Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
FeCra

[Zlecenie] na wykonanie skryptu Reflink

Polecane posty

Witam, Szukam lub zlece wykonanie skryptu na którym bedziemy mieli własny reflink czyli nazwastrony.pl/xxxxxxx i bedziemu musieli zapraszać znajomych aby zdobyć jakaś nagrode albo coś odblokować.

Przykład: http://rpfree.com/

http://freeminecraft.me/

 

 

Jeśli będzie on wykonany od zera to proszę o szczegóły na GG 24976371

 

Podpowiem jak możesz to zrobić:

1) Tworzysz bezę z 3 kolumnami ID, IP, IloscKlikow (ID autouzupełnialne, IP text, IloscKlikow domyślnie 0)

2) Każdemu userowi sprawdzasz IP, zapisujesz w bazie i czytasz ID

3) Generujesz link: twojadomena.pl/?ref=ID

4) Jak ktoś kliknie, zwiększasz za pomocą skryptu pole IloscKlikow o 1 w tym rekordzie gdzie ID == $_GET['ref']

 

Po każdym odwiedzeniu linku twojadomena.pl/?ref=15 zostanie zwiększone pole IloscKlikow o 1 dla IP przypisanego do ID 15

Możesz dodać warunek, żeby sprawdzało czy takie IP już było w bazie żeby ktoś 2 razy się nie zapisał.

Możesz też zrobić 2 tabele gdzie zapiszesz IP każdego kto klikał w link i podczas 2 próby kliknięcia nie będziesz zwiększał o 1 pola IloscKlikow

Miłego.

Edytowano przez FeCra (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tu nie widzę nawet pieniędzy na grafikę ;) Mój znajomy grafik wziąłby tyle po znajomości na jakiś szybki lay, a nie na całą gotową stronę. Zwiększ do 200-300 to wtedy ktoś już mógłby się zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam lub zlece wykonanie skryptu

To skrypt czy skrypt razem z grafiką?

Jeżeli wchodzi w grę darmowa templatka to mogę skrypt (aki jak chcesz) do niej dorobić - pw.

Edytowano przez shad (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Troche inaczej bym to zaprojektowal, ale za taka cene to nikt ci jednego pliku w php nie napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×