Skocz do zawartości
Cad0s

Czy ktoś korzystał ? blue-net.pl

Polecane posty

Więcej :mellow::blink::mellow::angry::blink::wacko::(:mellow::D się nie dało?

Z takim offtopem to zapraszam na PW

 

Tu chodzi o kwestię funkcjonowania, poprawki pod IE 5 który jest epokom kamienia łupanego jest stratą czasu tylko i wyłącznie o to chodzi, zresztą jakim problemem jak normalny człowiek jest zainstalować Chrome, Firefox'a lub Operę albo zaktualizować wersję ie? Nie tylko moje jest takie zdanie ale wielu osób że nie warto wspierać tak starych przeglądarek zwłaszcza jeśli mowa tu o skrypcie pod ACP(Panel Admina) gdzie dostęp ma zazwyczaj jedna lub dwie osoby :)

 

Pomijając fakt że została Pani o tym poinformowana i sama wyraziła zgodę na zmianę przeglądarki, celem przeniesienia czasu na wykonanie innych wymyślonych modyfikacji już w trakcie prac, co jednak nie było początkowo ustalane :) A pisanie tu jej o chęci dogadania i wyceny :] litości tonący brzytwy się chwyta ;) i wiadomo że się nie ośmieszy i napisze że taką kwotę zaproponowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Więcej :mellow::blink::mellow::angry::blink::wacko::(:mellow::D się nie dało?

Z takim offtopem to zapraszam na PW

 

Miałem pisać o tym, ale zrezygnowałem. Średnio 1 emotka na linijkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Miałem pisać o tym, ale zrezygnowałem. Średnio 1 emotka na linijkę.

 

 

aa rozumiem :) przyzwyczajenie z GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra cena, directadmin, ssh, duża z niżka za wykupienie na 2 lata, na pierwszy rzut oka wygląda atrakcyjnie

w 3 przeglądarkach klikałem na kup-teraz hosting 2GB 1 rok i bez reakcji, http://blue-net.pl/serwery/serwery-www/serwer-mini-2gb_1.html - "Strona Główna > Serwer MINI 2GB > Serwer MINI 2GB >. Serwer MINI 2GB" (razem 6GB xD), a telefon: "wybrany numer jest niedostępny"

 

Podejrzewam, że może być to spowodowane przesyłaniem POSTa do strony dodaj.html ;-)

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że może być to spowodowane przesyłaniem POSTa do strony dodaj.html ;-)

 

 

Nie nie to nie post to jest po prostu problem z pętlą

        foreach($this->uri->segment_array() as $row){
            
[...]
            elseif($this->uri->segment(1) == "serwery" AND $this->uri->segment(3) != ""){
                $_array = $this->__breadcrumb_servers();
                $name = $_array["name"]; $alias .= $_array["alias"]; 
            }
            else{
                $_array = $this->__breadcrumb_pages($row);
                $name = $_array["name"]; $alias .= $_array["alias"]; 
            }
            $this->breadcrumbs[] = array("name"=>$name, "alias"=>$alias);
            
[..]  
        } 

to akurat mały problem to łatwo poprawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Tu chodzi o kwestię funkcjonowania, poprawki pod IE 5 który jest epokom kamienia łupanego jest stratą czasu tylko i wyłącznie o to chodzi, zresztą jakim problemem jak normalny człowiek jest zainstalować Chrome, Firefox'a lub Operę albo zaktualizować wersję ie? Nie tylko moje jest takie zdanie ale wielu osób że nie warto wspierać tak starych przeglądarek zwłaszcza jeśli mowa tu o skrypcie pod ACP(Panel Admina) gdzie dostęp ma zazwyczaj jedna lub dwie osoby :)

 

Pomijając fakt że została Pani o tym poinformowana i sama wyraziła zgodę na zmianę przeglądarki, celem przeniesienia czasu na wykonanie innych wymyślonych modyfikacji już w trakcie prac, co jednak nie było początkowo ustalane :) A pisanie tu jej o chęci dogadania i wyceny :] litości tonący brzytwy się chwyta ;) i wiadomo że się nie ośmieszy i napisze że taką kwotę zaproponowała :)

 

używam chrom'a i dobrze wiesz że nie działa :) ale upublicznianie tutaj naszych rozmów nie ma kompletnie najmniejszego sensu. Więc ja nie wiem kto tu tonie, i kto się brzytwy chwyta :) Zapłaciłam za coś czego inny programista nie może poprawić bo wysypie się cała strona i zostałam o tym poinformowana przez Pana Mateusza. Także z całym szacunkiem do ambicji - współpraca się nie powiodła.

 

 

 

 

Edytowano przez inspireo (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to:

  • Ta cała strona to jeden wielki szablon (Kliknijcie np. na "Przejdź do Panelu Admina", na dole strony), a wywali was na totalnie innej domenie
  • Wbrew informacjom na stronie ani firma blue-net, ani silver-net nie jest partenerem NASK
  • Innych informacji nie chciało mi się sprawdzać, ale ja nie zdecydowałbym się hosting w takiej firmie.

PS: inspireo i Blue-NET.pl proponuję dogadać się między sobą, a nie robić "burdel" w wątku z ocenami firm hostingowych.

 

Jeżeli ma Pani podpisaną jakąkolwiek umowę z Blue-NET.pl i w dalszym ciągu uważa pani, że Blue-NET.pl się z niej nie wywiązuje to może pani domagać się naprawy szkody i wypłaty zadośćuczynienia (w przypadku gdy taki zapis został zawarty w umowie) na drodze sądowej.

Edytowano przez KerbenII (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to:

  • Ta cała strona to jeden wielki szablon (Kliknijcie np. na "Przejdź do Panelu Admina", na dole strony), a wywali was na totalnie innej domenie
  • Wbrew informacjom na stronie ani firma blue-net, ani silver-net nie jest partenerem NASK
  • Innych informacji nie chciało mi się sprawdzać, ale ja nie zdecydowałbym się hosting w takiej firmie.

PS: inspireo i Blue-NET.pl proponuję dogadać się między sobą, a nie robić "burdel" w wątku z ocenami firm hostingowych.

 

Jeżeli ma Pani podpisaną jakąkolwiek umowę z Blue-NET.pl i w dalszym ciągu uważa pani, że Blue-NET.pl się z niej nie wywiązuje to może pani domagać się naprawy szkody i wypłaty zadośćuczynienia (w przypadku gdy taki zapis został zawarty w umowie) na drodze sądowej.

 

 

Mam umowę, przed którą też przestrzegam. Załatwiać sądownie cokolwiek.. to lepiej zakodować stronę od nowa w bardziej solidnej firmie a nie CZYMŚ prowadzonym przez 27latka :) który nie wystawia faktur i twierdzi że ma rachunek który mi nie prześle... przykre

Edytowano przez inspireo (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę, przed którą też przestrzegam.

Umowę należy przeczytać przed podpisaniem, a w przypadku wątpliwości skonfrontować z prawnikiem.

Załatwiać sądownie cokolwiek.. to lepiej zakodować stronę od nowa w bardziej solidnej firmie a nie CZYMŚ prowadzonym przez 27latka :)

 

Na pewno bardziej profesjonalnie niż żalić się zleceniem na forum służącym opiniowaniu firm hostingowych, w dodatku podpisując się nazwą agencji ds. budowania wizerunku (PR).

który nie wystawia faktur i twierdzi że ma rachunek który mi nie prześle... przykre

 

Kwestię rozliczania należy "dogadać" przed podpisaniem umowy i zadbać o to aby znalazły się w niej odpowiednie zapisy.

 

Jeżeli ma rachunek, to pani ma potwierdzenie przelewu, przelanego w odpowiedniej kwocie na rachunek zleceniodawcy. Do wygrania sądownie sprawy nie potrzebuje pani do tego kopii rachunku.

Edytowano przez KerbenII (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×