Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
h1247867

Płatności sms

Polecane posty

Witam

Jestem osobą prywatną i chciałbym oferować na swoim forum opcję płatności za pomocą sms. Czytałem regulamin Dotpay i mam pytanie do kogoś kto już tego używał. Jeśli ktoś wyśle sms za np. 10 PLN + VAT (12,30 PLN brutto) to ile tak naprawdę idzie do mnie? Z tego co zrozumiałem operator zabiera 50% od kwoty netto. Czy od tych 5 PLN które zostało są pobierane jeszcze jakieś opłaty?

 

Ile naprawdę dostanę po miesiącu jeśli np. 10 osób wyśle sms po 12,30 PLN (brutto)?

 

Jak sytuacja wygląda kiedy trzeba rozliczyć się z Urzędem Skarbowym? Z góry wszystkim dziękuję za odpowiedzi.

 

PS. Jeśli znacie ciekawszą ofertę niż Dotpay jestem otwarty na propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W profitsms.pl sprawa wygląda tak:

cbnx.png

 

tyle samo za sms otrzymam w Dotpay?

 

PS. nie ma smsów za 10 PLN (netto)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja po prostu zaproponowałem ci te 2 ponieważ osobiscie n ie polecam dotpay bo za dlugo czekalem zawsze na wypłate...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

narazie mam usługi sms premium w dotpay ale przeraża mnie ta biurokracja, dzisiaj musiałem az wydrukować około 25kartek i jeszcze wysłać oraz czekać do 24 dni na wypłate bo bezsens dla mnie. Co możecie mi polecić, gdzie wypłaty są SZYBKO (proszę podać przeciętny czas wypłat), i dobrze bylo by gdyby nie płaciło się za aktywacje.

 

czekam na wasze odpowiedzi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×