Skocz do zawartości
PrzemekThel

Reseller Polska /DA

Polecane posty

Witam was drodzy użydkownicy!

Otóż mam pytanie dawno nie zajmowałęm się hostingiem więc nie iwem oc i jak ;)

Ale potrzebuję dobrego a co za tym idzie stabilnego konta resellskiego.

Interesowała by mnie Polska oraz panel DirectAdmin, jakie parametry zapytacie, otóż c/o 10 GB HDD, Transfer to minimum 50 - 60 GB, zapewne zaraz napiszę wiele firm jakie to oni nie mają ale ja chciałbym naprawdę sprawdzone przez wielu użytkowników, więc czekam na odpowiedzi :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 - 60 GB, zapewne zaraz napiszę wiele firm jakie to oni nie mają ale ja chciałbym naprawdę sprawdzone przez wielu użytkowników, więc czekam na odpowiedzi

Zobacz Biznes Host, mają na DIrectadmin i w Polsce (Poznań).

Hekko ma serwery w Gdańsku (dokładnie ta sama serwerownia w której My mamy nasze serwery)

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz Biznes Host, mają na DIrectadmin i w Polsce (Poznań).

Hekko ma serwery w Gdańsku (dokładnie ta sama serwerownia w której My mamy nasze serwery)

Od kiedy biznes-host ma konta reseller, możesz zapodać linka bo ja na ich stronie oferty konta reseller nie widzę.

Edytowano przez N0Name (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy biznes-host ma konta reseller, możesz zapodać linka bo ja na ich stronie oferty konta reseller nie widzę.

 

Posiadają tylko na swoje www nie ma oferty. Kiedyś czytałem na forum, że do tej oferty co mają na swojej www trzeba dodać +50% do ceny i to są konta reseller czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Od kiedy biznes-host ma konta reseller, możesz zapodać linka bo ja na ich stronie oferty konta reseller nie widzę.

 

Jakbyś czytał uważnie forum wiedział byś, że oferowali takie konta w którymś temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś czytał uważnie forum wiedział byś, że oferowali takie konta w którymś temacie.

Coś mi się obiło o wzrok, zwracam honor, myślałem że to oferta indywidualna. Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak nie ma oferty na stronie to przecież uprawnienia dodaje się jednym przyciskiem. O ile dobrze kojarze nazwisko autora to ma chyba resellera u nas na whm/cpanel.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy konta reseller tyle ze nieoficjalnie - faktycznie oferty nie mamy.

Będę miał chwile to zrobię i wstawimy na stronę.

 

Jak ktoś pisał - koszt konta reseller u nas to cena konta www x2, dla uzytkowników wht jak zwykle rabat wink.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę ci polecić Resellera w Biznes-Host (ref) sam mam i korzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak nie ma oferty na stronie to przecież uprawnienia dodaje się jednym przyciskiem. O ile dobrze kojarze nazwisko autora to ma chyba resellera u nas na whm/cpanel.

 

Tak owszem mam :) ale no nie stety kiedyś i owszem pracowałem tylko na CP, ale od paru lat wyłącznie DA i poprstu znam go troszkę lepiej, pisałem do BOK'u o możliwość zwrotu, no ale coż do dzisiaj nie dostałem opowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic na BOK nie otrzymaliśmy, podaj numer ticketu to wtedy sprawdzę.

Niestety nie oferujemy zwrotu za uruchomioną usługę, jedynie mogę Ci zaproponować konto reseller na DA ale w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale potrzebuję dobrego a co za tym idzie stabilnego konta resellskiego.

Interesowała by mnie Polska oraz panel DirectAdmin, jakie parametry zapytacie, otóż c/o 10 GB HDD, Transfer to minimum 50 - 60 GB

 

Zapraszam również do zapoznania się z naszą ofertą kont Reseller: http://www.unixstorm.org/Reseller.html

Podane wymagania spełnia najniższy z naszych pakietów - Reseller-1 (30,75 zł/m-c).

 

Istniejemy na rynku już prawie 5 lat i obsługujemy sporo tego typu kont resellerskich.

Część opinii o nas można znaleźć m.in. tutaj: http://www.webhostingtalk.pl/opinie/firma/35-unixstorm-org/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×