Skocz do zawartości
  • 0
juvenito

e24cloud.com - Beyond

Pytanie

Leży wiele dużych stron. Poważna awaria.

C:\Users\Juvenito>tracert e24cloud.com
Nie można rozpoznać nazwy systemu docelowego e24cloud.com.

C:\Users\Juvenito>tracert e-prawnik.pl
Śledzenie trasy do e-prawnik.pl [92.43.118.210]
z maksymalną liczbą 30 przeskoków:
 1	 4 ms	 3 ms	 2 ms  192.168.0.254
 2	10 ms	 7 ms	 3 ms  10.0.0.1
 3	29 ms	26 ms	27 ms  poz-ru2.idsl.tpnet.pl [213.25.2.39]
 4	28 ms	25 ms	25 ms  poz-r2.tpnet.pl [213.25.5.193]
 5	26 ms	26 ms	29 ms  poz-ar1.tpnet.pl [195.117.0.106]
 6	29 ms	28 ms	25 ms  80.50.131.170
 7	35 ms	26 ms	24 ms  ip-91-102-112-138.beyond.pl [91.102.112.138]
 8	 *		*		*	 Upłynął limit czasu żądania.
 9	 *

189 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

A nie ma gdzieś serwerów, gdzie dopłacają klientowi za to, że jest łaskaw korzystać z usług?

• 0

A nie ma gdzieś serwerów, gdzie dopłacają klientowi za to, że jest łaskaw korzystać z usług?

Szukam właśnie takich, ale nic z tego :(.

• 0

Witajcie.

Ogólnie nie polecam. Bardzo drogo. Mam serwer - taki sam - w tiktalik - doładowałem go tylko raz kwotą 100 PLN netto i tak działa już 2gi miesiąc. E24clod doładowuje co 3 dni kwotą 30 pln netto, gdzie działa sam DNS. Masakra. Ponadto szybkie płatności onlie nie są w cale szybkie. Doładowując konto czeka sie aż manualnie zostaną dodane środki.

Aby uruchomić serwer w DNS u nas, powinna wystarczyć instancja serwera o minimalnej konfiguracji, której cenę można sprawdzić tutaj: http://www.e24cloud.com/pl/Produkty/Serwer-w-chmurze#conf Jak widzisz, mieści się ona w 40 zł/miesiąc.

Odnosząc się do przedstawionej przez Ciebie oferty konkurencji, chcemy poinformować, że w obu naszych lokalizacjach posiadamy rdzenie procesora taktowane 3 GHz. Dlatego kilka rdzeni gdzie indziej może być równe jednemu rdzeniu u nas. :-)

Płatności za pośrednictwem PayU oraz PayPal trafiają na konto użytkownika automatycznie. Wyjątkiem są sytuacje, kiedy istnieje możliwość, że środki pochodzą z kradzieży.

Przede wszystkim chcielibyśmy jednak zakomunikować, że od niedawna mamy w ofercie bezpłatny serwer DNS. Aby z niego skorzystać, wystarczy posiadać u nas aktywne konto. Od teraz możecie parkować u nas domeny, nawet jeśli nie wskazują one na naszą infrastrukturę.

Pozdrawiamy

Zespół e24cloud

• 0

Są tu jeszcze jacyś szczęśliwcy z puli 2046 adresów IP blokowanych przez spamhaus a beyond.pl ma to w d...?

http://www.spamhaus.org/sbl/query/SBL275340

W sobotę zablokowali całą klasę IP do tej pory nic się z tym nie ruszyło pomimo że od wczoraj rana zgłaszałem problem.
Mało tego chciałem dodać nowe IP i poczę puścić przez nie pocztę ale ... dostaję nowe IP z tej samej puli (blokowanej)!

To jakaś kompletna kompromotacja! jak można dopuśić do zablokowania całej klasy adresowej i jeszcze mieć to w d....!

• 0

Niestety to nie działa na zasadzie tip go top and done! Takie sprawy zawsze trwają. Pamiętaj że praktycznie skoro zgłosiłeś w sobotę podejrzewam że wyjaśnienie tej sprawy wyszło w poniedziałek. Nie wydaje mi się żeby ktoś to miał w dupie zważywszy że zbox podejrzewam też siedzi na tej klasie a z cała pewnością wiele wartościowych tematów dla których poczta jest ważnym elementem.

• Upvote 1

• 0

Nie wydaje mi się żeby ktoś to miał w dupie

Spamhaus bez powodu nie blokuje całych podsieci. Robi to głównie dlatego, że provider pojedynczo wysyłane mu abusy ma właśnie "w dupie" ;)

• 0

W panelu e24cloud wisi taka informacja na ten temat:

Drogi Użytkowniku! Jesteśmy świadomi problemów jakich doświadczasz w związku z umieszczeniem naszej klasy adresowej na blackliście Spamhaus. Cały czas pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu. Za powstałe niedogodności przepraszamy.

Edytowano przez Desavil (zobacz historię edycji)

• 0

OK tylko w takim przypadku powinienem mieć możliwość dodania dodatkowego adresu IP przez który mógłbym puśćić pocztę.

A tu owszem mogę go wykupić tylko co mi z tego jak jest z tej samej puli!

Ja rozumię że zdjęcie z czarnej listy nie trwa 5 minut, ale beyond to chyba też nie taki bolek jak ja i ma większą siłę przebicia, poza tym na czas niedogodnośći powinni udostępnić dodatkowe adresy IP żeby właściciel serwera/VPS-a mógł puszczać przez niego ruch.

Edytowano przez Life (zobacz historię edycji)

• 0
Gość Pokuć

Tylko co w przypadku gdy udostępnią nowe adresy IP z innej puli i trafią zaraz na blacklistę z powodu działań klienta (celowych)?

W ten sposób będzie można zbanować wiele adresów IP, teoretycznie całą firmę...

• 0

Tylko co w przypadku gdy udostępnią nowe adresy IP z innej puli i trafią zaraz na blacklistę z powodu działań klienta (celowych)?

W ten sposób będzie można zbanować wiele adresów IP, teoretycznie całą firmę...

Bez jaj w takim przypadku to każdy może wyupić gdzieś VPS i robić dywersję tak?

poza tym nie rozumię działania spamhaus z blokowaniem całej klasy, no chyba że wysyłali na abuse do beyondu info a oni to zignorowali więc zbanowali całą klasę.

• 0
Gość Bartosz Gadzimski

To jest dosyć duży problem bo firma dropują maile z takich list zamiast je do SPAMu wrzucać i wtedy jest problem.

Najgorzej, że czasami serwer pocztowy zgłosi "OK", a w rzeczywistości wiadomość DROPuje :(

• 0
poza tym nie rozumię działania spamhaus z blokowaniem całej klasy

Powtórzę się jeszcze raz...

Spamhaus bez powodu nie blokuje całych podsieci. Robi to głównie dlatego, że provider pojedynczo wysyłane mu abusy ma właśnie "w dupie"
Edytowano przez kafi (zobacz historię edycji)

• 0

OK tylko w takim przypadku powinienem mieć możliwość dodania dodatkowego adresu IP przez który mógłbym puśćić pocztę.

A tu owszem mogę go wykupić tylko co mi z tego jak jest z tej samej puli!

Ja rozumię że zdjęcie z czarnej listy nie trwa 5 minut, ale beyond to chyba też nie taki bolek jak ja i ma większą siłę przebicia, poza tym na czas niedogodnośći powinni udostępnić dodatkowe adresy IP żeby właściciel serwera/VPS-a mógł puszczać przez niego ruch.

Ja znalazłem rozwiązanie - http://emaillabs.pl/ :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się