Skocz do zawartości

Polecane posty

yyy nie dawno widziałem aukcje na allegro tego serwisu kilka razy była aukcja usuwana ...

nie wiem czy tu na forum nie było też oferty sprzedaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Poprawić należy cały pomysł, bo np. ja mam powyżej uszu tego wysypu klonów demotywatorów.

Bardziej wk...jące są jedynie coraz to nowe fora graficzne/ogólnotematyczne, które ciągle ktoś zakłada i się chwali, że potrafi skrypt z darmową templatką zainstalować.

MASAKRA.

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adres niefajny, skrypt Tentego - także nie jest za specjalny, szablon - jakby go w ogóle nie było biggrin.png Delfin z headera jakiś wykręcony i brzydko wycięty. Jedyne, co jest dobre to pozycja w google pod frazą "smieszne obrazki". Spokoo, jeszcze cię przebiję biggrin.png

 

 

Edycja: zbytnio nie ma, co oglądać.

 

BTW kupiłeś tą stronkę na Allegro, czy jesteś pierwszym właścicielem ?

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to wiadomo, że autor nie postuje linka żeby uzyskać ocenę. Niespecjalnie jednak wiem po co? Wydaje mi się że meta robots miałby coś do powiedzenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adres niefajny, skrypt Tentego - także nie jest za specjalny, szablon - jakby go w ogóle nie było biggrin.png Delfin z headera jakiś wykręcony i brzydko wycięty. Jedyne, co jest dobre to pozycja w google pod frazą "smieszne obrazki". Spokoo, jeszcze cię przebiję biggrin.png

 

 

Edycja: zbytnio nie ma, co oglądać.

 

BTW kupiłeś tą stronkę na Allegro, czy jesteś pierwszym właścicielem ?

 

 

Pierwszy właściciel ;) A co do delfina to miał być powykręcany, w końcu z***any;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona mi się podoba, bardziej pod kątem obrazków - niektóre są na serio zabawne. Reszty to w zasadzie nie ma co oceniać, logo niby jest, chociaż niedokładnie wycięte, skrypt powszechnie używany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×