Skocz do zawartości
kyniu

[sprzedam]Umawiacz.pl 25k użytkowników ZARABIA

Polecane posty

Gość Kamikadze

No tak i kilka tysięcy fikcyjnych kont założonych 29.03.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak i kilka tysięcy fikcyjnych kont założonych 29.03.2011

 

To może napisz na jakiej podstawie tak uważasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

To może napisz na jakiej podstawie tak uważasz ?

 

Przeglądając stronę natknąłem się na konta które były w tedy zarejestrowane i może jeden raz zalogowane lub ani razu od tamtego czasu. Przejrzałem może ze 20 kont i może 2-3 były normalne ze zdjęciem i aktualne.

 

Reszta no name...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś nastoletnim hejterem wiesz ?

 

 

Przejrzałem może ze 20 kont

 

No tak i kilka tysięcy fikcyjnych kont

 

 

w tedy

 

 

 

i może jeden raz zalogowane

 

to może czy na pewno ?

 

 

1. Serwis został przez cały czas odwiedzony przez 550 000 unikalnych użytkowników (staty w załączniku - skoki oglądalności to reklamy w adtaily o których pisałem na aukcji) z czego 25 000 założyło konto - faktycznie nierealne żeby około 5 % osób się zarejestrowało.

 

 

Osoby zainteresowane kupnem mogą dostać pełen dostęp do analityka.

 

2. Serwis sprzedaję z jednego powodu - mam teraz drobne problemy finansowe i 2 letnie dziecko. W innym wypadku strony bym nie sprzedawał bo długo nad nią pracowałem i zarabia na siebie - niestety czasami życie zmusza...

 

Teraz pojawia się ktoś taki jak Ty - nawet masz elegancko WHT Pro - wiele osób może nawet pomyśleć że wiesz o czym tu piszesz i się na tym znasz, przez co ja mogę stracić potencjalnych klientów i dostać dzięki tobie mniej pieniędzy za serwis niż jest on warty.

 

Nikt nie zwróci uwagi , że zajmujesz się serwerami a nie promocją stron, że masz dopiero 19 lat a w twojej wypowiedzi nie ma faktów tylko domysły ("może"). Będą patrzeć na twoją ilość postów bo zapewne to jest miernikiem doświadczenia.

 

Skoro tak łatwo przychodzi ci oczernianie kogoś - uważaj bo możesz trafić na osobę lub firmę która wytoczy ci proces o zniesławienie i swoją karierę zaczniesz od spłacania odszkodowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważaj bo możesz trafić na osobę lub firmę która wytoczy ci proces o zniesławienie i swoją karierę zaczniesz od spłacania odszkodowania.

Groźby karalne?

 

Teraz pojawia się ktoś taki jak Ty - nawet masz elegancko WHT Pro - wiele osób może nawet pomyśleć że wiesz o czym tu piszesz i się na tym znasz, przez co ja mogę stracić potencjalnych klientów i dostać dzięki tobie mniej pieniędzy za serwis niż jest on warty.

Ojej... straszne!

 

Mój drogi. To jest forum dyskusyjne a nie słup ogłoszeniowy.

Musisz liczyć się z tym, że powstaną tu jakieś dyskusje i ewentualnie błędy prostować, a nie jak obrażalska panienka wyzywać od hejterów i straszyć pozwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygenerowanie uu to dziś nie problem, kwestia inwestycji w czasie. Wystarczy na allegro / ebay i w google poszukać firm / osób co oferują wejścia z generatorów, linków partnerskich, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groźby karalne?

 

Nie wiedziałem że groźby karalne to ostrzeżenie przed złożeniem pozwu sądowego ;)

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Gro%C5%BAba_karalna

 

Poza tym nie napisałem nigdzie że mam zamiar złożyć pozew - nie mniej rozumiem że szkalowanie czyjegoś imienia uważasz za ok to spoko - takie jest twoje zdanie.

 

Musisz liczyć się z tym, że powstaną tu jakieś dyskusje i ewentualnie błędy prostować, a nie jak obrażalska panienka wyzywać od hejterów i straszyć pozwami.

 

Mój drogi :) jestem otwarty na dyskusje i na konstruktywną krytykę oraz argumenty. Irytuje mnie natomiast rozmowa z osobami które oskarżają mnie o coś nie mając na to żadnych dowodów, kierujących się domniemaniami a nie faktami - myślę że to zbyt poważne forum aby używać argumentów typu "tak bo tak, nie bo nie".

 

 

Wygenerowanie uu to dziś nie problem, kwestia inwestycji w czasie. Wystarczy na allegro / ebay i w google poszukać firm / osób co oferują wejścia z generatorów, linków partnerskich, itp.

 

Pewnie że tak, sam kilka razy zostałem oszukany na allegro na mniejsze i większe pieniądze więc nie dziwie się że ludzie mają obawy. Jednak zamiast pisać od razu że coś jest wygenerowane można spytać się o dostęp do statyk itp...

 

A co do generowania wejść mogę pokazać źródła odwiedzin w google, nie wiem czemu jest tutaj takie nastawienie, że jak ktoś sprzedaje, serwis to od razu chce naciągnąć.

 

Z mojej strony EOT.

 

Pozdrawiam i życzę miłego wieczora :) Peace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Jesteś nastoletnim hejterem wiesz ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

to może czy na pewno ?

 

 

1. Serwis został przez cały czas odwiedzony przez 550 000 unikalnych użytkowników (staty w załączniku - skoki oglądalności to reklamy w adtaily o których pisałem na aukcji) z czego 25 000 założyło konto - faktycznie nierealne żeby około 5 % osób się zarejestrowało.

 

 

Osoby zainteresowane kupnem mogą dostać pełen dostęp do analityka.

 

2. Serwis sprzedaję z jednego powodu - mam teraz drobne problemy finansowe i 2 letnie dziecko. W innym wypadku strony bym nie sprzedawał bo długo nad nią pracowałem i zarabia na siebie - niestety czasami życie zmusza...

 

Teraz pojawia się ktoś taki jak Ty - nawet masz elegancko WHT Pro - wiele osób może nawet pomyśleć że wiesz o czym tu piszesz i się na tym znasz, przez co ja mogę stracić potencjalnych klientów i dostać dzięki tobie mniej pieniędzy za serwis niż jest on warty.

 

Nikt nie zwróci uwagi , że zajmujesz się serwerami a nie promocją stron, że masz dopiero 19 lat a w twojej wypowiedzi nie ma faktów tylko domysły ("może"). Będą patrzeć na twoją ilość postów bo zapewne to jest miernikiem doświadczenia.

 

Skoro tak łatwo przychodzi ci oczernianie kogoś - uważaj bo możesz trafić na osobę lub firmę która wytoczy ci proces o zniesławienie i swoją karierę zaczniesz od spłacania odszkodowania.

 

Chciałem oszczędzić użytkowników przed wrzuceniem tutaj stosu linków do takich profili bo to forum nie jest od tego...

 

Skoro chcesz takie konta zobaczyc to ci podam kilka dla świętego spokoju:

 

 

Więcej mi się nie chce wklejac... Najlepsze że te konta są w bazie jedna obok drugiej bo klikam dalej to znowu puste klikam następna to znowu puste konto...

 

 

Ja tylko zwróciłem uwagę innym użytkownikom aby bacznie przejrzeli "towar" przed zakupem.

 

Co do pozwów to i takie wiadomości też otrzymywałem nie raz...

 

Co do mojego wieku... Czy to jakaś przeszkoda że mam 19 lat a nie 29? Wiek nie musi być wyznacznikiem wiedzy czy mądrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×