Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Hosting pod czat

Polecane posty

Gość

Witam

 

Szukam jakiegoś dobrego hostingu pod czat, zakładając że będzie średnio 100 osób online w tym samym czasie, ale szukam czegoś co dawałoby też radę z większym ruchem. Hosting musi też udostępniać dostęp do SSH i możliwość odpalania własnego oprogramowania.

 

Zastanawiam się nad unixstorm.org pakiet biznes1. Ale nie mam tej pewności czy będzie w sam raz, a fundusze mam ograniczone. Hosting tylko w rozliczeniu kwartalnym, albo miesięcznym.

 

Możecie coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mydevil.net daje możliwość opłaty za miesiąc, pół roku, albo za cały rok. Natomiast kontaktując się z obsługą dowiedziałem się, że aby opłacić np. 3 miesiące z góry, wybieram opcje miesiąca a w tytule przelewu wspominam o 3 miesiącach jednocześnie przelewając odpowiednią kwotę. Można zaufać takim praktykom? Wg. mnie skoro jest przewidziana płatność korzystania przez X miesięcy, to taka opcja powinna być już dostępna z poziomu strony internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również polecam mydevil.net, korzystam niedługo a jestem zadowolony, klimatycznie na IRCu z obsługą można pogadać na przeróżne tematy :-)

(Jeżeli zechcesz, możesz wpisać w polu polecający mój nick, dostanę jakieśtam gratisowe dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ok zbliżam się do zakupu i stawiam na mydevil.net. Nie ma co, wiele dobrego się o tej firmie naczytałem. Jednakże teraz zastanawiam się nad wyborem pakietu, czy będzie to IRC3, czy IRC4.

 

Oczywiście nad IRC4 można by się w ogóle nie zastanawiać tylko brać. Ale przy ograniczonych funduszach zastanawiam się czy IRC3 również udźwignie mój czat w ajaxie. Załóżmy że będzie spory ruch, 100 osób online w godzinach popołudniowych i że kod jest napisany w miarę optymalnie. Plus fakt że czat wymaga odpalenia własnego oprogramowania napisanego w cpp (IRC3 daje taką możliwość), który też w ogóle nie jest zasobożerny.

 

Ktoś może mi doradzić tak na oko i z doświadczenia? Czy IRC3 to też nie jest zły wybór?

 

Pozdrawiam.

Edytowano przez Kamil Krzyszczuk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Interesują mnie tylko hostingi w planach miesięcznych lub kwartalnych.

 

przeglądnij jeszcze progreso.pl smile.png

Edytowano przez Kamil Krzyszczuk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety interesują mnie tylko hostingi w planach miesięcznych lub kwartalnych.

tam niby masz pól roczne i roczne ale za to nie masz ograniczenia na procesor więc wytrzymać by ci wytrzymał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interesują mnie tylko hostingi w planach miesięcznych lub kwartalnych.

Zapraszam do naszej oferty:

 

http://www.mzone-net...index.php?d=vps

 

 

lub

 

http://www.mzone-net.eu/index.php?d=vps_pro

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×