Skocz do zawartości

Polecane posty

Ja miałem też jakąś awarie wczoraj po godzinie 14 ale odpowiadali bardzo szybko i problem został rozwiązany. Wiec może masz pecha.

Na pewno odpowiadają zupełnie inni ludzie niż kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgłoszenia należy dokonać pisząc na pomoc@biznes-host.pl Numer jaki podałeś to jakiś ticket utworzony bezpośrednio w DA, a one nie są monitorowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

System Ticketów można wyłączyć z poziomu Resselera /CMD_TICKET_MANAGE (jest taka opcja) i zastapić linkiem do własnego systemu zgłoszeń (o ile ma się działający). Uzytkownik po wejsciu w "Dodaj zgłoszenie" zobaczy komunikat z linkiem. Roboty na aż 5 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

System Ticketów można wyłączyć z poziomu Resselera /CMD_TICKET_MANAGE (jest taka opcja) i zastapić linkiem do własnego systemu zgłoszeń (o ile ma się działający). Uzytkownik po wejsciu w "Dodaj zgłoszenie" zobaczy komunikat z linkiem. Roboty na aż 5 minut.

 

Systme ticketów DA się przydaje jak chcesz uzyskać jakieś informacje np. że backup się zakończył czy wysłano limit maili, więc zastąpienie jest trochę średnim rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że tak. Poprzednikowi chodziło o to, żeby ten system w DA wyłaczyć, skoro BH go nie monitoruje. Wyłaczając można włączyć przekierowanie dla tych, którzy koniecznie chcieliby z tego skorzystać w DA. Zostaną skierowani do firmowego, jedynego systemu i tyle. Ważny jest kontekst tej dyskusji.

 

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robiliście mi dzisiaj drogi Biznes-Host aktualizację wersji php na moim dedyku. Tak zrobiliście że nie działa Apache, co za tym idzie pdała setka stron! Czy wy jesteście poważni? Sprawdzacie w ogóle co robicie czy tylko na odwal niech klient sie męczy?! Proszę szybko naparwić problem [#ADO-946-46395]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morda

a już chciałem zmienić zdanie o biznes-host, ale widzę

 

503 Service Unavailable

The server is temporarily busy, try again later!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a już chciałem zmienić zdanie o biznes-host, ale widzę

 

503 Service Unavailable

The server is temporarily busy, try again later!

 

 

Nie jest to globalny problem.

Skontaktuj się z nami na BOK.

Pomożemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×