Skocz do zawartości
c_tom

[VPS] vipower vs ultimahost

Polecane posty

Którą z wymienionych firm polecilibyście pod względem jakości usług, wydajności VPSów oraz "przepustowości łączy" (tzn. by nie było strasznego tłoku :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam porównania,ale serwery VPS vipower.pl są w artnet.pl. I powiem ci że łącza jak i dostępność usług jest na wysokim poziome. Bez problemu na VPS mogę wysycić całe 100mb bez problemu. (oczywiście nie przez godzinę bo by mnie wyrzucili).

 

Ping do serwerów też nie idzie przez nie wiadomo jakie zakamarki jest niski i stabilny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mruczek

Na ultimahost VPS cały czas padają.

No bez przesady. Zdarzają się krótkie przerwy w nocy, ale wszystko w granicy SLA.

Edytowano przez Mruczek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VIPPOWER lepszy!

Na ultimahost VPS cały czas padają.

Posiadam serwer na ultimahost i szczerze polecam, bardzo wysoki uptime, ostatni raz sam restartowałem serwer w maju więc nie jestem w stanie powiedzieć jaki dokładnie mam uptime obecnie, ale od ostatniego mojego restartu nic samo nie padło, dlatego polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem styczności z ViPower, ale z opinii na forum wynika, że ludzie są zadowoleni.

 

Ja ze swojej strony polecam UH, świetny support, serwery sprawują się dobrze. Uptime 3 VPSów:

62 days 7 hours 24 minutes - ovz-003

62 days 7 hours 19 minutes - ovz-003

62 days 6 hours 39 minutes - ovz-005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ze swojej strony polecam ViPower - serwery działają stabilnie.

Odnośnie Ultimahost mam mieszane uczucia:

- ataki

- na 3 maile nie odpowiedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwóch to ultimahost, wydaja sie znacznei bardziej profesjonalni w kontakcie a przy okazji nie zamykaja supportu telefonicznego o godzinei 16 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z doswiadczenia wiem ze vipower jest bardzo dobre tylko uwazaj na transfer bo jakims dziwnym cudem uciekal mi transfer z vpsa (okolo 200GB w jeden dzien) gdzie skrypt zainstalowany na serwerze nie naliczyl nawet 40GB. Do tego podobno ddosowalem jakiegos typka z zagranicy i lacze na serwie zostalo przyciete do 5/5 mbit z czego oczywiscie skrypt nie odnotowal wzrostu pakietow wychodzacych a na 100% dzialal poprawnie bo do teraz go mam i dziala dobrze. Jakosc serwera wzorowa gdyby nie ten transfer i chore ceny transferu.

 

@TT2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×