Skocz do zawartości
vifus

Poszukuję Serwera Dedykowanego.

Polecane posty

Witam, poszukuję dedyka, najlepiej w polskiej lokalizacji musi mieć jak największe łącze, dedyk będzie pod małą firmę hostującą serwery streamingu. Budżet powiedzmy od 50 do 300zł, wiadomo najlepiej jak najtaniej - zastanawiałem się nad kimsufi, na razie robię takie małe rozpoznanie - więc spokojnie.

 

Dzięki z góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli streaming to tylko OVH/kimsufi - śmieszne ceny za transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak też myślałem, kimsufi, a co do Castpolu, to teraz może i wszystko jest ok, ale ja jestem jeszcze zrażony po poprzednim właścicielu ;-) Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Twoje zrażenie jest bezcelowe, teraz to jest zupełnie inna jakość. Korzystam z usług firmy i jestem zadowolony, o poprzednim właścicielu zapomnij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli nawet dofrian nie widzi problemów z tą firmą to na prawdę jest godna polecenia:P

 

przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stanowczo polecam firmę CastPol.

Osobiście znam p. Miłosza, i trochę wykazał się swoim doświadczeniem, dlatego można zaufać tej firmie.

Zresztą cieszy się porządną firmą i jest ona świeża.

E? Nie przypominam sobie żebyśmy znali się osobiście, pili razem piwo/wódke/etc... Świeża to może być kiełbasa. Moja firma do nowych już raczej nie należy. Na dniach mijają dwa lata na rynku.

 

jeśli nawet dofrian nie widzi problemów z tą firmą to na prawdę jest godna polecenia:P

 

przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać;p

W większości tematów masz problem z powstrzymywaniem się. Radzę przejść się do odpowiedniego lekarza. W przeciwnym razie my Cie z tego wyleczymy. A jak masz jakieś ale do moich usług, to wal śmiało. Chętnie się dowiem z czym masz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×