Skocz do zawartości
nc1

[Szukam] hosting shared z duża ilością miejsca

Polecane posty

Witam wszystkich,

szukam dosyć mocnego konta na hostingu współdzielonym.

Wymagania konieczne:

- miejsce: min. 100GB

- transfer: ~30000gb/rok (aczkolwiek w tym miejscu słowo "nieograniczony" bardzo mi się podoba:)

- python (django)

- ssh

- wysoka stabilność

- limit wysłanych maili: min. 5000/dzień

Dodatkowo dobrze byłoby podpiąć ~100 domen i tyleż samo maili.

Fajnie gdyby nad tym pakietem był jakiś opcjonalnie większy, tak by w razie przekroczenia któregoś parametru można byłoby rozszerzyć konto.

 

Hostowane będą strony z duża ilością grafiki i okresowo zakłada się również mały streaming (.flv).

Cena jest sprawą drugorzędną aczkolwiek nie chciałbym przepłacać ;)

 

Podoba mi się oferta OVH (http://www.ovh.pl/hosting/ np. Pro) jednak odstrasza mnie ich dziwna polityka z bazami danych. Ciekawie wygląda również oferta az.pl (http://www.az.pl/hosting-porownanie-kont-hostingowych.html - business) tu z kolei poczytałem o ich (nie)stabilności.

 

Proszę o rady.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

napewno tyle transferu? 30TB na współdzielonym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko czy jakis hosting zechce sie zamienic w maszynke do spamowania : :P Polecacie progreso ? Hmmm.....

Liczba maili (tak jak wszystkie podane wartości) są liczone ze sporym nadmiarem, a same maile ze spamem nie maja nic wspólnego (powiadomienia użytkowników).

 

Dziękuję za dotychczasowe odpowiedzi. Widzę ,że progreso jest bardzo chwalone - z pewnością zainteresuję się ich ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do nas. Nie tyle specjalizujemy się w shared hostingu co w rozwiązaniach managed - zarządzanych przez nas. Ew. zostaw na PW swoje namiary i preferowane godziny kontaktu - przyślemy osobę odpowiedzialną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przychodzę do spamerów osobiście;)

 

Mamy specjalizację i to dużą w firmie. Bardzo często można u nas usłyszeć na infolinii, że prosimy o numer i zadzwoni ktoś kompetentny. Taki system działa - masz do dyspozycji osobę, która odpowie na wszystkie pytania. Zdziwiłbyś się o co pytają ludzie - mają bardzo konkretne pytania o szczegółowe parametry/rozwiązania na serwerze bo dobrze wiedzą, czego chcą dla swoich stron/aplikacji :)

 

Mimo wszystko na terenie woj. śląskiego chętnie spotykamy się z klientami. Czasem 20 min wyczerpuje temat, który normalnie wałkuje się przez 30 maili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×