Skocz do zawartości
ksk

[Szukam] Poszukuje 4-5 VPS

Polecane posty

Szukam 4-5 vps opartych na pełnej wirtualizacji na około 4-5 dni w celu przetestowania glusterfs.

 

Dysk około 10 Giga . Ram 512 i jakiś słaby procesor. Dobrze by było jakbym mógł się rozliczyć tylko za parę dni nie za cały miesiąc .

Edytowano przez ksk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na idhosting są testowe VPSy na 3 dni zazwyczaj dają 4 za 2,46 SMS może by ci to wystarczyło na testy smile.png. Chętnie bym ci pożyczył bo mam 2 swoje ,ale niestety dyski są pełne : (

Edytowano przez kammil1 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idhosting jest na openVZ co niestety stwarza problemy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co bys powiedzial na chmure? Serwerki tworzysz sobie sam chmurę dostajesz za darmo do 50$. Ja tak zrobiłem jak chciałem potestować. http://www.phoenixnap.com/secured-cloud/ Podajesz dane oddzwaniają do ciebie jak to w USA i jak zagadzasz do obslugi to takw godzinke ciruchomia konto na chmurze i tam w zasadzie dodajesz sobie bez ograniczen co chcesz mozesz wlasne podsieci z tego robić jakies loadbalancery poustawiać. Calkiem fajnie problem jest jedynie slaby wybór systemów w zasadzie jak patrzałek jakies 2 tygodnie temu to byl tylko redhat i centos. W zasazie nadal mam tam to konto i widze ze nie wolaja nic po jakims czasie prostu jak sie sie wyczerpie te 50$ co ci starczy mysle spokojnie to ci proponuja zakup i tyle.

 

BTW do czego konkretnie ci potrzebne takie cacko ? Napisz mzoe na PW :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem przecież że do przetestowania GlusterFS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiales. Mialem na myśli po co ci glusterfs co konkretnie miałby obsłużyć w twoim przypadku. Takie jakies konkrety mnie interesuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stworzenie dużego storage na dużej ilości serwerów . Wszystkie dane replikowane docelowo około 20 +/- 6 maszyn fizycznych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mi tak jeszcze bardziej konkretnie chodziło.Do czego taki storage ma ci sluzyc zbudowany pzy pomocy tego glustera. Czy to jakis serwis z hostingiem l=plikow, czy moze jakas wymiana danych przy jakiejs stronie.Takie rzeczy. Docelowo co ma obslugiwac ten gluster,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisał wyraźnie, że chce przetestować. Zamiar chyba nie jest istotny, right?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam 4-5 vps opartych na pełnej wirtualizacji na około 4-5 dni w celu przetestowania glusterfs.

 

Dysk około 10 Giga . Ram 512 i jakiś słaby procesor. Dobrze by było jakbym mógł się rozliczyć tylko za parę dni nie za cały miesiąc .

 

Co tam testować? Stawiasz w 5 minut i z głowy. Kwestia sprawdzenia jak to działa podczas splita i zmiany równoległej na dwóch masterach. Bawiłem się, używam produkcyjnie. Polecam.

 

Ps. Nie rób tego błędu co ja, nie montuj lokalnie glustera przez internet a po localu. Tzn musisz dodać localhosta i poźniej go podmontować bo gdy podmontujesz localhosta bez linkowania w glusterze podłączy ci dookoła po zew. ip.

 

pozdrawiam. Ps. możesz to sprawdzić na wirtualkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mam na chwilę obecna zasobów sprzętowych do testowania lokalnie dlatego chce to na vps postawić. Pozatym chce także parę innych rozwiązań sprawdzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×