Skocz do zawartości
Davi

Router pod internet TP ADSL/ADSL2

Polecane posty

Witam,

Poszukuje jakiegoś dobrego routera pod Internet od TP 6 mega ADSL/ADSL2.

Zależy mi na :

-podziale Internetu np. gdy jest podłączony 1 komp to full łącze , ale jak np. dołączą się 2 laptopy i np. smartphone to podział łącza po równo na 4

-mocny zasięg np. gdy będę siedział na ogrodzie żeby łapało Internet

-jak by był taki to np. żeby miał tuner mpeg4 pod który bym mógł podłączyć monitor z TV

-żeby przy odpowiedniej konfiguracji różne urządzenia się nie rozłączały

Cena , żeby była współmierna do wymagań.

 

Aktualnie mam routera tp link td-8901g ale różne konfiguracje i z neta i przez technika i ciągle występuje ten sam problem rozłączanie Internetu na laptopie jest połączony po wifi , wyrzucanie naprzemienne urządzeń jeśli jeden laptop się podłączy i drugi dołączy do sieci to wyrzuca pierwszego.

 

 

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualnie mam routera tp link td-8901g ale różne konfiguracje i z neta i przez technika i ciągle występuje ten sam problem rozłączanie Internetu na laptopie jest połączony po wifi , wyrzucanie naprzemienne urządzeń jeśli jeden laptop się podłączy i drugi dołączy do sieci to wyrzuca pierwszego.

 

Ja zabezpieczylem tylko wifi hasłem i od 5 miesięcy laptop łączy się po wifi -dom piętrowy i modem na 1 pietrze - zasięg jest na dworzu ( chociaż nie komfortowy) i nigdy nie miałem problemu z rozłączaniem (obecnie podłączone 2xlaptop i 2xkomputer stacjonarny, czasami dochodzi telefon ).

Więc albo skopana konfiguracja alb urządzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×