Skocz do zawartości
Tomasz Fiedoruk

Rusza portal WHT.pl

Polecane posty

Dzisiaj punkt 12:00 ruszył oficjalnie portal WHT.pl, który ma stanowić uzupełnienie dla forum dyskusji na webhostingtalk.pl oraz naszych modułów jak Top100 czy Opinie.

 

Chcemy aby były na nim dostarczane ciekawe treści zarówno jeśli chodzi o aktualności rynku jak i cykle porad i artykułów tematycznych.

 

Idziemy w kierunku prostoty dostarczanej treści a to jak będzie finalnie wyglądał portal i jakie treści przedstawiał, będzie zależeć od końcowego składu redakcji w naszych szeregach oraz życzeń ze strony czytelników smile.png

 

http://www.wht.pl/rusza-portal-wht/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie działa paginacja, po kliknięcie w jakąkolwiek stronę zawsze pokazuje się pierwsza.

 

http://www.wht.pl/artykuly/ obcięty lekko od góry "Artykuły z kategorii: Artykuły" no i paginacja przy jednym artykule smile.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Info o plix i jest tam zdjęcie światłowodu i wyskakuje, że obraz nie może być odtworzony ze względu na to, że ścieżka jest nie prawidłowa.

Temat:

http://www.wht.pl/plix-sercem-internetu-w-polsce/#prettyPhoto

Link:

http://en.wikipedia.org/wiki/File:AMS-IX_optical_patch_panel.jpg

 

Na samym dole artykułu.

 

Nie działa publikowanie komentarzy poprzez Facebook.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.Pograj.net

Kocham takie szablony, czystyo i na temat, tak jak kolega wyżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam ładnie to wygląda , znów narzekacie jak po zmianie Designu forum WHT.

Forum stało się komercyjne ale za to się pięknie rozwija podoba mi się działanie administracji wht

 

 

 

Oj wiele błędów jest jeszcze ;(

 

Błędy i przy najcudowniejszym projekcie się zdarzają , rzecz ludzka błądzić i się uczyć

 

 

Nie wielu z was pamięta jak to forum,na samym początku wyglądało.

 

Pożyjemy zobaczymy jak się portal zmieni.

Edytowano przez xDSL (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Sprawdza się po 1000 razy, a i tak coś nie działa :)

 

Błędy i zmiany będą z czasem, chcemy skupić się na treści i to jest najważniejsze. Potem mając już jakieś wypracowane standardy przerobimy portal aby lepiej integrował inne moduły i forum. Natomiast to trwa kilka miesięcy, a wolimy już zacząć pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

S-net nie jest sponsorem portalu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dodać komentarz, ale nie dosyć że nie loguje mnie automatycznie, to po wybraniu "Publikuj jako" mam kilka opcji, ale żadna do zalogowania z danymi z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dodać komentarz, ale nie dosyć że nie loguje mnie automatycznie, to po wybraniu "Publikuj jako" mam kilka opcji, ale żadna do zalogowania z danymi z forum.

Na razie nie ma możliwości komentowania via forum. Twitter / Fb / Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Będzie możliwość dodawania newsów dla osób z poza redakcji? I po dodaniu administracja akcepuje czy opublikować czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Pożyjemy, zobaczymy ;)

 

Chciałem napisać "dodałem do RSSa i czekam na fajne teksty" ale właśnie się zorientowałem... że RSSa nigdzie nie ma?!? WTF?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie możliwość dodawania newsów dla osób z poza redakcji? I po dodaniu administracja akcepuje czy opublikować czy nie.

Ogólnie zachęcamy do dołączenia do redakcji :D Ale nie ukrywamy, że zależy nam na w miarę systematycznej współpracy.

 

Pożyjemy, zobaczymy wink.png

 

Chciałem napisać "dodałem do RSSa i czekam na fajne teksty" ale właśnie się zorientowałem... że RSSa nigdzie nie ma?!? WTF?!?

Nie pobiera Ci przeglądarka automatycznie?

 

http://feeds.feedburner.com/WHTpl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Nie pobiera Ci przeglądarka automatycznie?

Nie, gdyby to zrobiła nie zadałbym głupiego pytania ;)

No to będę czytał, tylko proszę trzymać poziom; żeby nie było gimbusowo znowu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, gdyby to zrobiła nie zadałbym głupiego pytania wink.png

No to będę czytał, tylko proszę trzymać poziom; żeby nie było gimbusowo znowu wink.png

To zakasaj rękawy i podnoś poziom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Kopaczewski

Czemu informacja o tym, że strona jest oparta na wordpressie została skasowana a w źródle znalazłem to? ;>

 

<meta name="author" content="Igor Chudy">

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu informacja o tym, że strona jest oparta na wordpressie została skasowana a w źródle znalazłem to? ;>

 

<meta name="author" content="Igor Chudy">

Tak jakby ktoś w ogóle ukrywał, że to wp, no bez teorii sposkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Czemu informacja o tym, że strona jest oparta na wordpressie została skasowana a w źródle znalazłem to? ;>

Obowiązku nie ma tym epatować (zresztą widać) więc o co komon? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche szkoda, że w branżowym portalu, pokazujecie prawdopodobnie nieprawdziwe informacje o oktawave... wygląda na to obrandowiony system EMC VMAX pracujący pod kontrolą vSphere 5.0.

Całkiem niedawno akurat byłem na konferencji VMWare gdzie była prezentacja tego sprzętu, więc to co pokazuje Oktawave i jakieś wzmianki o VMWare na ich stronie i znajome liczby tak mi dały do myślenia wink.png

 

"To obecnie najszybsza infrastruktura typu cloud computing" Jeżeli by tak rzeczywiście było, to pisałoby się o tym wszędzie smile.png Szczególnie VMWare byłoby zainteresowane rozpropagowaniem takiej informacji, a tutaj podejrzana cisza...

 

To tylko taka mała uwaga wink.png

 

edit:

 

 

Zapomniałem dodać link

http://virtualgeek.typepad.com/virtual_geek/2011/08/new-world-record-1000000-iops-from-vsphere-5.html

 

Tak to jest jak się pisze posty, rozmawia przez telefon i pije kawe hehe

Edytowano przez elcct (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×