Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam.

 

Na starcie powiem, że obecnie jestem na zwykłym hostingu www i trzymam tam 2xHTML i 4xWP. Ilość uu na miesiąc, to około 10-12k. Strony służą jako dema, czyli nie ma tam nic skomplikowanego, ludzie też nie spędzają tam zbyt wiele czasu. Strony nie są przeładowane pluginami (w zasadzie używam tylko 2 czy 3) i dodatkowo każda z nich jest cacheowana.

 

Planuje w najbliższym czasie odświeżyć jedną ze stronek na wp (tutoriale) i stworzyć inną (freebies), gdzie z pewnością obciążenie serwera będzie znacznie większe niż teraz. Dodatkowo planuję postawić forum na wordpressie (w formie pluginu, nie bbpress), które będzie służyć jako forum supportowe do themów.

 

Jako iż jestem słaby, jeśli chodzi o obsługę VPSów i dedykowanych, celuję w serwer zarządzany, gdzie już wszystko byłoby poinstalowane, ja bym zajmował się tylko obsługą maila i dodawaniem nowych baz, domen itp. Nie chce mieć do czynienia z przedłużaniem licencji itp "głupotami" (doświadczyłem tego na serwerze zarządzanym w jednej z firm). Chcę, żeby takimi rzeczami martwiła się firma, która taki serwer mi sprzeda. Ja jestem zielony, nie lubię i nie chce zajmować się obsługą czegokolwiek co dotyczy serwerów smile.png

 

Zależy mi, żebym na bieżąco miał dostęp i widział obciążenie jakie generują strony. Najlepiej statystyki w jakimś panelu, gdzie mogę oglądać obciążenie na bieżąco (np. odświeżane co 30min-1h). Wiedziałbym wtedy w jakim okresie generowane jest największe obciążenie i jak się do niego ustosunkować w przyszłości. Nie chce dopuścić do sytuacji, gdzie serwer zostanie wyłączony ze względu na generowanie dużego obciążenia itp.

 

Co do pojemności serwera to wystarczy na początek 10gb, transfer w okolicach 300-500gb.

 

Inną rzeczą, na której bardzo mi zależy, to szybkość działania serwera. Większość odwiedzających będzie z USA, Indii, zachodniej Europy. Myślałem nad serwerem w mediatemple.com, ale jeśli znajdę coś na podobnych warunkach w Polsce, to będę mega zadowolony.

 

Interesuje mnie długa współpraca, nie mam zamiaru zmieniać serwera co jakiś czas i przenosić wszystkiego, więc miło by było, gdyby była możliwość wykupienia wyższego pakietu bez konieczności przenoszenia wszystkiego.

 

Co do ceny, to szczerze mówiąc nie mam za bardzo pojęcia. Wychodzę z założenia, że jeżeli coś będzie warte jakiejś kasy i będę tego potrzebował, to zainwestuję. Na początek powiedzmy do 200zł / miesiąc.

 

Najbardziej zależy mi na szybkości działania (poza Polską), uptimie oraz supporcie. Cena gra drugorzędną rolę.

 

Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do naszej oferty serwerów VPS w serii PRO.

 

Serwer w pełni zarządzany idealnie nadający się pod Twoje potrzeby.

 

Dane serwera:

 

Nazwa: VPS100PRO

Administracja: Bez limitu godzin (Administracja Basic)

Panel: Bezpłatny np ISPconfig lub Directadmin, cPanel (oba w opcji dodatkowej)

Dysk: 100GB

Transfer: 1TB

Ilość IP: 1

Lokalizacja: Niemcy

Backup: tak na niezależnych serwerach

Monitoring: 24/7

Pomoc techniczna: 24/7

Czas reakcji określono pod oferta na stronie

Miesięczny koszt utrzymania wraz z administracją tylko 120 złotych! (oferta promocyjna)

 

Link do oferty: http://www.mzone-net...x.php?d=vps_pro

 

W przypadku pytań zapraszam na chat do konsultanta.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro interesuje Cię WP, to z pewnością docenisz panel Plesk, w którym znajdziesz wygodny autoinstalator. Instalacja WP trwa ok. 34 sekundy i nie musisz samodzielnie tworzyć nawet baz - instalator zrobi to za Ciebie. Tylko podajesz w jakim folderze ma ten Wordpress być i to wszystko. Ale jeszcze lepsze jest chyba to, że w panelu działa mechanizm single sign-on, dzięki któremu możesz prosto przelogować się do dowolnego site'a wordpressowego jako admin, bez ponownego wpisywania hasła. Tylko wybierasz daną instalację i już jesteś zalogowany. Sam korzystam, bardzo wygodne rozwiązanie.

 

Polecam VPS z Pleskiem w chmurze Ogicom - tym bardziej, że wszystko można przetestować bezpłatnie, a po kontakcie na priv chętnie podeślę Ci kod rabatowy. Samodzielnie niczego instalować nie musisz, od razu masz gotowe środowisko do odpalania kolejnych wordpressó'ów (a także Joomli, Drupali czy też dowolnego CMS'a funkcjonującego w oparciu o PHP/MySql).

 

Dodatkowe wyróżniki tej propozycji to:

1. Trafik bez limitu

2. Cena obejmuje umowę powierzenia danych osobowych

3. Możliwość mobilnego monitorowania serwera (via urządzenie z Androidem lub iOS) - bez dodatkowych opłat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×