Skocz do zawartości

Polecane posty

Szukam najtańszą ofertę vps, może to być najgorsze dziadostwo, nie chce na tym czegoś stawiać, tylko się nauczyć obsługi vps.

Kiedyś widziałem vpsy za 3 bądź 4 zł/mc na tym forum.

Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś widziałem vpsy za 3 bądź 4 zł/mc na tym forum.

Ta oferta skończyła się szybciej niż zaczęła ;)

 

Zobacz Hitme mają chyba po 14 złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za 3-4 zł nie dostaniesz u nas vps-a - takich rabatów to nawet mi szef nie da biggrin.png

 

Kup sobie najmniejszy vps ale w jakiejś normalnej firmie (u nas, mzone-net.eu itp.), jak znajdziesz za 5 zł to będziesz mial dodatkowy problem, bo będzie overselling na maxa a ty nie będziesz wiedział czemu on ci muli.

Edytowano przez Marek607 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w naszej ofercie na budgetvps.pl znajdziesz serwery vps od 14zł, bez supportu.

 

Na http://www.lowendbox.com/ również możesz poszukać, najtańsze serwery vps widziałem za około 7$ na roksmile.png

Edytowano przez marekxbx (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na edis.at masz VRS MICRO za jakieś 7,5 zł(!) ale żeby nie było pięknie to płatność roczna tongue.png następny w kolejności to VRS SMART za jakieś 15-16 zł już miesięcznie.

 

Na biznes-host.pl najtańszy VPS 28 zł i znowu przy płatności za rok cena spada o połowę do 14 zł. Jeśli to ma być tylko do "zabawy" i ceny za wysokie to możesz spróbować jak pisał theqkash na Host1Free (darmowy) (http://members.host1...1f_register_vps), sam mam jednego i czasem uptime utrzymuje się nawet parę dni smile.png 128MB ram, 2x0.3GHz i 10GB dysk.

Edytowano przez Grz3chu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zarejestrowałem się na host1free i dostałem vps na openvz w DE na i7-2600@400mhz. Łącze pobiera z 3,33MB/s,wysyłanie do 1MB/s.

Całkiem ładnie to chodzi... ISP to GHOSTNET

 

i uwaga panel to SolusVM

Edytowano przez SanKen (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w naszej ofercie na budgetvps.pl znajdziesz serwery vps od 14zł, bez supportu.

 

Na http://www.lowendbox.com/ również możesz poszukać, najtańsze serwery vps widziałem za około 7$ na roksmile.png

Dokładnie, bez supportu. VPS Ci przestanie działać to będziesz czekał pare dni(no wkońcu bez supportu).

 

 

Nie wiem kto tą firme tutaj toleruje. Jak w ogóle macie śmiałość na tym forum się udzielać? Macie czas tu się udzielać? A czemu nie macie czasu dla klientów swoich?

 

 

Żenada.

 

 

Tak, wiem, ten post to spam, należy się pewnie warn, bo nic nie wnosi do tematu, ale nie jestem się w stanie opanować, jak Pan Marek się tutaj wypowiada.

 

Panie Marku, za mało masz niezadowolonych klientów? Bo to chyba jest waszym celem?

 

 

 

 

a autorze tematu, zainteresuj się poważniejszymi firmami, chyba, że lubisz pieniądze w błoto wyrzucac to lepiej oddaj potrzebującym.

 

z swojej strony polecam netdc, castpol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na BudgetVPS dostałem odpowiedź tego samego dnia.

 

A ten darmowy VPS ciekawa oferta, sprawnie to chodzi wink.png

 

Z ciekawości zarejestrowałem się, zobaczymy co z tego wyjdzie :) Może się przyda, ale i tak nie miałbym do tego zaufania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie twierdzę żeby na tym trzymać coś ważnego - ot taki serwerek do zabawy w sysadmina ;-) Łącze szybkie, panel wygodny. Skoro za darmo to czemu nie próbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×