Skocz do zawartości

Polecane posty

Co to jest za post?

 

To jest wątek, w którym PROGRESO dzieli się w Wami ważniejszymi informacjami i zmianami, które zachodzą w naszej firmie. Wierzymy, że będzie to kapitalne uzupełnienie wszystkich naszych kanałów informacyjnych.

 

Progreso?

 

Tak! PROGRESO:) Jesteśmy dostawcą usług hostingowych. Działamy od 1999 r., nasze serwery ulokowane są w KATOWICACH w centrum danych firmy ATMAN. Od 2004 r. rozwijamy własny panel hostingowy - EXTRANET.

 

Nasza strona internetowa:

 

 

Więcej o nas:

  1. Więcej informacji o firmie
  2. Profil w serwisie Facebook
  3. Profil w serwisie Google+
  4. Twitter (informacje techniczne)
  5. YouTube

...i najkrócej o nas:

  1. Uwielbiamy prostotę - staramy się, żeby nasze usługi nie spędzały snu z powiek, lubimy kiedy oprogramowanie jest proste, zasady są jasne, a wsparcie techniczne elastyczne i dostępne.
  2. Nie wierzymy w generatory stron, template'y
  3. Wierzymy, że dobrą, zarabiającą stronę może stworzyć webmaster/developer/agencja kreatywna, a nie robot, dlatego nasze usługi są przyjazne dla tej grupy ludzi.

Progreso vs. WHT

 

Jesteśmy partnerem forum WEBHOSTINGTALK.PL i portalu WHT.PL. Traktujemy to forum miejsce prezentacji naszej oferty, ale chcemy, żeby nasza obecność tutaj była czymś więcej, dlatego na WHT możesz:

  1. Podyskutować o wszystkim, co jest związane z PROGRESO
  2. Przeczytać opinie o nas...
  3. ...lub dodać własną.
  4. Sprawdzić stan naszej sieci.
  5. Zobaczyć nasz profil na WHT :)

Mam jeszcze więcej pytań!

 

Odpowie na nie WOJTEK pod numerem +48.500284800

 

Nasze logo

 

logo.zip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wprowadziliśmy efakturę, zwaną też zieloną fakturą (bo oszczędza papier). Więcej o efakturze w PROGRESO można przeczytać tutaj:

 

 

W dużym skrócie: za zdecydowanie się na taką formę otrzymywania faktur mamy dla Was dłuższy okres próbny (2x dłuższy: 30 dni zamiast 14 dni przy fakturze tradycyjnej, papierowej). Obecni klienci dostaną +14 dni do abonamentu.

 

Zmieniliśmy też niektóre komunikaty dotyczące płatności - otrzymaliśmy kilka uwag od Was (tak, niektórzy czytają korespondencję z PROGRESO z uwagą;)), wdrożyliśmy to i mamy nadzieję, że teraz będzie prościej i czytelniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AMA z Adamem (senior adm i co-owner w naszej firmie). Temat: budowa domu. Nie jest to wykop związany stricte z Progreso, ale jesteśmy z niego bardzo dumni:

 

http://www.wykop.pl/link/1212443/marzysz-o-swoim-domu-ja-juz-swoj-zbudowalem-ama/

 

Część rozwiązań inteligentnego domu będzie działać również w naszej siedzibie - jak tylko skończymy remont na pewno się pochwalimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Szendzielorz

Graty!

 

Aczkolwiek, czytająć komentarze Adama na wykopie, odnoszę wrażenie, że niezłym świętowaniu je pisał :D

 

Późno było ;) Zaskoczyli mnie wykopowicze takim ogniem pytań w środku nocy.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Szendzielorz

Adam, dziwnie wymawiasz słowo "piwo" :D

 

Browar, browarek - to chyba nie po śląsku? :) U nas tak się mówi ;)

Edytowano przez Adam Szendzielorz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czekamy na słitaśne fotki szefa Progreso robione przed lustrem. Informacja prasowa jak cholera : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

a kto powiedział, że to jest inf. prasowa lub tu mają być tylko takie?!? Mało Ci PRowego bełkotu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sponsi - informacje prasowe mamy w innym miejscu. Jeżeli potrzebujesz takich, to powinieneś wiedzieć jak je uzyskać, jeżeli tego nie wiesz, to pewnie ich nie potrzebujesz:) Nie martw się - serwis prasowy trafia do odpowiednich ludzi, po prostu jesteśmy nieaktywni, będziemy kiedy uznamy, że przyszedł odpowiedni czas.

 

Uznaliśmy to po prostu za fajna, normalna informacje, Adam ma niesamowity wpływ na firmę - to chyba nic złego pokazać jaką się ma pasję. Niektórzy budują domy, niektórzy jęczą na forach, prawda?:)

 

Jeszcze raz, prosto i wyraźnie: Progreso jest tutaj, żeby dać się poznać lepiej. Będzie więcej informacji tego typu - jeżeli takowe Cię irytują - przestań je czytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Spokoooojnie, się rzucili.

 

nrm... ale to jest właśnie PR. Może nie tak, że bełkot, ale jednak PR.

Ja myślałem, że po to jest ten wątek, żeby były poważniejsze informacje prasowe.

 

Na FB jeszcze przejdzie jako element kreacji wizerunku.

 

EDIT na dół:

Pracowałem trochę tu, trochę tam... i bestie są wszędzie, są też uczłowieczone bestie, więc nie ma reguły.

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Carroll Shelby sprzedawał swoje samochody inaczej. Podczas gdy normalny dealer Forda zasypywał potencjalnego kupującego informacjami o spalaniu, wygodzie i atrakcyjnej cenie, Pan Shelby pakował klienta do swojego samochodu, wsadzał 100 dolarów za przednią szybę (od wewnątrz) i mówił: jeżeli sięgniesz po te 100 dolarów - są twoje.

Potem Shelby ruszał, przyśpieszenie wgniatało w fotel.

Można nieszablonowo sprzedawać swoje usługi? Można. No to będziemy.

Adam ma niesamowity wpływ na kształt Progreso - chcieliśmy się po prostu nim pochwalić, ma fajną pasję, doprowadza sprawy do końca, dopieszcza temat. O publikacji tego newsa zadecydowałem ja, mój numer podany jest jako kontaktowy w tym wątku i ja staram się koordynować naszą obecność w sieci (60% wpisów jest mojego autorstwa).

Dyskusję nt. samej firmy proponuję prowadzić tutaj: http://www.webhostingtalk.pl/topic/34285-dyskusje-progresopl/

Na FB będzie jeszcze luźniej. Sponsi - pracujesz jako freelancer (sam)? Wpakuj się kiedyś do agencji kreatywnej albo na jakieś spotkanie projektantów, programistów etc. Ci ludzie to bestie. Bez uśmieszku. Wybacz, ale z mojej perspektywy sprzedajemy usługi bardzo specyficznej grupie ludzi i (ponownie) - podejście Progreso się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu mam wrażenie, że Wy (pracownicy Progreso) macie amerykański sposób bycia? Szczerze powiedziawszy, gdy siedzę na zagranicznym, to właśnie w tak luźnym stylu piszą jak panowie powyżej (nie licząc Sponsiego). To mi się cholernie podoba. :)

 

#na zagranicznym FORUM* - sorry za pomyłkę.

Edytowano przez Romson (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mi się cholernie podoba. :)

 

 

 

A wiesz czemu? bo tam wszystko jest na luzie, nikt się nie napina i wszystko jest na spoko ;)

Wiem bo siedziałem tam troszkę swojego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Szendzielorz

Czemu mam wrażenie, że Wy (pracownicy Progreso) macie amerykański sposób bycia? Szczerze powiedziawszy, gdy siedzę na zagranicznym, to właśnie w tak luźnym stylu piszą jak panowie powyżej (nie licząc Sponsiego). To mi się cholernie podoba. :)

 

#na zagranicznym FORUM* - sorry za pomyłkę.

 

To miłe co piszesz, bo tacy jesteśmy i tak chcielibyśmy być postrzegani :)

 

Robimy w Polsce hosting praktycznie od momentu kiedy ten powstał, tylko nieliczni mają od nas większe doświadczenie - firma się świetnie rozwija i to nam daje ogrom spokoju (takiego normalnego ludzkiego), a jak jest spokój to jest fajna atmosfera i żartuje się częściej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poważnie: wychowaliśmy się na pizzy, hektolitrach kawy, grach video, muzyce i piwie. Po cholerę z tym walczyć? Biała koszula, MS Word/Power Point i sprawdzanie pisowni nie zrobią z człowieka specjalisty. KAŻDY biznes wymaga zjedzenia na nim zębów i po prostu lubienia tego. Jak nosisz maskę to się meczysz i przestajesz mieć frajdę z pracy.

 

Tyle z naszej strony. Po drugiej stronie jest klient: część ludzi wystraszy się, że czasem w tle infolinii szczeka pies, a cześć będzie się z tego śmiała. Ja swojego cielaka zabieram często do pracy i nie czyni to naszego miejsca pracy mniej bezpiecznym. Spokojnie, do serwerowni go nie wpuścimy;)

 

Cała reszta - analogicznie: jedni wolą jak 25-30 latkowie z dokładnie tej samej branży i po tej samej stronie barykady mówią do siebie per Pan. My wolimy inaczej etc.

 

Fajnie, że komuś to pasuje. Nasza praca jest dzięki temu DUŻO prostsza - mniej spinki, więcej konkretów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa, a kto to mnie na początku "per Pan" jechał? ;)

 

Ja tam w Progresio podejście lubię, spoko chłopaki są tam. Czasem im tylko support lekko kuleje z czasem odpowiedzi, ale wszystko w granicach normy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa, a kto to mnie na początku "per Pan" jechał? ;)

 

Inaczej - zawsze zaczynamy per Pan, bo nie wiemy, kto jest po 2giej stronie, ale zwykle staramy się jak najszybciej zejść na ziemię:) Nie ma na to reguły, nie mamy jakiegoś kodeksu: klient ma być zadowolony, bo wtedy praca jest lepsza i pieniądze się zgadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Poważnie: wychowaliśmy się na pizzy, hektolitrach kawy, grach video, muzyce i piwie. Po cholerę z tym walczyć? Biała koszula, MS Word/Power Point i sprawdzanie pisowni nie zrobią z człowieka specjalisty. KAŻDY biznes wymaga zjedzenia na nim zębów i po prostu lubienia tego. Jak nosisz maskę to się meczysz i przestajesz mieć frajdę z pracy.

 

Tyle z naszej strony. Po drugiej stronie jest klient: część ludzi wystraszy się, że czasem w tle infolinii szczeka pies, a cześć będzie się z tego śmiała. Ja swojego cielaka zabieram często do pracy i nie czyni to naszego miejsca pracy mniej bezpiecznym. Spokojnie, do serwerowni go nie wpuścimy;)

 

Cała reszta - analogicznie: jedni wolą jak 25-30 latkowie z dokładnie tej samej branży i po tej samej stronie barykady mówią do siebie per Pan. My wolimy inaczej etc.

 

Fajnie, że komuś to pasuje. Nasza praca jest dzięki temu DUŻO prostsza - mniej spinki, więcej konkretów.

 

To ja się chętnie zatrudnię u was z takim podejściem :)

 

 

Fajny psiurek :0

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Szendzielorz

 

To ja się chętnie zatrudnię u was z takim podejściem :)

 

 

Fajny psiurek :0

 

 

Najpierw musisz przejść "test Gaussa", naszego drugiego firmowego futrzaka (pełni funkcję rekrutera):

 

gausspatyk.jpg

 

gaussremont.jpg

 

Rekrutacji przyświeca hasło "przeżywasz - wygrywasz" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×