Skocz do zawartości
progreso.pl

[progreso.pl] SERWERY GRATIS - pomeczowy giveaway

Polecane posty

Wierzymy w +3 pkt na koncie Polaków jeszcze dzisiaj wieczorem. W napadzie dalibóg euforii (a nie złości) Progreso będzie rozdawać serwery i konta www.

 

Przed meczem typujemy wynik: za trafienie będzie serwer biznes+ (specyfikacja serwera), po meczu (zaczynamy o północy) - klasyczny giveaway, tj. kto pierwszy, ten lepszy.

 

Tradycyjnie całość bez haczyków: nic nie musisz przedłużać, nic nie musisz opłacać.

 

Gdzie to dostać? Na naszym profilu w serwisie Facebook (bezpośredni link).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jest się czym cieszyć Polska vs bankruci : 1-1

 

Pięknie było na początku , tylko się denerwowałem tym meczem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytoń tylko pokazał klasę reszta poszła nie po mojej myśli i wielu z nas na początku super a później jak to Polacy jak zawsze

 

Tylko czekać na mecz z ROSJĄ zapowiada się komedia :)

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytoń tylko pokazał klasę reszta poszła nie po mojej myśli i wielu z nas na początku super a później jak to Polacy jak zawsze

 

Tylko czekać na mecz z ROSJĄ zapowiada się komedia smile.png

OT: Wiesz, że robisz progreso.pl syf w wątku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się znajdzie moderator który wątek uporządkuje i da mi warn :) dziś wszystko jest mi obojętne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Ci bankruci to będą pierwsi na liście do zasadzenia im kopa wprost do Aten. Ciekawi mnie kto wyjdzie z grupy na drugim miejscu, PL czy może CZ ? Bo pierwsze miejsce będą mieli Rosjanie (URRRA !!!) a ostatnie będą mieli bankruci. Wkurzyli mnie, nie lubie już ich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Rosja za***ista, ciekawe, że im holenderski trener potrafił dać powera, heh.

Mnie wkurzyli nasi. Niby grają na maksa i okazuje się, że to za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Progreso dochodzi do siebie po 4:1 powered by Sąsiedzi. To nie tyle promocja związana z Euro: my po prostu lubimy piłkę, cholernie wierzyliśmy w Lewandowskiego i s-ke, mecz zapowiadał się kapitalnie i mimo, że skończył się tak, jak się skończył, to emocje były jak diabli. Tytoń pozamiatał, podobały nam się też dwie akcje Kuba+Lewy, z których w jednej brakowało milimetrów.

 

Sercem byliśmy za Czechami - mamy rzut beretem do granicy, masę znajomych z Czech, a jeden z nas (Wojtek) nawet z nimi studiował. Fajni, wyluzowani ludzie:) Nie wyszło - no trudno, to jest futbol. Czesi mieli swoje problemy reprezentacyjne, a Rosja jest w formie. To dobrze, jeśli wygramy (c'mon, Euro u nas jest, trzeba wierzyć, huraoptymizm and stuff) satysfakcja będzie większa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego syf? Progreso oferuje promocje związane z ufea 2012 to dlaczego nie można porozmawiać na ten temat? wink.png

A w sumie to mi się chyba działy rypnęły, że tu OT nie można robić :)

 

Sorry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Właśnie tego się w polskich piłkarzach boję... Na początku grają zaje*iście, a jak strzelą bramkę to sobie myślą "hehe, dobrzy jesteśmy, a tamci jacyś słabi xDD nie musimy już się tak starać" i po strzeleniu gola ze 100% spada poniżej 50-ciu i mamy wynik. A po tym jak nam strzelą to już czasu nie mają żeby znowu na 100% i strzelić bramkę. Chociaż mogli wiele razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Polacy strzelili gola w 17. minucie, całe osiedle u mnie zaczęło się drzeć. biggrin.png

 

Po meczu wywnioskowałem, że Grecy są bardzo dobrzy w defensywie, ale wolno biegają i dlatego tyle razy nasza reprezentacja miała piłkę. smile.png

 

Ale Grecy są w paru rzeczach najlepsi - w traceniu pieniędzy, robieniu fauli i padaniu na glebę.

Edytowano przez Artix (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grecy wcale nie byli źli, mieli z góry ustaloną taktykę i starali się ją zrealizować na boisku.

 

Co do Rosji. Piękny mecz i jestem pod wrażeniem Pavlyuchenki, bo on może być katem w meczu Polska-Rosja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Podobno spokojnie było jednak.

 

Czemu wy tak na Greków o tych finansach tyle gadacie? To futbol jest.

 

Polański w miarę jeszcze spoko, Obraniak taki strachliwy na maksa, że jakby ma możliwości, ale nie bo cośtam.

Oby w drugim meczu zaczęli Grosicki, Mierzejewski, Wolski od np. 60 minuty i git.

Boenisch i Perquis niestety out. Musimy w tym meczu się dowiedzieć kto może wygrać z Czechami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza dwoma zajściami we Wrocławiu było bardzo spokojnie i sympatycznie wink.png Wprawdzie nie byłem na stadionie, ale wracałem tramwajem z Rosjanami i atmosfera była iście piknikowa (jeśli wiecie co mam na myśli wink.png).

 

BTW: Miałem dużą ochotę na te Biznes+ ;) Grrr.. ;)

Edytowano przez Tomick (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza dwoma zajściami we Wrocławiu było bardzo spokojnie i sympatycznie wink.png Wprawdzie nie byłem na stadionie, ale wracałem tramwajem z Rosjanami i atmosfera była iście piknikowa (jeśli wiecie co mam na myśli wink.png).

 

BTW: Miałem dużą ochotę na te Biznes+ wink.png Grrr.. wink.png

O ile nam wiadomo Polacy grają znowu we wtorek, więc weź się za analizy, ew. przetrzyj szmatką szklaną kulę etc. :)

 

Wtorek przed meczem: typowanie; o północy: giweaway, a jutro (poniedziałek) ustalanie bezpieczniejszych zasad;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile nam wiadomo Polacy grają znowu we wtorek, więc weź się za analizy, ew. przetrzyj szmatką szklaną kulę etc. smile.png

 

Wtorek przed meczem: typowanie; o północy: giweaway, a jutro (poniedziałek) ustalanie bezpieczniejszych zasad;)

Tak Polacy grają we wtorek z Rosją

 

No może mi się trafi w ten wtorek bo ostatnio 23.50 usneło mi się i obudziłem się jakoś koło 1 a też miałem ochotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się też inaczej przygotuję na to :) W sumie to nie macie po co czekać na największe konto, chyba że macie tą samą taktykę co ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się też inaczej przygotuję na to smile.png W sumie to nie macie po co czekać na największe konto, chyba że macie tą samą taktykę co ja.

 

knapp01.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przez lag FB i to, że byłem na Wi-Fi. Tym razem moja odpowiedź powinna pojawić się dokładnie 0.6s po wiadomości progreso :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe serwery do rozdania - pełna opcja za poprawnie wytypowany wynik i różne mniejsze (i większe) nagrody dzisiaj w okolicach północy. Mamy nadzieję, że emocje będą przynajmniej takie jak przy meczu Polska vs. Grecja.

 

Tradycyjnie akcja ma miejsce na naszym profilu na FB: http://www.facebook.com/progresopl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×