Skocz do zawartości
Gość ssobieraj

Licencja whmcs, co jest z nią nie tak ?

Polecane posty

na temat PizzaHut ® to jest inna już zasada oni wykorzystują reklamę w dobry sposób korzyścią tylko dla siebie więc to już już jest inna bajka.

Dodając: coś na ten temat dobrze wiem co pizza hut chce osiągnąć .

Edytowano przez esdata.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co sekundę chyba lepiej :). Lecz to jest działanie celowe na szkodę firmy . ( mówimy o celowym działaniu ) .

 

Ale jakie to jest celowe działanie na szkodę firmy. Dajecie transfer bez limitu a jak zacznę go wykorzystywać to będzie to działanie na szkodę firmy, a może chcę użyć tego hostingu jako część infrastruktury przekazywania plików - skoro jest nielimitowany transfer to mi to odpowiada? No chyba że jako działanie na szkodę firmy uważacie:

 

udostępnienie pliku do pobrania?

pobranie udostępnionego pliku?

A może pobranie pliku za pomocą crona z innego serwera jest działaniem na szkodę firmy?

 

Nie? To w takim razie dlaczego ciągnięcie i wysyłanie pliku w koło jest, skoro żadne z powyższych pod działanie na szkodę firmy nie podchodzi a transfer jest nielimitowany?

 

Zechciej wyjaśnić. Zresztą nie ma potrzeby wyjaśniać i tak wiadomo że to jest papka marketingowa.

Dla przykładu, w kimsufi 1tb kosztuje 3,90 netto i taniej w życiu nie widziałem.

Płacąc za konto 6,90 i wykorzystując w pełni nielimitowany transfer jeszcze tego samego dnia przyniosę wam straty rzędu kilku złotych Przy 10 mb/s na pobranie 2gb pliku potrzeba około 3 i pół minuty. Liczmy 4. 720 Gb dziennie wysyłania, 720gb dziennie pobierania. 43200 Gb po miesiącu. 43 Tb x 3,90 to masz prawie 170 zł, a konto z nielimitowanym transferem kosztuje 6,90. Nic dziwnego, że wykorzystanie nielimitowango transferu to działanie na szkodę firmy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sekundę chyba lepiej :). Lecz to jest działanie celowe na szkodę firmy . ( mówimy o celowym działaniu ) .

 

Panowie teraz jak czytam padłem ze smiechu jakie celowe działanie, własciciel tej firmy nie ma podstawowej wiedzy o zarządzaniu serwerem

są rózne rozwiązania limitujące ruch in/out

 

Mała podpowiedz dla szefa zacnej firmy małe how to

 

http://bwmod.sourceforge.net/

 

Pomoże to w walce z szkodnikami

 

w przypadku walki z upierdliwym klientem vpsa ? wystarczy tylko ruszyć głowa i wpisać htb w googlu i napisać proste regułki .

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssobieraj

Ludzie opanujcie sie ! Wracam po jakimś czasie do tego tematu (oczywiście zmiana hosta pomogła i rozwiązała mój problem), a czytam jak skaczecie sobie do gardeł, łapiąc siebie za słówka.

 

HOSTINGÓW PILNOWAĆ ! I NIE ZAJMOWAĆ SIĘ PIERDOŁAMI NA FORUM !

 

:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×