Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Patryk Gutowski

Forum dla Administratorów i Moderatorów stron WWW.

Polecane posty

Hiho.

 

Kilka dni temu wraz z kolegą otworzyliśmy nowe, pierwsze takie forum w Polsce - Forum dla Administratorów i Moderatorów stron WWW. Jak na razie nie ma u nas zbytniego ruchu, ale chciałbym poznać Wasze opinie, co by tu można zmienić, co dodać, co usunąć.

 

Adres strony to http://staff-forum.com.pl/ można wchodzić również przez http://staff-forum.pl/ - Jak kto woli.

 

Z góry dziękuję za wszelkie wypowiedzi,

Patryk Gutowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usunąć... hmm, usuńcie to forum, i tak nic nowego do internetu nie wnosi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to forum o niczym? Nie ma drugiego takiego Polskiego forum.

 

Od paru lat w sieci wisi Admintalk.pl, jednak w PL takie fora się "nie sprzedają".

 

Ludzie którzy siedzą w tym na poważnie wolą iść na któreś z angielskich for gdzie mogą spotkać starych gości którzy albo utrzymują gigantyczne społeczności, albo są twórcami wiodących rozwiązań.

 

Gdy piszę na "TaZ'ie" (theadminzone.com) w jednym temacie mogę spotkać człowieka który prowadzi forum Liverpoolu i na optymalizowaniu SMF pod duży ruch zjadł zęby, i twórcę IPB (Matta Mechama) który daje przykłady jak można poprawić wydajność IPB, gdzie wszyscy się szanują a ludzi którzy piszą aby naskakiwać na innych szybko sprząta zespół forum.

 

Gdy wchodzę na polskie forum wpadam na sfrustrowanych 14 latków z roznegliżowanymi panienkami w avatarach którzy uważają że umiejętność wykonania zapytania funkcjami mysql_* z PHP czyni ich ekspertami od forów oraz bezmyślnych fanbojów którzy wolą udowadniać że ziemia jest płaska i wyrwą mi serce niż przyznają że obiekt ich miłości ma jakiekolwiek wady.

 

Na forum będę zaglądać, jestem ciekawy jaki poziom osiągnie i kiedy padnie (bo nie wierzę że ma szanse). Ale zarejestrować się i postować nie mam zamiaru.

 

Mimo wszystko powodzenia. Może wam się uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×