Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ow4nd

[SPRZEDAM] wPLN 1000zł easycloud

Polecane posty

Witam, mam na sprzedaż konto w firmie citycloud.pl na usługi hostingowe w wysokości 1000zł. Jestem osobą prywatną, sprzedaje ponieważ mi to nie potrzebne, a innym się przyda. 1000zł mamy do wykorzystania na usługi w tzw chmurze. Co ona nam daje?

Np:

- Możliwość gry na wirtualnej maszynie (Gry z dużymi wymaganiami)

- Możliwość zainstalowania serwera do obsługi www (apache) i postawienie serwisu

- Możliwość instalacji systemów unixowych.

- Możliwość instalacji serwerów gier (brak limitów) + autoinstalator serwera minecraft.

- Szczerze pełną swobodę :)

 

Cena do negocjacji na pw lub allegro: http://allegro.pl/show_item.php?item=2416921373

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

nrm no pacz (z "co ja pacze"): wbijam pod adres i czekam 30 sekund, potem co nie kliknę, to czekam 30 sekund, wykrzacza mi 3 z 5 otwartych linków, tracert też w końcu zdycha albo jakieś dziwolągi pokazuje (jakies no-ip czy coś?), w dodatku jakiś gościu nie wiadomo skąd chce sprzedać (WTF?) wirtualną kasę w kwocie 1000zł (WTF?)...

 

Oj żeby taki poziom forum był jaki ja reprezentuję... to byście w Polskę poszli głosić prawdę na temat kraju i rzeczywistości, a potem byśmy mieli normalny rząd : P

 

EDIT:

Zaraz... nrm, to jest citycloud.pl, a nie jakieś citynetwork... no nie?

Ej no ja już nic nie wiem, hę?

 

EDIT 2:

Hmmm... mi wchodziła jakaś inna strona chyba.

Hmmmmmmmm... ja nie wiem.

 

Dobra, jeśli to nie gówno, tylko rewelacja, to sorry zainteresowanym ; )

 

EDIT 3:

Nie, jednak to lipa, wykrzacza non stop, heh

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może Sponsi problem leży po Twojej stronie bo u mnie ping na poziomie 30ms i 0 loosów. I sprowadzałem stronę po pierwszym Twoim poście i teraz i wszystko jest OK dlatego naprawdę wyluzuj zamiast porównywać kogoś biznes do gówna bo się go nie znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Zaraz... nrm, to jest citycloud.pl, a nie jakieś citynetwork... no nie?

Ej no ja już nic nie wiem, hę?

Z treści na stronie (nie paczałeś? ;) ) wynika, że citycloud to marka citynetwork ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

regdos nie no... nie przesadzajmy. PIerwsze wrażenie, te sprawy.

Tak, jak pisałem. Wbiłem na stronę, poklikałem, poczekałem po pół minuty na parę zakładek w tle, tracert... no i wyciągnąłem wnioski.

Chyba jak na niby "poważny klałd" to wystarczająca szansa? Dla mnie zadziałało to szitnie, czyli gównianie. A jak widzę wątki o wirtualnej kasie, to podwójny wqrw. No przecież jakbym wszedł i zobaczył rewelacyjne działanie, to bym tak nie napisał.

 

nrm wiesz... nie zdążyłem, bo wszystko mi wykrzacza.

 

Teraz Wam działa sensownie? Mi przez chwilę tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w regulaminie:

 

Jeśli przekroczysz transfer powyżej 500gb, opłata wynosi 1, 99 PLN za GB.

 

Haczyk jak w większości hostingów typu "cloud". Jak masz mały serwis, to "cloud" nie jest potrzebne, a jak już trochę większy, to będą golić jak owieczki smile.png To wychodzi prawie 4000 pln za 2TB, dla porównania taką samą ilość transferu w OVH się kupi za niecałe 10 złotych.

 

Strona też mi muli...

Edytowano przez elcct (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×