Skocz do zawartości
snifer

Esdata.pl - Czy ktos juz korzystal z vpsa ?

Polecane posty

witam, pisze z zapytaniem czy ktos korzystal z ich uslug przykladowo interesuje mnie Serwer Dedykowany??

Testowalem ich vps smigal rewelacyjnie.

 

Oraz czy z Hostingu www ktos korzystal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Raczej nikt nie korzystał bo nie da się kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie z nimi rozmawiałem przed chwilką na livechacie

 

zapytałem się od kiedy powstali odpowiedzieli:

 

Jesteśmy już na rynku 1 rok ze względu na otwarcie własnej serwerowni i rozwijanie się naszej firmy otworzyliśmy miłą i przejrzysto stronę dla klientów z niższymi cenami nasz stary adres hostingowy to datacent.pl

 

A potem zapytałem o możliwośc zakupu dedykow ponieważ nie można zamówic na ta chwile:

 

Odp: W dzisiejszym dniu technicy naprawią problem z podlinkowaniem zamówień do składania zamówień serwerów dedykowanych.

 

whois domena datacent.pl

 

Utworzona 2011.05.02 17:46:03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś jadę do Polic, to chętnie zobaczę tę serwerownię smile.png

Tylko że serwerownia jest w Szczecinie :> Przytoczę ci z ich strony.

"Zlokalizowana serwerownia w Szczecinie ( własne Data Center)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Autor tematu też ze Szczecina, przypadkiem... ;) Marketing... szemrany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem panowie tak korzystam z ich usług od roku teraz już leci drugi jak dobrze pamiętam była to firma datacent zawsze kojarzyłem z datacenter xD ale mniejsza o to Teraz po prostu zmienili nazwę na bardziej sensowną i z tego co wiem mają własną serwerownię "dla ciekawskich " Jak była poprzednia uptime nie był aż tak dobry ale jakoś poszło jak zminili to jak narazie nie widzę problemu ;]

 

Tak więc serdecznie zapraszam xD

 

P.S Korzystał z hostingu WWW i okazyjnie z VPS ;]

Edytowano przez Cad0s (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witamy,

 

Zapraszamy do skorzystania z testowego 24 godzinnego VPS-a oraz wyrażenie swojej opinii o jego działaniu.

esdata.pl

 

Pozdrawiam

Technik Esdata.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

P.S Korzystał z hostingu WWW i okazyjnie z VPS ;]

A z lekcji języka polskiego kiedykolwiek korzystałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze przepraszam waść pana że jako polak popełniłem jeden błąd ....

 

P.S znasz regulamin forum że piszemy na temat w "temacie" ?a wszelkie inne wątpliwości na PW lub Raportuj ? Bo coś mi się zdaje że nie.. Korzystałeś kiedyś z takiego czegoś jak regulamin.

Edytowano przez Cad0s (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze przepraszam waść pana że jako polak popełniłem jeden błąd ....

Te błedy trudno zliczyć, bo to co napisałeś, to jeden wielki bełkot. Cud, że sie nie udusiłeś przy tym. Interpunkcji to już w podstawówce uczą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Domeny datacent.pl nie używamy już od miesiąca czasu. Od otwarcia własnej serwerowni w ten sposób informujemy klientów oraz poprzez wiadomości e-mail iż zmienił się adres naszego hostingu.

 

A wszyscy klienci z serwera Datacent.pl zostali usunięci i przeniesieni na naszą serwerownie o wiele wcześniej.

Edytowano przez esdata.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mniej jednak piszecie ludziom że was stary adres to datacent.pl, co za tym idzie powołujecie się na tą stronę, a pierwszy wynik w google zawiera opis jakiegoś hackiera. Skoro domena jest nie używana, to wypadałoby albo usunąć wynik z google, albo wysłać prośbę o zindeksowanie z innym opisem. Mi google zmienił opis po dwóch dniach, więc nie jest to jakiś specjalny kłopot.

Pr kuleje, powołujecie się na stronę która została zhackowana i jako taka zaindeksowana w google. Kiepsko.

Edytowano przez Causen (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Technicy już wysłali o zindeksowanie z innym opisem stronę po południu więc czekamy na rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Własne DC? Że niby gdzie? Co? Jak?

I to z sajtem jak z Painta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strach normalnie się bać, mam jakieś dziwne wrażenie że kupujesz coś i już dochodzą do ciebie myśli że będzie do d......

Proponuje wyłączyć stronkę usiąść z kilka dobrych godzin popracować nad czymś nowym, przetestować by nie było martwych odnośników i uciętych nr telefonów. Naprawdę warto się czasem postarać. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście strona nie najlepsza, taki wygląd odstrasza klienta mało w niej profesjonalizmu, mało informacji i mało wyjaśnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łeee dostępny system operacyjny to centos 5.5 x86 tylko a gdzie debian , linux itp ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×