Skocz do zawartości

Polecane posty

Zapraszam do sklepu internetowego SEO SHOP!

 

Głównymi ofertami w sklepie jest pozycjonowanie STAŁE / JEDNORAZOWE / LONGTAIL

W ofercie m.in. katalogowanie, preclowanie, seokatalogowanie, blasty : dofollow - no/dofollow - trust rank & zaplecza

 

SEO SHOP gwarantuje 100% zgodności z opisem, jaki widnieje w ofertach. Do tego w sklepie są bardzo niskie ceny, dzięki czemu każdy z Was znajdzie coś dla siebie. WYKONUJEMY ZLECENIA NA CZAS!

 

Największe zainteresowanie ofertami

- seokatalogowanie

- blasty

- pozycjonowanie longtail i jednorazowe

 

W NASZEJ OFERCIE ZNAJDĄ PAŃSTWO RÓWNIEŻ PROXY ;)

www.seo-shop.pl

 

@ bok@seo-shop.pl

GG 43184760

ZAPRASZAM SERDECZNIE - wszystkie pytania drogą @ / GG / PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na optymalizację strony, odradzam zdecydowanie wszystkim z tego forum kupowanie usług w tym pseudo sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Staty darmowe, są one do wglądu dla ludzi.

Optymalizacja sklepu nie jest potrzebna, bo go nie pozycjonuje (jest on tylko tak zwaną reklamówką).

 

BARTI poleć tutaj swoje usług. Zamiast odradzać, zajmij się sobą a jak coś przetestuj ofertę i oceń a nie odradzasz. Szczyt chamstwa, zapraszam wobec tego do skorzystania z oferty barti4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo bardzo prostej strony chciałem się z Wami skontaktować, no ale ..

Błąd SMTP: Nie moĹźna połączyć się z wybranym hostem. Błąd wysyłania Błąd SMTP: Nie moĹźna połączyć się z wybranym hostem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak problem z dostawcą serwera, właśnie wyjaśnia sprawę. Przepraszam za kłopoty, zapraszam na e-mail bezpośrednio : bok@seo-shop.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem sobie katalogowanie + opis strony wink.png Zobaczymy, jak Panowie się spiszą wink.png

ile taka przyjemność ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 Lipca zamówiłem usługę i do dziś brak odzewu od strony firmy. Miałem otrzymać raport + opis jaki dla mnie wykonano. Nadal czekam...

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 Lipca zamówiłem usługę i do dziś brak odzewu od strony firmy. Miałem otrzymać raport + opis jaki dla mnie wykonano. Nadal czekam...

co brałeś ?

ja mialem też w sumie brać ale zrezygnowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co brałeś ?

ja mialem też w sumie brać ale zrezygnowałem

Katalogowanie do darmowych katalogów + opis strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minęły 30 dni od zakupu usługi w tejże "firmie". Niestety nie zauważyłem przyrostów linków w internecie, bo właśnie zamówiłem wpisy w katalogach stron. 4 dni temu otrzymałem informację od "seo szopy"

 

Witam serdecznie.

 

Dopiero dzisiaj skończył się urlop, więc do 2-4 dni wyślę raport.

 

Pewnie przeczytali mój post na wht, ale to nic :) 4 dni minęły i nadal nie otrzymałem obiecanego opisu mojej strony ani raportu. Oferują usługi na za***istym poziomie, nie ma co :) Szkoda czasu nawet na zapoznanie się z ich ofertą. Z resztą sama strona odzwierciedla poziom usług, a raczej ich brak :)

 

btw wpisy są wysyłane automatycznie za pomocą programu, no właśnie. Ciężko było przed urlopem uruchomić crona żeby nabijał moje wpisy. Żenadaaaa

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minęły 30 dni od zakupu usługi w tejże "firmie". Niestety nie zauważyłem przyrostów linków w internecie, bo właśnie zamówiłem wpisy w katalogach stron. 4 dni temu otrzymałem informację od "seo szopy"

 

 

 

Pewnie przeczytali mój post na wht, ale to nic :) 4 dni minęły i nadal nie otrzymałem obiecanego opisu mojej strony ani raportu. Oferują usługi na za***istym poziomie, nie ma co :) Szkoda czasu nawet na zapoznanie się z ich ofertą. Z resztą sama strona odzwierciedla poziom usług, a raczej ich brak :)

 

btw wpisy są wysyłane automatycznie za pomocą programu, no właśnie. Ciężko było przed urlopem uruchomić crona żeby nabijał moje wpisy. Żenadaaaa

Kurde nie widziałem wtedy twojego wpisu ...

Powiem ci tak mam gg tego kolesia niby cały czas tam siedzi jak nie online to na nie widoku .

Dobrze że nie zleciłem mu pozycjonowania a już w sumie miałem ...

Jak chcesz to odezwij się podam ci namiar na niego Może uda ci się odzyskać straconą kasę

dobrze że napisałeś tą opinię inni się nie nabiorą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie widziałem wtedy twojego wpisu ...

Powiem ci tak mam gg tego kolesia niby cały czas tam siedzi jak nie online to na nie widoku .

Dobrze że nie zleciłem mu pozycjonowania a już w sumie miałem ...

Jak chcesz to odezwij się podam ci namiar na niego Może uda ci się odzyskać straconą kasę

dobrze że napisałeś tą opinię inni się nie nabiorą

Prawdę mówiąc nawet nie chce mi się dyskutować z tym typem ;) Ja nie zbiednieję, a o on się nie wzbogaci. Tyle, że ja już sobie wyrobiłem opinię na jego temat.

 

Pozdrawiam,

Kacper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc nawet nie chce mi się dyskutować z tym typem ;) Ja nie zbiednieję, a o on się nie wzbogaci. Tyle, że ja już sobie wyrobiłem opinię na jego temat.

 

Pozdrawiam,

Kacper

to jakaś gimbuza musi być jedynie to znalazłem na necie

 

http://forum.webhelp.pl/webbazar-reklama-i-promocja/pakiety-seo-katalogowanie-blasty-itp-t236259.html

 

PŁATNOŚĆ PAYPAL, DOYPAY lub przelew na konto w iPKO

Kontakt 24h na dobę GG: 43184760 / E-MAIL: bok@seo-shop.pl

Odpowiemy max w ciągu 72H!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisał do nich prośbę o zwrot pieniędzy za niewykonaną pracę. Niestety brak odzewu, a nie pieniędzy :) Usługa zakupiona i opłacona 6 Lipca do dziś ani widu, ani słychu.

 

Reasumując: Zwykli oszuści ;) Ta nędzna strona powinna zniknąć z internetu :)

 

Według mnie temat powinien wylądować w koszu, albo zostać zamknięty.

 

Jeżeli ktoś posiada jakiekolwiek dane tych "profesionalistuf" to zapraszam do dodania, ja mam tylko ID z DotPay i adres email jakiejś Karolinki z seo szopu

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Według mnie temat powinien wylądować w koszu, albo zostać zamknięty.

Ależ właśnie odwrotnie niech ludzie go widzą i wiedzą jaki to oszust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×