Skocz do zawartości
xDSL

Poszukiwany Hosting z PHP XML-RPC

Polecane posty

Witam

 

Poszukuję hostingu z rozszerzeniem PHP XML-RPC

 

Dysk : 800MB

Transfer : 4GB

Nie potrzebuje wielkiego transferu oraz dysku na serwerze będzie uruchomiona 1 aplikacja.

Budżet 200zł/rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...i nie zgadzasz się na otrzymywanie ofert od firm?;) Napisz do mnie na PW - postaram Ci się pomóc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Faktycznie, brak zgody na otrzymywanie ofert od firm trochę utrudnia sprawę ;P Jeśli chcesz, napisz do mnie na PW ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dostaniesz żadnych propozycji, bo przecież

Użytkownik nie zgadza się na otrzymywanie ofert od firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 200 złotych na rok masz już VPS`a, nie lepiej wziąć VPS i przygotować środowisko?

...o które trzeba non stop dbać. 800 MB pojemności, znikomy ruch i VPS? Wytłumacz mi to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Ireneuszu, ze względu na ogrom pracy ,nie mam dosłownie czasu w zabawy z serwerami,nie przyjmuje PW ze względów iż mam tam już

wielki spam co do modułu HRD , na dniach go udostępnię tylko się poluzuje trochę .sorka za 2in1 w temacie.

 

Pierwsze wykonam test firmy progreso ciekawą ofertę otrzymałem na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@rshmn - PHP i aplikacja, uruchomiona? Skoro to ma być serwer/daemon w PHP to VPS jest rozsądnym wyjściem. Przynajmniej ja rozumiem słowo aplikacja za coś, co działa ciągle.

Edytowano przez Misiek08 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm nic innego mi chyba nie pozostaje , niż wstawić do serwera dodatkowe wpisy

--with-xmlrpc

 

i przekomplinować php

 

chyba zwariowaliście nie mam czasu na takie głupoty.

 

Poważnie

rshmn

 

Otworzysz mi dany port ? dajmy na to 3383 ?

Edytowano przez xDSL (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@rshmn - PHP i aplikacja, uruchomiona? Skoro to ma być serwer/daemon w PHP to VPS jest rozsądnym wyjściem. Przynajmniej ja rozumiem słowo aplikacja za coś, co działa ciągle.

 

I pod JEDNĄ aplikację, malutką zresztą, polecacie VPS? Hej! Serwer poczty to też aplikacja. Żeby posiadać skrzynkę pocztową powinienem kupić VPS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu jest takie twierdzenie coś unikalnego to ? VPS coś niesamowitego to dedyk, inny wytrysk całą serwerownie.

Czasem zdaje mi się że połowa tutejszych troili nie wie o czym się tu pisze tylko hop kup vps i podeśle refa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xDSL - można po polsku?

 

Znajdź mi teraz hosting, który wg mojego posta spełni oczekiwania, czyli taki, który ma infinity timeout dla PHPa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za kłopot wyszukać taki hosting ,jedni się zgodzą inni nie wystarczy zapytać? ja pytam i nie błądzę otrzymałem ofertę od progreso?

ty chcesz mi coś udowodnić duma upadła,bo powiedziałem 99,9% prawdy a ty chcesz wyjść na swoim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otworzysz mi dany port ? dajmy na to 3383 ?

 

Pewnie. Via ticket od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dość tych osób które poznały instrukcję . Jak to zrobić i udają administratorów i twierdzą że rozwiązania dedykowane to jest najlepsze rozwiązanie trochę niezrozumiałe dla mnie twierdzenie, serwer niezarządzany zawsze wymagał solidnej opieki. Lepiej kupić zarządzane rozwiązanie niż później wysłuchiwać słów wziąłeś kasę a nie działa. Przy hostingu zarządzanym mam spokojny sen bo wiem ze ktoś nad tym czuwa.

 

Jeszcze coś nie żyj tym forum i nie udowadniaj swoich racji bo dostałeś minusa

 

Temat uważam za zakończony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

...o które trzeba non stop dbać. 800 MB pojemności, znikomy ruch i VPS? Wytłumacz mi to:)

 

Nie bądź ironiczny, zachowaj trochę powagi. Raczej wypada na profilu firmowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bądź ironiczny, zachowaj trochę powagi. Raczej wypada na profilu firmowym.

 

Nie robi wody z mózgu ,tylko mówi prosto i na temat, dba o klienta gdzie widzisz w tym ironie.

 

Może gdybym nie miał wiedzy pewnie bym się skusił dać siebie zrobić w h..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klienta gdzie widzisz w tym ironie.

Właśnie w tym problem, że widzę ...

 

To, że napisałem o VPS nie jest powodem, abyś wsiadł na mnie.

Skoro chcesz płacić za 800MB 200 złotych, to już Twoja sprawa.

Koniec OT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź ironiczny, zachowaj trochę powagi. Raczej wypada na profilu firmowym.

 

Na firmowym profilu - kiedy z niego piszę - i na swoim prywatnym nie mam zamiaru nikogo grać czy udawać. Padłą prośba - wytłumacz, uzasadnij mi proszę jaki jest sens trzymania niewielkiej aplikacji o znikomym zapotrzebowaniu na zasoby na serwerze VPS. Przyda się - wielu ludzi zastanawia się gdzie trzymać swoje dane/aplikacje i skoro wszędzie krzyczy się VPS (czy tam chmura, serwer dedykowany) to dobrze byłoby zapytać o sens, wady i zalety takiego rozwiązania.

 

Prościej: pada pytanie o rozwiązanie dla niewielkiej aplikacji -> jest odpowiedź (VPS) -> pytam dlaczego + nie ukrywam, że chce mi się śmiać. Nie z powodu Waszego postu, ale z samej histerii pt. VPS.

 

Gdzie tu logika? VPS za 200 PLN / rok + 12 miesięcy * pensja administratora, bo ktoś musi zapewnić wsparcie czy może zaszaleć i nie opiekować się tym VPS-em (a nuż przez rok nie wyjdzie aktualizacja do softu, którego się używa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×