Skocz do zawartości
Gość ASKar

Jwebh.pl (Darmowe Konta WWW )

Polecane posty

Gość ASKar

logo.gif

 

Jwebh.pl - Oferuje darmowe uslugi Hostingowe oraz głosowe, po cóż przepłacać ? gdy możesz mieć to samo, lub wiecej w pelni za darmo ! jesteśmy świeżą grupą w kwestii dzielenia darmowych kont WWW, lecz mamy nadzieje że mimo wszystko nasza oferta przykuje Państwa uwagę i sprawdzicie co oferujemy, na własnej skórze
smile.png

 

Na naszym hostingu otrzymasz :

 

oferta.png

jwebh.pl

Pozdrawiamy!

Wejdź i przekonaj sie czy warto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajesz w dziale strony do oceny ofertę kont www, reseller już wiadomo skąd wink.png

 

popraw masz:

3 baz danych raczej powinno być 3 bazy danych lub 3 szt. bazy danych

Edytowano przez sshd (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie warto sobie zawracać głowy, 100% amatorszczyzna, nawet rejestracja nie działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jwebh.pl - Oferuje darmowe uslugi Hostingowe oraz głosowe, po cóż przepłacać ? gdy możesz mieć to samo, lub wiecej w pelni za darmo ! jesteśmy świeżą grupą w kwestii dzielenia darmowych kont WWW, lecz mamy nadzieje że mimo wszystko nasza oferta przykuje Państwa uwagę i sprawdzicie co oferujemy, na własnej skórze

 

Oferta jak oferta, ale ten tekst naprawdę zatrzymał mnie na dłuższą chwile by coś z niego zrozumieć tongue.png

 

A później się dziwią że nawet z polskiego oblewają maturę, jak co chwile się widzi "dziwny ,fajny i wogóle!, niezły styl" lub "Coś Czego Nie Da Się Normalnie Wytłumaczyć" :D

Edytowano przez Marek607 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASKar

Jak widzę znowu z tego kicha wyniknęła i dalsza sprawa z rozpisywaniem się nie ma wiekiego sensu. Wybaczcie, lecz myślałem że choć raz podejdziecie delikatniiej i wytlumaczycie, co chcielibyście tutaj zmienić, czy może doać, a Państwo od razu do mnie z tym, że nie ma to szczególnego sensu.... Dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASKar

Czyli ogólem grafika oraz teksty są niezbyt pasujące? Nie ma sprawy, postaram się to poprawić. Potrzebuje waszej opinii ze względu na to że macie w tej branży doświadczenie i wiedzę, którą móglbym sie pokierować w przyszlości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Druga kwestia po co brać pakiet 1-2 jak można mieć pakiet 3 i x więcej ? gdzie tu logika?

a nie lepiej :

1 ) pow 500 MB / 30 GB transferu

2 ) pow 2 GB / 15 GB transferu

3 ) pow 5 GB / 10 GB transferu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASKar

Druga kwestia po co brać pakiet 1-2 jak można mieć pakiet 3 i x więcej ? gdzie tu logika?

a nie lepiej :

1 ) pow 500 MB / 30 GB transferu

2 ) pow 2 GB / 15 GB transferu

3 ) pow 5 GB / 10 GB transferu

 

No masz rację, dziękuję za podpowiedź ! :)

 

 

PS. O to dokładnie mi chodziło. Bardzo dziękuję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASKar

i po ta cena ? 3 x 0 zł jak u Majewskiego ,

 

Tak myślę by calkowicie zmienić owy szablon, bo zauważyłem że nie jest on dla wszystkich ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czyli ogólem grafika oraz teksty są niezbyt pasujące? Nie ma sprawy, postaram się to poprawić. Potrzebuje waszej opinii ze względu na to że macie w tej branży doświadczenie i wiedzę, którą móglbym sie pokierować w przyszlości.

 

Nie kieruję tego tylko do Ciebie, ale również i dla potomnych. Piszesz, że 'potrzebujesz naszej opinii' - okej. Ale czy widzisz różnice między:

 

Witam! Otwieram darmowy hosting, oto moja strona - co mogę w niej poprawić/zmienić, czy teksty są okej, czy szabon się wam podoba?

 

a:

 

***.com - super darmowy hosting! Milion GB powierzchni, kwadrylion TB transferu! Załóż u nas konto i zobacz już teraz, najlepszy hosting na świecie!

 

?

 

Oba przykłady są bardzo przejaskrawione (i rzecz jasna: wymyślone), ale powinny pokazać bardzo ważną rzecz: w tym temacie przedstawiłeś reklamę, a nie poprosiłeś o ocenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na rynku jest całkiem dobra hostingowa firma webh.pl jestem ciekaw jak zobaczy jwebh.pl co powie :) Na pewno ta darmówka nie ma wykupionego serwera w webh.pl (widać, że leży na home.pl) Co do reszty to chyba najgorzej przedstawiająca się oferta darmowego hostingu ostatnim czasy na forum. Nie chodzi mi tutaj o zasoby jakie proponuje, ale o przygotowanie całości (treść i wygląd) Może warto najpierw popracować nad całością o dopiero wtedy wyjść z tym do ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASKar

Na rynku jest całkiem dobra hostingowa firma webh.pl jestem ciekaw jak zobaczy jwebh.pl co powie smile.png Na pewno ta darmówka nie ma wykupionego serwera w webh.pl (widać, że leży na home.pl) Co do reszty to chyba najgorzej przedstawiająca się oferta darmowego hostingu ostatnim czasy na forum. Nie chodzi mi tutaj o zasoby jakie proponuje, ale o przygotowanie całości (treść i wygląd) Może warto najpierw popracować nad całością o dopiero wtedy wyjść z tym do ludzi?

 

Jeśli mowa o webh.pl - Nie powinno być problemy, ze względu na to że są to dwie oddzielne domeny i oferują całkowicie co innego. lecz jeśli znajdą sie jakiekolwiek przeszkody, zajmę się w taki sposob, by je wyeliminować; ażeby wszystko wyszlo na dobre obu stron. Oferta orz strona - Dziękuję za opinię, dokonam wszelkich starań by wszystko w najbliższym czasie zmienić i poprawić; mam nadzieję że się powiedzie i nie będzie toć kolejnym niewypałem.

 

Kolejny wakacyjny "interes"

Nie, to nie jest wakacyjny ,,interes"; lecz oferta ktorą chciałbym rozwijać, lecz przy tym potrzebuje opinii od doświadczonych w tym fachu osób, któe mi doradzą co by na takiej stronie chcieli widzieć i jak powinna być ukierunkowana oferta. Każdy chyba kiedyś z was zaczynał ? - I właśnie ja jestem w tym stadium i nie zamierzam działać aż do wygaśnięcia domeny - lecz zależy mi na zrobieniu czegoś przyszlościowego.

 

PS. Byl problem z edycją posta powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trwa przygotowywanie oferty, zapraszamy pozniej ! :)

to sobie oceniłem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASKar

Panowie, strona została zaktualizowana, czekam na wasze opinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASKar

Treść witryny, czy nie jest zbyt prostacko napisana; oraz wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką treść witryny? Wszystko zajęło Ci może 20 minut :) co tam chcesz oceniać?

Oferujesz 3 pakiety, po co?

Oferujesz SSH, po co?

Oferujesz pomoc techniczną (rozumiem, że bezpłatną, w przeciwnym razie musisz mieć firmę i rozliczać się z dochodów)

 

Jak już chcesz zrobić coś porządnie, poświęć kilkaset złotych na jakiegoś taniego grafika, zakup resellera, VPS, dedyka itd.

Na razie mi to wygląda na wakacyjny szał ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASKar

Sądzę że od czegoś trzeba zacząć i zdobyć sobie wiernych użytkowników; jeśli zabraknie zasobow i cel tej ,, branży " bedzie miał sens, jestem gotowy by rozszerzyć ją i wykupić jakikolwiek serwer.

 

-Oferuję trzy pakiety ze względu na potrzeby użytkowników. Każdy ma możliwość wyboru pakietu, takiego jaki mu odpowiada.

-Po cóż SSH ? Jeśli coś istnieje na serwerze, to dlaczego by tego nie udostępnić ? smile.png - jeśli będzie to nadkorzystywane do nieodpowiednich celów, zostanie zablokowane.

-Pomoc techniczna jest w pełni darmowa smile.png

Edytowano przez ASKar (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Jeżeli się nie mylę to jest to szablon WordPressa. A możesz mi powiedzieć gdzie podział się kopirajt? :)

Szablon mi się podoba, choć niewiele tam od siebie dodałeś, i już wielokrotnie przewijał mi się na ekranie.

 

Mzone, co do tych trzech pakietów to dobrze czyni - jeden potrzebuje szybkiego serwera pod małe forum lub program autosurf, inny dużego na jakieś demoty czy inne kwejki. Mógłby oferować jeden, ten środkowy, bo najbardziej wyważony, ale wtedy ilość chętnych by się zmniejszyła. Stosuje tą zasadę co my i tu jest plus strony. ;)

 

ASKar, na serio, musisz znaleźć sobie jakiś unikalny szablon albo poprosić dowolnego designera o stworzenie i zakodowanie takowego. Czymś trzeba się wybić, ale darmowe hostingi bez reklam powoli przestaje być nowością i tu trzeba być epickim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASKar

kopirajt - Uciekł mi podczas edycji :)

 

Jeśli mowa o szablonie, mam tego świadomość; samodzielnie kilka wykonałęm i byly niestety beznadziejne; co wynikało z powyzszych opinii. Na dzień dzisiejszy pozostanie obecny; ale w późniejszym czasie cos wykąbinuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×