Skocz do zawartości
ded

Hosting 15x joomla + duzy OSC do 300zl netto

Polecane posty

Na forum trafilem niedawno, troche poczytalem, ale jednak musze zapytac. Obecnie mam hosting vip1 10gb hdd w o12.pl. Mam to od 3 lat i w sumie nie bylo zle. Niestety robi sie ciasno i pytajac o oferte dla mnie, dowiedzialem sie, ze moja oferta (vip1) zostala wycofana i obecne sa sporo drozsze, zeby wyeliminowac mniejszych klientow. Moge przeskoczyc na plan K-PREMIUM2, 30gb, pozostale parametry tez mi pasuja. Niestety musze sie sam przeprowadzic (lub odplatnie), wiec zastanawiam sie nad zmiana firmy.

 

Obecnie mam 15 stron joomli z galeriami. Generalnie generuja maly ruch, miesiecznie po 100-500mb, sporo ruchu idzie na hosting zdjec do kilku szablonow allegro, ale to chyba bardzo nie obciaza serwera. Jest jeden spory sklep (3gb) osc, ale generuje od 1 do 3 gb ruchu. W sumie cale moje konto to 10-30 gb transferu miesiecznie. Tak to wygladalo przez ostatni rok.

 

Moje wymagania to:

30gb powierzchni

przynajmniej 50baz, nie sa duze

brak limitu domen

brak limitu skrzynek

mozliwosc przekierowania maili, ale tak zeby nie zostawaly na serwerze (tylko leca na gmaila)

 

Transfer miesieczny w sumie nie istotny, zawsze mi duzo zostawalo. Bazy chyba nie sa jakos intensywnie uzytkowane. Nigdy nie zwracano mi uwagi, korzystam raczej z gotowych rozwiazan, wiec nic nie orze bazy bez sensu.

 

Jestem w stanie zaplacic 300zl netto, ale widzialem kilka ofert sporo tanszych. Odpuszcze raczej najwiekszych graczy, Widzialem ciekawa oferte Superhost, Biznes 2.0 za 99zl netto i 100gb powierzchni. Dla mnie to az nad to, a cena wydaje sie bardzo konkurencyjna.

 

Druga ciekawa oferta to Biznes-host oferta standard albo nawet premium. Nie bardzo wiem czym sie rozni oferta biznesowa od prywatnej, ale nawet najdrozsza opcja jest w spokojnie w moim zasiegu.

 

Ostatnia opcja to wspomiana na poczatku oferta K-PREMIUM2 w o12.

 

W sumie to nie powinienem ich skreslac, bo jak jest problem to wiadomo, ze kazdy sie denerwuje (szczegolnie jak klienci naciskaja) ale jak ostatnio mi ktos zrobil wrzutke na joomle (moja wina, nie aktualizaowalem) to 2 dni ich prosilem zeby kopie przywrocili (z braku miejsca nie robilem ich sam) a po kolejnych dwoch dopiero wszystko zaczelo dzialac jak trzeba. Fakt ze zrobili to nieodplatnie (po lekturze forum widze ze to nie jest standard). Awarie nie zdarzaja im sie czesto, ale np od rana (niedziela) nie dzialaja mi dwie bazy (moze i moja wina) ale odpowiedzi z bok-u nie dostalem. Jak bym nie musial sie przenosic to bym zostal w o12, bo strasznie mi sie nie chce tego robic.

 

Prosze o ocene moich typow, ewentualnie propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za oferte, wyglada ciekawie. Na pewno sie odezwe. Jak z przekierowaniem maili z usuwaniem, o ktorym pisalem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://progreso.pl/hosting/

 

a dokładnie plan BIZNES, czyli 50 GB pojemności.

 

Szczegóły: http://progreso.pl/hosting/szczegoly/

Ile dokładnie zapłacisz: http://progreso.pl/o_nas/polityka_cenowa/

 

Zobacz jak się u nas czujesz przez 30 dni bez zobowiązań. Techstaff pomoże Ci przy migracji. Jeżeli chcesz odseparować joomle tak, żeby luki w jednej nie wpływały na drugą - mamy mikrokonta z osobnymi prawami użytkownika.

 

Są bazy bez limitu, jest shell, jest też obsługa google apps (gmail) w extranecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym napisał do 2ap i może by dobrali Ci coś sami.

Ewentualnie, jeśli wchodzi w grę konto shell to polecę mydevil.net (tylko tam nie ma panelu pokroju DA czy cPanel, jest panel w konsoli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo za wszystkie oferty. Po zapoznaniu sie z opiniami o firmach, warunkami i analizie ofert zdecyduje sie na wyprobowanie Progreso. Mam nadzieje ze wszystko pojdzie dobrze i zostane na dluzej :) Dam znac w odpowiednim dziale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×