Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Premium SMS jako VIP na serwer

Polecane posty

Gość

Witam

 

Szukam firmy, która udostępnia płatności SMS. Chciałbym stworzyć panel VIP dla serwera SAMP, tak, aby zbierać pieniądzem np: na jakimś hostingu gier/WWW/VPS, aby potem zgromadzone pieniądze przeznaczyć na jakaś usługę, wymienić wPLN na innego usługodawcę lub po prostu je sprzedać. Tutaj szukam firmy, która nie upadnie za 2 mies., ma wysokie stawki SMS oraz łatwo będzie mi wymienić/sprzedać zgromadzone wPLN'y (dodatkowo dobrz by było gdyby ta firma miała w ofercie serwer SAMP, lecz niekoniecznie).

 

Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z najbardziej znanych to chyba DotPay i HostBill, a z tych mniej to ProfitSMS. smile.png

 

Z tym, że w każdym potrzebujesz konta bankowego. Korzystałem z ostatniego i wypłacają każdą kwotę - ale tylko na konto w banku, żadnej wymiany.

Edytowano przez Artix (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Platnosci-online.pl, wypłaty co miesiąc. Stawki troszkę małe ale sądzę że będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przepraszam, ale chyba źle się wyraziłem. Szukam firmy, która korzysta z formy płatności SMS, czyli posiada wirtualne portfel np: proserwer.pl , na wymienionych przeze mnie warunkach powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×