Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość cyferek

[kupię] Laptopa na stację diagnostyczną

Polecane posty

Gość cyferek

Witam

 

Parametry powinny być wystarczające do pracy na windows xp oraz:

 

minimum 10gb dysk

sprawny port RS 232 (na plycie glownej, bez przejsciowek)

bateria niekoniecznie, ale mile widziane

 

 

W razie chęci odsprzedaży proszę o PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dell'a latitude d610, chętnie sprzedam, spełnia Twoje wymagania ;-) nie mogłem na pw napisać ( jakiś limit ) więc jeżeli jesteś zainteresowany, to Ty się odezwij do mnie na pw, lub mail: aron162@o2.pl ewentualnie gg: 10749821

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×