Skocz do zawartości
snifer

Esdata.pl - Czy ktos juz korzystal z vpsa ?

Polecane posty

Z racji tego, że korzystam z tej firmy już od pół roku to moje zdanie w kwestii zabezpieczeń i filtrów anty DDoS nabrało większego znaczenia ostatnio, gdyż byłem dręczony takimi atakami lecz po napisaniu na support otrzymałem odpowiedź zwrotną i zapewnienie mnie o nowych zainstalowanych zabezpieczeniach co się sprawdza, a więc polecam firmę bo naprawde warto. Wszystkie problemy załatwiają od ręki na hostingowym gadu-gadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używam vps-a od miesiąca. Nie spotkałem jeszcze tak szybkiego działania i reakcji jak jest w Esdata a posiadam serwery w wielu firmach. Jak na razie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, mam zupełnie odmienne wrażenia po korzystaniu z usług tej firmy.

 

Serwer co prawda działał dobrze - była jedna, ogromna i długa awaria, ale poza tym było ok. Na początku kontakt był bezproblemowy, wszystko zepsuło się w okolicach tej awarii.

 

Napiszę tyle: od sierpnia nie doczekałem się faktury za usługi. Otrzymałem ją w okolicach nowego roku o ile dobrze pamiętam. Niestety nie mogę jej tak późno zaksięgować i od tego czasu czekam na duplikat. Prośba o niego wysłana dawno, a odpowiedzi zero.

 

Jest więc prawdopodobne, że gdy wjedzie im US na ten cały burdel księgowy to firma będzie miała spore problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm jestem już praktycznie 4 miesiąc na VPS-sie jak do dziś wszystko mi działa nie miałem jeszcze żadnych problemów z serwerem ani lagowaniem strony i czatu .

Kontakt jak do dziś mam z pomocą techniczna o kazdej godzinie i dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak coś mi to śmierdzi nie zauważyliście albo to zbieg okoliczności że pozytywne opinie dodawają osoby z min od 1 do 10 postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat, ponieważ chciałbym zapytać o aktualne opinie. Dostałem bardzo ciekawą propozycje serwera VPS XEN-HVM. Proszę o opinie, support wydaje mi się w porządku serwery w lokalizacji Sprint. Ciekawi mnie jak firma podchodzi do klienta w waszym przypadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam już od kilku miesięcy z ich oferty i jestem bardzo zadowolony :D Wszelkie problemy są rozwiązywane prawie od razu po kontakcie na GG :D Zadziwili mnie tym ,że sami się pytają ,czy wszytsko działa i czy jest się zadowolonym z oferty ,naprawdę bardzo polecam. Jeszcze nie spotkałem się z jakimiś problemami z ich VPS :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś się zarejestrowałem i forum od czasu do czasu przeglądam ,ale napisałem post ,bo korzystam dość długi czas z oferty EsData.pl ,a jak o opinię proszą ,to się wypowiem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam VPSa XEN już jakieś 3 miesiące i złego słowa o prędkości nie powiem. Z supportem też żadnych problemów. Jak na razie jestem bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odradzam odradzam odradzam!!
Nie poważna firma... Przy próbie kontaktu w sprawie zwrotu ( o który się staram od 4 miesięcy, i zostałem zapewniony że wysłali miesiąc temu ) uciekają z GG, nie odpisują na maile..
Pozdrawiam i po raz 100 odradzam... parodia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma godna uwagi i polecenia. Wyśmienite ceny. Szybki kontakt. Świetna jakość. Nic dodać nic ująć. Z mojej strony wielki plus dla tej firmy!


Polecam wszystkim sprawdzenie tej firmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Jednopostowiec poleca :D Supcio :) Odrazu się chce u nich kupować ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OFFTOPIC:

Czekam na jakąś poważną opinie bo takie 1 strzałkowce mnie jakoś nie stawiają na duchu... Firma jest świeża,a usprawiedliwienie się firmą,a właściwe domeną która została zarejestrowana kilka miesięcy wcześniej niż esdata.pl uważam za niepoważne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OFFTOPIC:

Czekam na jakąś poważną opinie bo takie 1 strzałkowce mnie jakoś nie stawiają na duchu... Firma jest świeża,a usprawiedliwienie się firmą,a właściwe domeną która została zarejestrowana kilka miesięcy wcześniej niż esdata.pl uważam za niepoważne...

 

 

Dzień dobry,

 

domena esdata.pl faktycznie była zarejestrowana pare miesięcy temu lecz poprzednią domeną jest datacent.pl która sama kieruje na esdata.pl . Firma hostingowa istnieje od 2010. i świadczy usługi hostingowe dla klientów biznesowych jak i indywidualnych. Świeża firma która świadczy usługi hostingowe można powiedzieć pare miesięcy wstecz lecz nie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OFFTOPIC:

Czekam na jakąś poważną opinie bo takie 1 strzałkowce mnie jakoś nie stawiają na duchu... Firma jest świeża,a usprawiedliwienie się firmą,a właściwe domeną która została zarejestrowana kilka miesięcy wcześniej niż esdata.pl uważam za niepoważne...

 

Moją opinię kilka postów wyżej uważam za poważną, a już na pewno nie jestem jednopostowcem :)

 

Odradzam zakup w tej firmie i z tego co widzę nie jestem jedyną osobą, która ma takie zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Moją opinię kilka postów wyżej uważam za poważną, a już na pewno nie jestem jednopostowcem :)

 

Odradzam zakup w tej firmie i z tego co widzę nie jestem jedyną osobą, która ma takie zdanie.

 

Rozmawiamy o P1ko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

domena esdata.pl faktycznie była zarejestrowana pare miesięcy temu lecz poprzednią domeną jest datacent.pl która sama kieruje na esdata.pl . Firma hostingowa istnieje od 2010. i świadczy usługi hostingowe dla klientów biznesowych jak i indywidualnych. Świeża firma która świadczy usługi hostingowe można powiedzieć pare miesięcy wstecz lecz nie lata.

Robię duży offtopic za co przepraszam,ale chce coś wyjaśnić.

 

http://whois.domaintools.com/datacent.pl

 

http://whois.domaintools.com/esdata.pl

 

Jest rok różnicy a gdzie tutaj 2 lata(2010) ?

 

Dodatkowo firma utrzymuje się na jedynym DNS co wydaje mi się za pierwszy rzut oka mało profesjonalne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i niestety muszę zweryfikować swoją opinię o Esdata.pl

Mój VPS leży już 6 godzin! Wydaje się że problem jest z całą maszyną (serwerownią?):

traceroute to 46.29.17.221 (46.29.17.221), 30 hops max, 60 byte packets
 1  vss-9a-6k.fr.eu (5.39.88.253)  15.433 ms * *
 2  rbx-g2-a9.fr.eu (91.121.131.157)  0.857 ms  2.180 ms  2.137 ms
 3  fra-5-6k.fr.eu (178.33.100.245)  24.097 ms fra-5-6k.fr.eu (94.23.122.118)  24.061 ms fra-5-6k.fr.eu (91.121.131.133)  24.010 ms
 4  * * *
 5  hawe.plix.pl (195.182.218.235)  30.810 ms  30.144 ms  30.107 ms
 6  * * *
 7  * * *
 8  Z010SWCE01-loonar.net.pbthawe.eu (77.242.225.93)  39.761 ms  39.719 ms  41.467 ms
 9  loonar-Z010SWCE01.net.pbthawe.eu (77.242.225.94)  39.838 ms  38.295 ms  38.316 ms
10  n16h14.rev.sprintdatacenter.pl (46.29.16.14)  35.975 ms  36.255 ms  36.889 ms
11  n16h14.rev.sprintdatacenter.pl (46.29.16.14)  3017.963 ms !H  3014.469 ms !H  3012.713 ms !H


I żeby nie było że to wina OVH:

Śledzenie trasy do 46.29.17.221
z maksymalną liczbą 30 przeskoków:

  1     1 ms     1 ms     1 ms  imedia.router [192.168.2.1]
  2     2 ms     1 ms     6 ms  192.168.254.254
  3    35 ms    26 ms    27 ms  war-bg1.neo.tpnet.pl [83.1.4.11]
  4    24 ms    21 ms    22 ms  war-r2.tpnet.pl [80.50.157.41]
  5    22 ms    22 ms    22 ms  195.205.0.10
  6    26 ms    26 ms    26 ms  80.50.149.26
  7    29 ms    26 ms    29 ms  n16h14.rev.sprintdatacenter.pl [46.29.16.14]
  8  n16h14.rev.sprintdatacenter.pl [46.29.16.14]  raporty: Host docelowy jest nieosiągalny.

Śledzenie zakończone. 

 

Zgłoszenie problemu przez email: brak odpowiedzi

Próba zadzwonienia pod nr. 91 352-02-460 - abonent niedostępny

Próba zadzwonienia pod nr. 695-972-458 - telefon wyłączony

Próba kontaktu przez gg: 36353235 - brak odpowiedzi

 

Zawsze uważałem że dobrą firmę poznaje się w sytuacji kryzysowej. Esdata.pl oblało na całej linii!

 

To zdecydowanie NIE JEST profesjonalna firma!

 

Edytowano przez set80 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UP:

 

Zgłoszenie problemu przez email: brak odpowiedzi

Próba zadzwonienia pod nr. 91 352-02-460 - abonent niedostępny

Próba zadzwonienia pod nr. 695-972-458 - telefon wyłączony

Próba kontaktu przez gg: 36353235 - brak odpowiedzi

 

Zawsze uważałem że dobrą firmę poznaje się w sytuacji kryzysowej. Esdata.pl oblało na całej linii!

 

To zdecydowanie NIE JEST profesjonalna firma!

 

 

A na HelpDesk nikt nie odpisuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój VPS u nich również nie działa już od ponad 18 godzin. Support bynajmniej nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój VPS ruszył około 20.00 dzisiaj, czyli po prawie 30 godzinach offline.

Nie jestem czepialski, wiem że awarie się zdarzają, ale miło by było gdyby użytkownik był sprawnie informowany przez support o zaistniałych problemach i o przewidywanym czasie ich usunięcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiadam ale... W Esdata.pl nastąpił jakiś przełom! Odpowiedzi na zgłoszenia są błyskawiczne, w dodatku na tel. wysyłane są powiadomienia o udzielonej odpowiedzi... No Panowie, czapki z głów!

Podtrzymuję swoje zdanie że serwery u nich działają bardzo dobrze, jeśli utrzymają support na tym poziomie dłużej niż jeden dzień to będzie olbrzymi krok do przodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Mój VPS ruszył około 20.00 dzisiaj, czyli po prawie 30 godzinach offline.

Nie jestem czepialski, wiem że awarie się zdarzają, ale miło by było gdyby użytkownik był sprawnie informowany przez support o zaistniałych problemach i o przewidywanym czasie ich usunięcia :)

 

 

Sam sobie odpowiadam ale... W Esdata.pl nastąpił jakiś przełom! Odpowiedzi na zgłoszenia są błyskawiczne, w dodatku na tel. wysyłane są powiadomienia o udzielonej odpowiedzi... No Panowie, czapki z głów!

Podtrzymuję swoje zdanie że serwery u nich działają bardzo dobrze, jeśli utrzymają support na tym poziomie dłużej niż jeden dzień to będzie olbrzymi krok do przodu!

 

 

Proponuję się zdecydować czy cukrzymy czy narzekamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×