Skocz do zawartości
stilo

Hosting współdzielony

Polecane posty

Witam,

 

Szukam hostingu współdzielonego o jak najwyższych parametrach serwera (stabilność, szybkość wykonywania skryptów itp) za rozsądną cenę. Myślę, że 300zł ,w max porywach do 400 zł rocznie będzie optymalnie.

 

Myślałem o progreso.pl ze względu na brak limitu transferu danych lub kei.pl który ma większy dostępny dysk. Jednak wiele osób z tego co wyczytałem bardzo poleca prohost.pl lub castpol.pl

 

Ja bym się skłaniał ku temu ostatniemu ze względu na miesięczny okres opłat (niestety przez najbliższe 2 miesiące nie jestem w stanie zapłacić za cały rok z góry ani nawet za pół, a serwer potrzebny będzie na już).

 

Ogólnie dużo tego i nie wiem co wybrać. Mam kilka malutkich stronek z małą ilością odwiedzin i pewnie nigdy nie wykorzystam tych zasobów w całości, ale chcę mieć zapas na przyszłość Z dotychczasowym hostingiem jest mi nie po drodze.

 

Liczę też na Wasze sugestie.

 

PS: VPS-y mnie nie interesują bo się kompletnie na tym nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam MZ FOUR z naszej oferty: http://www.mzone-net.eu/index.php?d=kontawww

-20GB dysku

-200GB transferu na miesiąc

-nielimitowane opcje cPanel

-Installatron (serwery w Polsce) oraz Kreator stron www (serwery w UK)

-markowe serwery w Polsce oraz UK

-przy opłacie na rok darmowa domena lub zamiennie inna promocja do wyboru

-24/7 support (średni czas odpowiedzi na ticket w godzinach pracy BOK 15 minut)

 

Koszt roczny 480 złotych, przy użyciu kodu zniżkowego WHT 30% taniej

Serwer można bezpłatnie przetestować przez okres 7 dnin: https://www.service.mzhost.co.uk/index.php?/cart/konto-testowe/&step=0

W przypadku pytań zapraszam na chat do konsultanta/tki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neteasy.pl wytrzymuje dobrze obciążenia (w moim wypadku wordpress, 6k UU dziennie).. z tego co mówił mi support od jakiegoś czasu bazy stoją na SSD co czuć . Jest tam też płatność miesięczna, wiec pasuje do twoich potrzeb ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź progreso.pl Ja korzystam i jestem zadowolony, jeżeli nie odpowiadałby Ci jakiś pakiet to zawsze możesz napisać do nich po ofertę indywidualną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o progreso.pl

 

Myśl dalej:) Dzisiaj ktoś z WHT poprosił nas o zmianę okresu billingowego, w kilka minut dorobiliśmy taką funkcjonalność, więc możemy robić abonamenty co 1,2,3 etc. miesiące.

 

Jeżeli dopiero startujesz to zrobimy Ci dłuższy okres testowy - standardowo jest 30 dni, ale jesteśmy elastyczni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

WHT to nie helpdesk. Lepszym miejscem jest ten wątek lub ten. Pozwoliłem sobie tam odpowiedzieć z naszego firmowego konta + afaik dostałeś odpowiedź w extranecie (nie ode mnie, ale z mojego konta:]).

Edytowano przez rshmn (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co obecny hosting sie polepszył trochę a mam go opłaconego jeszcze na parę miesięcy. Także sprawa już nie jest tak paląca co nie zmienia faktu, że bardzo dziękuję za oferty. Strasznie kusi mnie ten castpol z SSD pod bazy danych i progreso ze względu na resztę parametrów :)

 

W swoim czasie się odezwę do odpowiedniej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co obecny hosting sie polepszył trochę a mam go opłaconego jeszcze na parę miesięcy.

 

Konkurencja stymuluje jak widać;)

 

Niewykorzystany abonament większość firm wliczy Ci na poczet nowego, przynajmniej my tak robimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Niewykorzystany abonament większość firm wliczy Ci na poczet nowego, przynajmniej my tak robimy.

nie spotkałem się z żadną firmą żeby tak robiła do puki nie poznałem was :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wynika z przekonania, że klient z nami zostanie. Opłaca się mu zaproponować preferencyjne warunki, bo kiedy hosting działa to ludzie go nie zmieniają. To jest ciągle biznes, a firma musi zarabiać, ale zaproponowanie X miesięcy gratis i wsparcie przy przenosinach to logiczny krok, kiedy wierzy się w jakość swoich usług. Coś dam, ale to do mnie wróci - proste.

Edytowano przez rshmn (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yyy ... ostatnia faktura lub jakiś dokument ?

 

Tak, ale tylko kiedy Wróżbita Maciej nie ma czasu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy dobre słowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×