Skocz do zawartości
Szymon Ortyl

Serwer pod forum

Polecane posty

Witam, potrzebny mi serwer pod forum, na którym domyślnie ma być około 500-700 unikalnych odwiedzin dziennie. Teraz pytanie jaki serwer do tego dobrać? I czy brać coś w ofercie z domeną czy domenę oddzielnie a i potem podpiąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki silnik forum? Jaki masz budżet? Domenę kup tam, gdzie masz taniej, ja polecam Aftermarket.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki silnik forum? Jaki masz budżet? Domenę kup tam, gdzie masz taniej, ja polecam Aftermarket.

 

Forum na phpb3 co do budżetu to teoretycznie nieograniczony ale no oczywiście chcę jak najtaniej i dobrą jakość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Forum na phpb3 co do budżetu to teoretycznie nieograniczony ale no oczywiście chcę jak najtaniej i dobrą jakość :)

 

http://www.mzone-net.eu/index.php?d=kontawww

 

Płacąc z góry za rok otrzymasz domenę z friko:

 

Aktualna promocja daje Ci możliwość otrzymania darmowej domeny PL, COM, EU oraz innych. Aby skorzystać z tej promocji zamów dowolny serwer na okres minimum jednego roku i wybierz swoją własną domenę TLD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Tylko teraz pytanie jaki by ten serwer musiał być, żeby to uciągnąć? Wiem, że pytanie początkującego ale...

Pakiet MZ ONE starczy ci na dosyć długo, bo nie wierzę, że twoje forum od razu zacznie generować aż 30GB transferu miesięcznie. Zawsze możesz przejśc na wyższy pakiet, bądź serwer VPS, gdy twoje forum zacznie obciążać serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolopik, przecież na progreso można poprosić o pakiet indywidualny by nie płacić za coś czego się nie wykorzysta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolopik, przecież na progreso można poprosić o pakiet indywidualny by nie płacić za coś czego się nie wykorzysta ;)

dokładnie porgreso jest elastyczne na takie oferty i nie mają nic przeciwko a firma godna polecenia to polecam zresztą nie wiem co to ma tu phpbb3 do tego tak samo może to być ipb a walić mniejsze obciążenie niż te phpbb3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×