Skocz do zawartości
mikorol

Mintshost.pl - oficjalny start

Polecane posty

Ja proponujesz przestać oceniać i wytykać błędy które są wskazówkami do podniesienia jakości.

Jeśli sam nie potrafi zadbać o jakość, wizerunek i dobre imię - niech padną i tyle. Rynek zweryfikuje.

 

Nie dorabiajcie nikogo bez sensu. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nasz hosting istnieje pod domeną hostuje.tk od 2011 roku, więc to nie jest aż tak wakacyjny hosting. Staramy się zaświadczyć jak najwyższej jakości usługi hostingowe, dodatkowo poświęcamy dziennie 10 godzin na takowy projekt.

 

czy jest na sali tłumacz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edart, z czym masz problem? :) widocznie chłopaki po 10h "pracy" sa bardzo zmęczeni i zdania po polsku nie umieją poskładać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Michał:

Nie chodzi o stały dostęp do PC, ale ogólnie np relacje z klientami, opinia, działanie uslug i inne. To dopiero początek dajmy czas chłopakom, każda firma miała na początku jakieś potknięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie proponuję teksty przed dodaniem na stronę wkleić chociażby do MS Word... Tam ładnie podkreśli błędy. Na stronie aż się od nich roi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Michał:

Nie chodzi o stały dostęp do PC, ale ogólnie np relacje z klientami, opinia, działanie uslug i inne. To dopiero początek dajmy czas chłopakom, każda firma miała na początku jakieś potknięcia.

 

Witam,

 

Wiadomo, przyjacielu że kontakt z klientami to podstawa - dlatego chcemy pomagać w miarę możliwości.

Usługi Biznes-hostu są sprawdzone, na wysokim poziomie. Wiadomo, wiele zależy również od odpowiedniego oprogramowania. Opinie będziemy się starali wypracować, po pewnym okresie działania firmy.

Obecnie staramy się korygować wszystkie błędy.

 

Na naszej stronie w ofertach została zmieniona jednostka, z MB na GB.

Kilka osób miało problemy z szybką zamianą jednostek, więc ostatecznie

1GB = 1024MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na przyszłość Panie Mikorol naucz się wysyłać masowo maile bo twoja lista odbiorów jest odkryta w gmail nazywa się to Dodaj kopie Ukrytą, dużo jest tam maili firmowych i prywatnych, może ktoś sobie nie życzy na publikacje.. ktoś gdzieś zaakceptował regulamin w celu przetwarzania danych? Bo ja Nie..

Przepraszam Za off-topic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wiadomo, przyjacielu że kontakt z klientami to podstawa - dlatego chcemy pomagać w miarę możliwości.

Usługi Biznes-hostu są sprawdzone, na wysokim poziomie. Wiadomo, wiele zależy również od odpowiedniego oprogramowania. Opinie będziemy się starali wypracować, po pewnym okresie działania firmy.

Obecnie staramy się korygować wszystkie błędy.

 

Na naszej stronie w ofertach została zmieniona jednostka, z MB na GB.

Kilka osób miało problemy z szybką zamianą jednostek, więc ostatecznie

1GB = 1024MB

Przypadkiem nie ty miałeś z tym problemu ?

 

Masz w planach rozszerzyć ofertę? Ciężko będzie wyżyć z samych resellerów i kont www. Hosting działa na koncie reseller, czy macie dedyka/vps'a ?

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kolopik, jaka oferta, jaki dedyk, bój się boga... ;;; ) 3 strony przeczytałem totalnej miazgi na temat tego "oficjalnego startu"... na moje oko można spokojnie ten "oficjalny start" przełożyć na wrzesień. Tyle, że we wrześniu back to school... ; )P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja życzę powodzenia ale mam jedną uwagę.

Radzę zamówić sobie dobry regulamin u prawnika. Ten, który jest w tej chwili raz, że nie spełnia wymogów prawnych a dwa że zawiera klauzule niedozwolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasz strona ma dużo błędów, do tego dochodzą darmowe systemy zarządzania jak i darmowy szablon, jak dla mnie to hosting zrobiony na "odczep się", powinniście na start przyciągnąć klientów, jak nie supportem i wojną cenową to chociaż autorskimi rozwiązaniami to co zobaczyłem pozostawia wiele do życzenia, pozdrawiam i życzę więcej ambicji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma w Poznaniu fajnie się składa gdyż w przeciągu dwóch tygodni będę w Poznaniu to wpadnę na kawę do biura :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@freecast: w Poznaniu to serwery chyba tylko stoją. Firma jest raczej bez biura, no chyba, że chcesz odwiedzić inkubator w Szczecinie. Tylko ostrzegam, że ulica Cukrowa to straszne zadupie. Za to blisko jest Castorama i Makro, więc zawsze jest gdzie zaparkować i można przy okazji zakupy zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biuro z tego co widzę powinno być

 

http://aipszczecin.pl/dlaczego-firma-w-aip/

 

firma w AIP

  • Rejestracja firmy - 0 zł
  • ZUS - 0 zł
  • Biuro - w pakiecie
  • Prowadzenie księgowości - w pakiecie
  • Szkolenia i konferencje - w pakiecie
  • Porady prawne - w pakiecie
  • Promocja firmy - w pakiecie

więc biuro jest w pakiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to trzeba spytać Michała, czy przesiaduje na Cukrowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

$ N0Name - mamy 3 osoby w Supporcie, która mają stały dostęp do komputera.

Wszystko na chwile obecną posiadamy w Poznaniu.

po przeczytaniu tego tak wywnioskowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ma być profesjonalizm?

Darmowy szablon,

Billing box (do tego nie spolszczony w 100%),

 

Nawet własnej stopki nie macie.

 

Proponuję wprowadzić Live Chat, ponieważ ten napis Konsultanci i statusy GG nie za ładnie wyglądają.

 

Ps: Czy Mi się wydaję, czy wasza strona zaliczyła pad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma w Poznaniu fajnie się składa gdyż w przeciągu dwóch tygodni będę w Poznaniu to wpadnę na kawę do biura tongue.png

 

Jak będę przejazdem przez Wrocław to mogę wpaść do Ciebie do biura na Plac Grunwaldzki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolopik, jaka oferta, jaki dedyk, bój się boga... ;;; ) 3 strony przeczytałem totalnej miazgi na temat tego "oficjalnego startu"... na moje oko można spokojnie ten "oficjalny start" przełożyć na wrzesień. Tyle, że we wrześniu back to school... ; )P

Niby mają w ofercie serwery reseller, a biznes-host nie oferuje hostingu dedykowanego, także stąd te domysły.

 

 

Boże, widzisz i nie grzmisz.

 

Dziękuję, dobranoc!

 

Wczoraj wywołałem nawałnicę nad moją wsią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Wczoraj wywołałem nawałnicę nad moją wsią.

nie tylko nad swoją bo i nad moją też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

 

Może stąd: http://biznes-host.pl/vps_directadmin/

VPS + DA + 1h administracji o ile się nie mylę

Czyli VPS

 

 

A czy to jakaś różnica czy na początek firma kupuje VPSa czy 5 dedyków? Ważne aby byli w stanie utrzymać wysoką wydajność względem swoich cen i nie zwinęli się do czasu następnej opłaty za serwer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×