Skocz do zawartości

Polecane posty

Firmy te nie założyły na tym forum kont firmowych jak wiele innych podobnych firm działających na tym rynku. Trudno będzie cokolwiek powiedzieć chyba, że znajdziesz kogoś tutaj kto korzysta z ich usług. Skoro tych firm nie ma na forum to zostaje Ci wujek google i wyszukiwarka z hasłami " tc-host opinie" lub "lunarcirp.pl opine" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd wy te firmy bierzecie... Chcesz pewnego hostingu, to wybierz ten, który ma najwięcej pozytywnych opinii, a po cholerę szukać czegoś, czego nikt nie zna. Nawet nie sprecyzowałeś, jakimi usługami jesteś zainteresowany, a ni pod co potrzebujesz.

 

Chcesz uzyskać konkretnej odpowiedzi? Zadawaj konkretne pytania.

 

Wydaje mi się, że ten wątek ma na celu zareklamowanie tych pro "hostinguf". Precz z takimi tematami.

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

@Kolopik

"a po cholerę szukać czegoś, czego nikt nie zna." - skąd ta pewność ? może znajdzie się osoba która korzystała z któryś z tych firm.

"Chcesz uzyskać konkretnej odpowiedzi? Zadawaj konkretne pytania." - uważam ze pytanie zadałem odpowiednie, szukam po prostu osób które korzystały z ich usług!.

"Wydaje mi się, że ten wątek ma na celu zareklamowanie tych pro "hostinguf"" - nie będziesz mi wmawiać ze próbuje kogoś zareklamować! jak masz tak odpisywać nie odpisuj wcale..

 

pozdrawiam.

Edytowano przez Michał00 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd wy te firmy bierzecie... Chcesz pewnego hostingu, to wybierz ten, który ma najwięcej pozytywnych opinii, a po cholerę szukać czegoś, czego nikt nie zna.

To, że TY (o, wielki znawco branży!), czegoś nie zasz, nie znaczy że jest nieznane!

Świat hostingu nie ogranicza się do 5 firm, których właściciele wypowiadają się na WHT i 3 liderów rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli prosisz o opinię to jest to czymś spowodowane. Domyślam się, ze szukasz hostingu i te dwie firmy wpadły Ci w oko, tak ?

 

Mogę Ci polecić konkretne firmy, a nie taki, o których nikt nie słyszał. Jeśli tak jest, to dziwna rozbieżność tych ofert, bo w firmie nr1 pojemność zaczyna się do 5 GB, a w drugiej od 10. Cenowo także...

 

@is_wm, ty to napisałeś smile.png

 

Literówka od 2010 roku dobrze nie świadczy o firmie :>

 

<div class="skrot"> Od września 2010 została wprowadzona nowa usługa hostingowa - hosting bez limitów na transfere oraz powierzchnię dyskową. Koszt hostingu rozliczany jest na podstawie wykorzystanych danych (transfer oraz powierzchnia dyskowa)... </div>
Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogi @Kolopik

tak jak najbardziej firmy te wpadły mi w oko ;) dlatego znalazłem te o to forum ;) i postanowiłem ze zrobię konto i po prostu poproszę was o swoje opinie o danych firmach... ;) gdyby się okazało że faktycznie nikt nie korzystał z usług danych firmy po prostu poszukam czegoś innego odpowiedniego ;)

 

pozdrawiam :) życzę udanego po południa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lunacorp już padła, więc tu chyba nie potrzebujesz opinii.

Update: już działa ponownie

 

Ta druga jest dość mało znana chociaż kilka lat na rynku, nie pozostaje Ci nic innego jak poczekać na jakiegoś ich klienta co wyda opinię.

A google praktycznie ma żadnej opinii na ich temat.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo ma mało klientów wink.png

Ehh... niektóre firmy mając kilkudziesięciu klientów, mają kilkanaście opinii. A takie home/nazwa, mając kilkaset tysięcy klientów i działając od xx lat, mają może kilkadziesiąt opinii.

 

A uwzględniając to, że opinie zwykle (często, ale oczywiście nie zawsze) wydają:

- negatywne: klienci ze specyficznej grupy, tj. dzieciaki/maruderzy,

- pozytywne: właściciele / dział PR,

to brak opinii nie świadczy absolutnie o niczym (a w niektórych wypadkach nawet daje to pozytywny obraz o firmie) :)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam pytanie a umiecie sprawdzić czy dana firma korzysta w własnego datacenter czy wykupiła usługę u jakies innej firmy ?

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

traceroute, whois na ip.. i mniej więcej będziesz wiedział gdzie stoi. Albo po prostu skorzystaj z naszego forumowego Hostloga: http://hostlog.wht.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×