Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Najs

[MySQL] Przerobienie krótkiego skryptu.

Polecane posty

Gość Najs

Witam forumowiczów ponownie, tak się składa że piszę temat pod tematem.

Nie wiem w jaki sposób przerobić poniższy kod (skrypt o ile można to tak nazwać). Rozumiem to wszystko tylko w teorii, lecz nie mam zielonego pojęcia jak to zrobić.

$whitelistFunc = mysql_connect("localhost","USER","PASS");
   mysql_select_db("DATABASE", $whitelistFunc);
   mysql_query ('INSERT INTO tbl_names (Id, name, Waa, Naaa) VALUES ("' . 'NULL' . '", "' . $regOptions['username'] . '", "' . '1' . '", "' . '2' . '")');

 

Skrypt działa na SimpleMachinesForum wyśmienicie, pobiera on dane z pola 'username' przy rejestracji i przesyła je do bazy danych. Chciałbym go przerobić tak aby pobierał on nazwę użytkownika jednak z mojego forum myBB. Jeśli ktoś przerobi ten skrypt, prosiłbym o informację gdzie

go wkleić w myBB.

 

Z góry bardzo dziękuje za pomoc, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musimy znać strukturę bazy danych mybb, nikt na Twoje zawołanie nie będzie tego szukał aby Ci pomóc, musisz nam to podrzucić. Swoją drogą w jaki jest cel tego? Przedstaw nam Twój cel, być może jest lepsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najs

Baza danych do której ten skrypt wysyła informacje jest połączona z pluginem na serwerze minecraft, który rejestruje graczy. To co w bazie - to na serwerze. Zależy mi na rejestracji przez www-->baza danych-->serwer

Jeśli zarejestrujesz się na tym forum - http://forum.sheepcraft.pl/wl zarejestrujesz się na serwerze, lecz ja z tego forum nie korzystam.

Odnośnik do mojego forum to http://forum.sheepcraft.pl czyli silnik myBB. Mogę podać cokolwiek chcesz z szablonów myBB, tylko nie wiem co konkretnie i w tym jest problem. Proszę o wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×