Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Paweł P.

Hosting dla niewymagającej osoby + adres IP

Polecane posty

Witam, potrzebuję hostignu dla kilku moich stron internetowych. Mam 5 domen utrzymywanych jako różne strony na jednym koncie (podpięte do jednego konta). Wszystko jest uruchomione na wordpressie. Do tego do każdej domeny mam od 5 do 10 kont pocztowych. Oczywiście do każdej domeny jedno konto SQL (na wordpressa). Miesięczny transfer nie przekracza 500Mb (z pocztą) na całe konto. Danych na serwerze jest może do 1Gb (z kilkoma kopiami całości ;-) ) . zalezy mi na tym, aby do konta można było otrzymać adres IP niewspółdzielony z innymi domenami. Tylko na mój użytek. Chodzi o to, że teraz na współdzielonym adresie IP często blokowane są moje konta pocztowe na firmowych antyspamach (mimo wysyłania wiadomości nie więcej niż raz na tydzień :-( ) . Zalezy mi na tym aby ten adres nie był wczesniej używany - bo jak dostanę po kimś kto już zapisał go na listę spamową to mi się nie przyda. Obecna firma hostująca nie może mi zaoferować adresu IP (nie ma) więc muszę zmienić firmę.

 

Prośba o informacje gdzie mógłbym szukać dobrego i taniego hostingu?

Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie ciężko, abyś otrzymał w rozwiązaniu standardowym, które w większości są oferowane własny adres IP dla interfejsu wychodzącego poczty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uderz do mydevil.net Miałem u nich własne IP, z tego co pamiętam to poczta mogła także nim wychodzić.

 

PS Ipv6 masz gratis u nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×