Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
maly90

VPS/ Dedyk pod serwery glosowe

Polecane posty

Witam, mam pytanie poniewaz chce hostować duzą ilość slotów teamspake 3, i teraz mam pytanie jak zauwazłem nie jest tutaj istotne w duzym stopniu ilość RAM, a łącze i pojemność/transfer. Mam zamiar postawić od 400 do 700 slotów jednak w dość przystępnej cennie. Czy mają państwo jakąś propozycje, jestem zainteresowany indywidualną ofertą.

 

Pozdrawiam

 

PS. Te serwery glosowe miałby być pod serwery cs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do postawienia serwera ts nie musisz mieć dużo ramu. Dla jednego serwera 64MB to MAX... Pamiętaj że musisz wykupić licencje na taką ilość slotów,ale nie jest ona tania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można prosić o link do twórców Teamspake/Ventrillo i sprawdzę co i jak.. oraz proszę o jakieś propozycje do serwerów vps/dedyk? I w jaki sposób podzielić te sloty, aby kazda osoba miała wydzieloną ilość np: Kowalski 40 slotów, Senior Kowalski, 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można prosić o link do twórców Teamspake/Ventrillo i sprawdzę co i jak...

 

Proszę nie rób się leniwy... Co do parametrów to zależy ile możesz na to przeznaczyć. A co do slotów to jak chcesz to rozwiązać jako sprzedaż TS czy "sponsoring/wyposzczenie". Sloty bez problemu można zmienić na serwerze. Ale kwestia czy chcesz mieć licencje non-profit - Nie ma możliwości sprzedaży takich serwerów lub czerpania jakichkolwiek dochodów z tego. Pozostają podajże jeszcze dwie licencje i są one dość drogie... czym więcej slotów tym taniej. Niestety w tej kwestii ci nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zapraszam na bok@netdc.pl po ofertę indywidualną, jeżeli na serwerach głosowych nie będzie się zarabiało to można aktywować sobie licencję non-profit na 512 slotów, to nic nie kosztuje wtedy.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie są czerapane zyski, wtedy jest instalowany panel i mogę rozdzielać dla uzytkowników ilość slotów? I mogą mieć odrębny dostęp do panelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Licencja non-profit jest darmowa na pewnych warunkach nie można na niej sprzedać serwerów,kanałow, rang, ikon itp.. nie może być reklam na ts, zero korzysci majątkowych nawet na stronie organizacji nie moze byc reklam ..

Natomiast tak jak pisali wyżeli licencja płatna pozwala robić te rzeczy oraz więcej np. sprzedaż, sponsoring. Koszt takiej licencje jest zależy od ilośći slotów, np. 512 slotów 300$ - ok.1000zł, 1024 to koszt 500$ - 1500zł

http://sales.teamspe...com/pricing.php

Panel webinterface jednak nie da się przypisać do virtualnego serwera konta które może przez www rządzać nim.

Jeżeli chodzi o ventrilo w Polsce możesz robić co chcesz z tym serwerem.

Edytowano przez N0Name (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj tylko że jeśli zasponsorujesz serwer "w dobrej wierze"(na licencji non-profit) osobnikowi który będzie chciał na tym zarobić - dostaniesz na swoją licencje bana + ip leci do blacklisty (miałem już taką sytuacje...)

 

Pozdrawiam!

Edytowano przez TeamPlay.com.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I licencja NPL pozwala odpalić 10 instancji serwera ts, to też weź pod uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

g. prawda! 10 wirtualnych serwerów z jednego głównego o łącznej ilości 512 slotów a nie tak jak napisałeś 10 serwerów po 512 slotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

g. prawda! 10 wirtualnych serwerów z jednego głównego o łącznej ilości 512 slotów a nie tak jak napisałeś 10 serwerów po 512 slotów.

 

Czytanie ze zrozumieniem? Gdzie napisałem, że jest to 512 slotów dla każdej instancji? NetDC już napisał, że licencja NPL to maksymalnie 512 slotów, przeczytałeś w ogóle cały temat?

Edytowano przez nesti (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem ostatnio licencję nonprofit od teamspeaka, i faktycznie - na stronie nie może być żadnych wzmianek o pobieraniu funduszy, dotacji czy sprzedaży czegokolwiek.

W biznes-host.pl mają vpsa za 29 zł miesięcznie, który idealnie nada Ci się pod serwer ts3. Panel musisz sobie sam zainstalować - nie ma go w zestawie serwerowym ts3 (ts2 chyba taki posiadał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×