Skocz do zawartości
Teemwu

Hosting w Wielkiej Brytanii

Polecane posty

Poszukuję dobrego hostingu w Wielkiej Brytanii.

 

Celowo nie podaję żadnych konkretnych danych, bo chwilowo serwer miałby być wykorzystywany głównie jako serwer poczty, a w przyszłości jego przeznaczenie może być różne i w razie czego po prostu zmienię na ofertę z lepszą specyfikacją, zależy mi na stabilności serwerów, dobrym supporcie i stosunku ceny do jakości.

 

Krótko mówiąc chciałbym poznać Wasze opinię o firmach hostingowych w Wielkiej Brytanii, z którymi mieliście styczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idz do http://www.uk2group.com/ i wybierz sobie ktora marke od nich. Najlepsza obsluga z jaka kiedykolwiek mialem do czynienia. Ich panel do dedyków to istne cudo :D

a i żeś spalił miało być mzone po raz trzeci a autor tematu miał napisać kupione :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyłączę się do kolegów iiiiiii...

MZone po raz trzeci ;)

Korzystałem, polecam. Poza tym Irek jest swój chłop i trzeba go wspierać ;)

 

A jak się upierasz, żeby nie dać rodakom na wyspach zarobić, to polecę Ci jeszcze http://www.webhost.uk.net/ - korzystałem z ich usług kilka lat i zawsze byłem zadowolony, w supporcie pracują osoby, które wiedzą po co tam są, a nie łośki z "błękitnej linii". Problemy załatwiają od ręki, nie "przekazują dalej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również polecam MZone, profesjonalne podejście i stabilność usługi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Mzone po raz kolejny. Bierz, dobre maszyny, przystępne ceny, nic tylko brać i działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wam wyjdę na przeciw. :P

 

Od siebie mogę polecić http://MeHost.co.uk - stosunkowo nowy hosting, ale mam tam wykupiony pakiecik Gold i jestem zadowolniony. Z Alexandrem, czyli administratorem, prowadziłem stałą korespondencję, można się z nim dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne tyle osob poleca mzone a sa dopiero na 12 miejscu polecanych firm czyli dość daleko. Co się stało? Czyżby nagle wylew sympatii userów z jakiegoś powodu? Czemu nikt na codzien nie wspiera mzone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne tyle osob poleca mzone a sa dopiero na 12 miejscu polecanych firm czyli dość daleko. Co się stało? Czyżby nagle wylew sympatii userów z jakiegoś powodu? Czemu nikt na codzien nie wspiera mzone ?

Tak, Irek za każde polecenie przysyła skrzynkę piwa jak mu wyślesz PW z linkiem do posta polecającego.

 

Uprzedzając głupie pytania: nie przyszło Ci do głowy, że dobre usługi są polecane, hę? Wynika to z prostej przyczyny: wszelakie rankingi są o kant pupy roztrzaskać. Ludzie nie chwalą kiedy jest dobrze, ludzie latają po forach z płaczem, kiedy jednej czy drugiej firmie zdarzy się jakaś wpadka - mniejsza bądź większa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Andrzeju nie denerwuj sie :P ale to tez potwierdza moja teze bo wychodzi ze na mzone narzekalo wiecej niz np na top 3 ktora widac po prawej nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Andrzeju nie denerwuj sie :P ale to tez potwierdza moja teze bo wychodzi ze na mzone narzekalo wiecej niz np na top 3 ktora widac po prawej nie?

Ależ ja się nie denerwuję :) Czekaj, ten od błotnika, dobrze jarzę?

 

Raczej nie potwierdza. A wiesz dlaczego? Choćby dlatego, że sam nie dodałem opinii o Mzone - a mam jak najlepszą (aczkolwiek muszę to w tygodniu zmienić). Ludzie nie chwalą, ludzie równają z ziemią kiedy coś jest nie tak, a taka opinia niestety zostaje - mało kto na WHT przychodzi i pisze jaki to jest zadowolony z współpracy z firmą X.

Edytowano przez pedro84 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć
Tak, Irek za każde polecenie przysyła skrzynkę piwa jak mu wyślesz PW z linkiem do posta polecającego.

Nie gadaj bo jeszcze w to uwierzą i będą się domagali skrzynek :D

 

Rankingi to rankingi, tak samo jak tak zwane sondaże przedwyborcze. Takie Home.pl jest chyba liderem w domenach, zajmują wszędzie bardzo wysokie miejsca, a na forach w domenach i tak wszyscy polecają MasterNET/ OVH. Nie sugeruj się rankingami bo możesz na tym wyjść jak zabłocki na mydle. Sugeruj się małą ilością negatywnych komentarzy (znaczy że działa dobrze bo jakby nie działało to by zaraz cała armia poszkodowanych panikowała co tracą miljony rubli dziennie) oraz dużą ilością pozytywnych (skoro zachwalają to znaczy że jest OK).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No moze moze. Wiadomo lubimy narzekac, ale czy przypadkiem mzone nie wynajmuje serwerow od firmy ktora podalem ?

 

Przeczytaj sobie: http://www.mzone-net...=infrastruktura

 

 

Dziwne tyle osob poleca mzone a sa dopiero na 12 miejscu polecanych firm czyli dość daleko. Co się stało? Czyżby nagle wylew sympatii userów z jakiegoś powodu? Czemu nikt na codzien nie wspiera mzone ?

Klienci są nie tylko z WHT (z WHT jest ich naprawdę mała ilość, głównie obsługujemy angielskie firmy), a Ty chyba poza WHT świata nie widzisz, zobacz jaki masz ranking i zapytaj siebie, dlaczego?

 

A dlaczego nikt na co dzień nie wspiera LH, Ionic, Castpol i setki innych firm?

Dlatego, że "normalny" klient nie przebywa na WHT, WHT jest forum tematycznym dla zapaleńców webmasteringu, hostingu i podobnego tematu.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za opinię. Gdyby ktoś miał jeszcze coś do dodania, chętnie przeczytam. A do m-zone poszło PM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×