Skocz do zawartości
Marcin Nowak

Domeny do jednej firmy gdzei najlepiej i najtaniej

Polecane posty

Witam mam kilkanaście domen porozrzucanych w kilku firmach, chce zrobić porządki i przenieś je do jednej firmy .

Naprawdę niewiem na którą się zdecydować i która jest pewna i ma najlepsze ceny bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również mogę polecić OVH, przedłużenie bardzo tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ovh.pl - najpewniej, tanio.

 

Najtaniej w dropped ale ostatnio mają bajzel więc lepiej wybrać ovh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecę http://Masternet.pl, nic nie płacisz za transfer .pl'ek, a rejestracja i odnowienie takowej to odpowiednio 12 i 45 PLN. Sam tam trzymam domeny i jestem zadowolony.

Edytowano przez Artix (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem ze OVH to shit. Bazuje tutaj na opini klientow ktorzy rejestrowali tam domeny. Jakas porażka. Jedyne co bym mógł polecić to aftermarket.pl wspamiała maszynka do domen wszystko chodzi tam szybko i sprawnie do tego maja najlepsze ceny na rynku. Trzymam u nich wszystkie swoje domeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do nas.

Standardowy koszt rejestracji/odnowienia .pl to odpowiednio 12/44 zł + VAT, do tego domyślne ukrywanie danych we whois dla globalnych (abonenci prywatni).

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wam powiem ze OVH to shit. Bazuje tutaj na opini klientow ktorzy rejestrowali tam domeny

Możesz wytłumaczyć dla czego "shit" jak to nazwałeś? Czy po prostu powtarzasz to co ktoś Ci powiedział, uzasadniając- bo tak.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam jak mówie nie miałem styczności ale pośrednio klient rejestrował domene nad ktrą maiłem pracować dla niego i zanim mu zarejestrowali,zanim potwierdzili wpłaty itd to mineło jakieś 3 dni w miedzy czasie jeszcze jakies inne dziwne problemy były. Dlatego wiem ze wiekszosc z was poleca OVH ale zdaje sie oni jakoś nie przywiązuja wagi do domen wiec polecam aftermarket bo jest duzo lepsze od ovh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Ja rejestruje, płącę kartą kredytową albo paypal i czekam minutę na potwierdzenie. Potem już działa...

Edytowano przez Matmaxalez (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam jak mówie nie miałem styczności ale pośrednio klient rejestrował domene nad ktrą maiłem pracować dla niego i zanim mu zarejestrowali,zanim potwierdzili wpłaty itd to mineło jakieś 3 dni w miedzy czasie jeszcze jakies inne dziwne problemy były. Dlatego wiem ze wiekszosc z was poleca OVH ale zdaje sie oni jakoś nie przywiązuja wagi do domen wiec polecam aftermarket bo jest duzo lepsze od ovh.

 

No to miał pecha. Ja kupiłem 2 domeny i wszystko trwało kilka chwil. Dodatkowo dnsy zmieniają się błyskawicznie w porównaniu do innych firm u których miałem domeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w aftermarket strone mozesz podpiac do dopiero co zakupionej domeny w 5 minut max od momentu kupuje domene do wchodze na swoja nowa strone. Swoja droga skoro tak gadamy moze ktoś rzuci się screenem panelu do domen w ovh ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak dla porownania wyglada panel w aftermarket:

 

http://www.picshot.pl/public/view/full/172541

 

oraz niektore opcje

 

http://www.picshot.pl/public/view/full/172542

 

Jak widzisz aftermarket zajmuje sie w zasadzi wylącznie domenami dlatego ich panel jest tak rozbudowany i daje w sumie chyba wszstko co można zrobić z domenami. OVH zajmuej sie glownie hostingiem a domeny sa poprostu dlatego ze wypada je miec. Dlatego właśnie uważam że aftermarket jest najlepszy na rynku jeżeli chodzi o domeny. W zasadzie nie ma lepszej strony do zarządzania swoimi domenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie rozumiem - mam w ovh 5 domen i zarówno zakup/odnowienie trwają doslownie kilka minut.

 

Transfer .pl do siebie zrobili w 2 godziny, więc tez nie jest źle.

 

P.s: Co ci brakuje w panelu ovh? Bo rozumiem żr wyklikałes wszystko i sprawdzałeś?

 

OVH nie zajmuje się handlem domenami stąd u nich jest wszystko to co potrzebne do zarządznia nimi - a to ze ie ma dziesiątek opcji typu wrzuć na giełde,testery, generatory literówek itp - chwała im za to, bo dla 90 % osób ktore chcą tylko zarejestrować i odnawiać domene jest to zbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie rozumiem - mam w ovh 5 domen i zarówno zakup/odnowienie trwają doslownie kilka minut.

 

Transfer .pl do siebie zrobili w 2 godziny, więc tez nie jest źle.

 

P.s: Co ci brakuje w panelu ovh? Bo rozumiem żr wyklikałes wszystko i sprawdzałeś?

 

OVH nie zajmuje się handlem domenami stąd u nich jest wszystko to co potrzebne do zarządznia nimi - a to ze ie ma dziesiątek opcji typu wrzuć na giełde,testery, generatory literówek itp - chwała im za to, bo dla 90 % osób ktore chcą tylko zarejestrować i odnawiać domene jest to zbędne.

 

Kolega szukał uniwersalnego narzedzia do zarzadzania swoimi domenami bo meczy go posiadanie domen u wielu rejestratorów. After market ma wszystko czego potrzeba do domen i znacznie wiecej oraz jest najtańsze.

 

PS. Chyba musza mi zaplacic za reklame czy coś, ale faktycznie uważam że jak coś polecać to najlepsze co jest. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o cenę to polecam OVH - Twój portfel z pewnością poczuje różnicę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mruczek

Niekoniecznie. EU w aftermarkecie (25,-) są sporo tańsze niż w OVH (34,43). PLki - chyba jednogroszowa różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×