Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
misiekb

[wirtualny] Stabilny hosting z serwerami w Polsce

Polecane posty

Witam,

Poszukuję szybkiego i stabilnego hostingu z serwerami w Polsce.

Wymagania jakie mam to mniej więcej:

Ilość miejsca: ~5 gb

Ilość domen: bez limitu

Ilość maili: bez limitu

Ilość baz mysql: 20-30

Transfer: min. 5 gb (większą ilością nie pogardzę) =]

 

Cena: chciałbym się zmieścic poniżej 100 zł / rok, choć wiem że to będzie trudne. Ale nie chciałbym płacić więcej jak 150 zł / rok.

 

Aktualnie korzystam z * Firma nie uzyskała akceptacji WHT *, ale ostatnimi czasy jest coraz gorzej ze stabilnością i więcej nie działa, jak działa niestety ...

 

Co proponujecie ?

 

Dzięki i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może biznes-host.pl? Większość poleca tę firmę, sam mam tam VPS'a ponad rok i zero problemów, support odpowiada w parę chwil, zawsze pomocny. Pakiet START za 99zł wydaje się OK dla Twoich wymagań smile.png Serwery są w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą : http://netdc.pl/page-www_host.html

Jesteśmy w stanie przygotować Panu indywidualny pakiet z nielimitowaną ilością domen i większą ilością baz danych mieszczac się w 100zł rocznie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość poleca tę firmę,

b. dużo osób poleca tylko dlatego że jest program partnerski... Osobiście też polecam, ale nie tylko z tego powodu:P Mam tam vps'a i firma jest na prawdę bdb. Suport szybki, kwestia kilkunastu minut do max godziny czasu na odpowiedź, (światki piątki też), wysoki uptime...

nie mam tam konta wirtualnego niestety... więc o ich jakości wypowiedzieć się nie mogę.

Ludzie polecają też takie firmy jak mzone, castpol.... Osobiście korzystałem tylko z VPS od biznes-host więc nie mogę ci powiedzieć nic o innych firmach.

jeśli byś się zdecydował na biznes-host to bym się nie obraził:

http://biznes-host.pl/hosting-www/Kszysiu

 

pozdrawiam

Kszysiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie oferta biznes-host.pl jest kusząca, ale z tego za zauważyłem to jakoś długo się ładują strony, które są przez nich hostowane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie wszystkie strony przejrzałem które są w zakładce "klienci". Zauważyłem około sekundowy przestój przed ładowaniem się strony przy niektórych linkach - reszta ładowała się szybko.

mam neo 6mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie oferta biznes-host.pl jest kusząca, ale z tego za zauważyłem to jakoś długo się ładują strony, które są przez nich hostowane ...

 

Mogę prosić o szczegóły?

Generalnie to żaden wyznacznik, szczególnie jak strona jest na vps-ie i owy vps nie wyrabia z powodu zbyt małych wolnych zasobów.

Niemniej jednak poprosze informacje na PW co to za strony.

 

@up, aby skorzystac z programu partnerskiego trzeba mieć opłaconą fakturę na 25PLN - więc polecający=klient który ma wykupione uslugi.

 

Odnośnie samej oferty - jest darmowy test 7 dni , więc można śmiało brać bez zobowiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://castpol.pl/oferta/kontawww

http://www.mzone-net....php?d=kontawww

 

Korzystam aktualnie z obu, polecam smile.png

 

PS. Cześć Michał smile.png

 

Cześć Łukaszu :) Castopol bardzo interesująca oferta i mocno się nimi interesuję. Mzone - trochę za dużo ograniczeń ....

 

Mogę prosić o szczegóły?

Generalnie to żaden wyznacznik, szczególnie jak strona jest na vps-ie i owy vps nie wyrabia z powodu zbyt małych wolnych zasobów.

Niemniej jednak poprosze informacje na PW co to za strony.

 

PW przesłane. Zdaje sobie sprawę z tego, że może to być wina niewyrabiającego VPS. Choć sam klient nie ma pewności czy dana strona jest na vps czy zwykłym hoście www :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w polecanych przez Was ofertach typu biznes-host, mzone czy castopol, jest szansa uzyskać dostęp do ssh ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas także nie ma dostępu ssh dla kont www, niemniej pewne operacje na Twoje życzenie możemy zrobić.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą możesz nas przetestować za darmo przez 7 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Polecam Hekko.pl (ref) Jednak serwer nie bez limitu.

Poza tym posiadam tez hosting w Chmurka.pl (ref). Bez limitu transferu... ale serwery w niemczech. Stoi tam mSurf.eu i mLike.eu.

SSH nie ma.

Edytowano przez mSurf.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie ZooMpl ma racje - napisz czy potrzebny ci staly dostęp, czy tylko czasowy (np wypakowanie archiwum czy pobranie dużego pliku itp) - jeżeli potrzebujesz tylko chwilowy to w wiekszości firm piszesz na @ i ci robią to o co prosisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w polecanych przez Was ofertach typu biznes-host, mzone czy castopol, jest szansa uzyskać dostęp do ssh ?

 

Niestety nie oferujemy SSH dla serwerów wspoldzielonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie ZooMpl ma racje - napisz czy potrzebny ci staly dostęp, czy tylko czasowy (np wypakowanie archiwum czy pobranie dużego pliku itp) - jeżeli potrzebujesz tylko chwilowy to w wiekszości firm piszesz na @ i ci robią to o co prosisz.

 

Nie chodzi mi o stały dostęp. Byłby to pojedyncze przypadki - główie na samym początku, by zgrać zawartość sewera z dotychczasowego hostingu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeniesiemy Twoje strony bezpłatnie, wypakowanie pliku masz z poziomu DirectAdmina, jednakże jak będzie potrzeba to możemy zrobić to my ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@misiekb, najszybciej i najprościej by było jakbys miał backup od głowy - wtedy szybka konwersja , wgranie i odtworzenie backupu i po problemie.

 

Oczywiście u Nas też nie ma problemu by przenieśc wszystko ręcznie smile.png

Edytowano przez Marek607 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi mi o stały dostęp. Byłby to pojedyncze przypadki - główie na samym początku, by zgrać zawartość sewera z dotychczasowego hostingu smile.png

Przeniesienie na nowy serwer przy opłacie rocznej wykona Ci każda firma bezpłatnie, wystarczy poprosić.

 

Backup też odtworzy Ci każda firma, bez różnicy czy to jest BIznes Host, Castpol czy też mZone. Tak więc taki dostęp do SSH jest niekonieczny w tym przypadku a spowodowałby podrożenie usługi.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, dzięki :)

 

Póki co faworytem chyba Biznes-Host. Właśnie się zorientowałem, że ceny dla klientów indywidualnych są niższe niż dla biznesowych. Zastanawia mnie tylko dlaczego taka różnica. Czy to nie, że ten niższe ceny dla klientów indywidualnych są wynikiem umieszczania na serwerze niemieckim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o ile dobrze pamietam to nie udostepniaja juz serwerow w niemczech, pytalem sie ich bo zastanawialem sie nad przeniesieniem serwera, ale cena jest taka sama wiec nie ma sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Różnica w cenie jest może spowodowana tym, że klienci biznesowi oczekują innej jakości usług...

Ja używam crontaba do ściągnięcia czegoś na serwer, gdy ssh nie ma. Trochę męczące no ale wolę to niż ściągać jakiś duży plik, a potem go wysyłać jeszcze dłużej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://progreso.pl/hosting/ - zrobimy Ci flat fee - 150 / rok będzie przez cały okres trwania umowy, jest SSH, od 13 lat mamy to w ofercie, bo nawet najlepszy Panel;) nie zrobi wszystkiego. Serwery sa w datacenter ATM. Reasumujac:

 

atm PL + 50 GB + 150 netto / rok (chcesz mniej GB - napisz) + SHELL z całym dobrodziejstwem inwentarza + python + django + memcached etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×