Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
PRYNCYPAL

E-FORUM.GET3.EU --- forum tworzone z pasji

Polecane posty

Witam chciałbym zaprezentować nowy i nie znany serwis jakim jest

http://e-forum.get3.eu, prosił bym o jego ocenę oraz ewentualnie serdecznie zapraszam do społeczności...

 

Na pewno na pierwszy rzut oka zdania będą podzielone jak jest cały czas. Odnośnie wyglądu.

Jedni mówią ,ze według założeń ładny prosty itd. Drudzy ,ze surowy i zbyt jasny.

Odnośnie tego ,ze zbyt jasny to wina monitorów są ustawiane za jasno , to tak jak teraz to piszę i wali mi po oczach jak neon ( mam za jasno ustawiony monitor).

 

Założenie serwisu było aby był prosty przejrzysty i czytelny..

 

Materiał dodawany sprawdzany i czytany dodajemy jeśli coś jest interesujące nie jak leci i pełno śmieci.

Wychodzę z założenia ,ze lepiej 100 postów z sensem niż 1000 bez sensu.

 

Główne założenia serwisu to:

Prasa - czytamy prasę dostępną w internecie , dodajemy ciekawe wątki , do każdego własne zdanie.

Prasa autorska - staramy się pisać co jakiś czas jakiś artykuł , który zainteresuje widza. Oczywiście nie niesamowicie cenimy Kreatywność.

Obejrzenie dobrego filmu - dodajemy dobre filmy które oglądaliśmy i możemy coś o nich powiedzieć ( wie wrzucamy śmieci)

Posłuchanie muzyki - zamieszczamy kawałki z youtouba czy innych tego typu serwisów bo fajnej muzyki, dzięki temu jeśli ktoś czegoś nie znał może poznać ( co prawda dział ma mało kategorii puki co ,ale materiał staramy się segregować)

Ciekawostki - równego rodzaju ciekawostki z każdej dziedziny.

Dyskusja-dyskusje na wszelki rodzaj motoryzacji , imprezy,( np ostatni post o mało znanej manifestacji jaką jest Marsz Wyzwolenia konopi ( Impreza niezwykle barwna i wesoła)

Oczywiście nie tylko nauka i edukacja ważna ale również i rozrywka , dlatego przygotowane mamy śmieszne filmiki oraz zdjęcia.

 

Ostatnim czasem utworzyliśmy.

 

Utworzywszy swoją wikipedie ( niestety narzazie pusta)

Dodatkowo opracowania z rożnych dziedzin naukowych+ rozwiązywanie zadań.

 

Nasze sukcesy ??

Hmmmm jako iż nie wiele jesteśmy nie mamy ich sporo ale myślę ,ze dwa można wymienić takie dość

1. Niewątpliwie będzie to temat o dezmomorfinie ( bardzo niebezpiecznym narkotyku zwanym krokodylem)

http://e-forum.get3....ead.php?tid=243 temat widziało przeszło 17 tysięcy osób smile.png

 

2.Sukces to artykuł na temat Patryka Seweryniak, który sam go zobaczył i opublikował na facebooku.

http://e-forum.get3....ead.php?tid=432

 

No to tylko takie przykładowe rzeczy, serdecznie zapraszam do odwiedzenia znalezienia wielu wielu innych bo jest tego sporo dla każdego coś , a jak nie ma to na pewno będzie. i przede wszystkim oceny smile.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sVg5X.jpg

 

Powodzenia z forum na takim hostingu

DwxNT.jpg

 

To już lepiej postawić na jakimś darmowym niż na hostingu który oferuje 1-3 GB transferu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spokojnie wszystko jest do dogadania sie smile.png:) mam bardzo dobry kontakt z adminem.

akurat o 17 strona nie działała chwilkę sad.png ale pech

 

edit:

poza tym od czegoś trzeba zacząć nie brałem darmowych wziąłem coś konkretniejszego...

Edytowano przez PRYNCYPAL (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje kolego powyżej za propozycje (ale na razie styka mi ten hosting) może nie jest najlepszy ale najgorszy też nie.

Działą sprawnie itd gdy mam problemy pomoc w trybie ekspresowym przyjazny admin itd no czego chcieć więcej.

Jednak,ze aby inwestować jakiś większy pieniądz muszę narzazie mieć trochę ludzi , jakąś mała bo małą ale renomę. W sieci w tedy można coś robić oraz kombinować w stronę rozwoju..

 

A wole miec 5-6 osób które będą w porządku niż 100 oszołomów ( takim ludziom mówię stop) nie liczę na tłumy , ale chce stworzyć grupkę sensownych ludzi,z którymi będzie można się np kiedyś spotkać czy przeprowadzić jakieś akcje, pomóc komuś itd. Bardzo dziękuje za propozycje to jest objaw braku obojętności i chęci pomocy ( mało ludzi w naszym kraju)

 

 

Druga sprawa nikt jeszcze nie ocenił :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta skoro ofery mają po 1GB transferu to jak forum się rozrośnie to Ci dadza 30 czy 40GB? Wątpie.

Działą sprawnie itd gdy mam problemy pomoc w trybie ekspresowym przyjazny admin itd no czego chcieć więcej.

Jednak,ze aby inwestować jakiś większy pieniądz muszę narzazie mieć trochę ludzi , jakąś mała bo małą ale renomę. W sieci w tedy można coś robić oraz kombinować w stronę rozwoju..

W tej cenie można mieć dobry, stabilny hosting www z 10x lepszymi parametrami w livenet, kylos czy chociąż 2ap. Więc w cale nie musisz inwestować nie wiadomo jakich kwot.

 

Ale twoja sprawa wink.png

Edytowano przez Kede (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Livenet akurat do stabilnych nie należy. Support leży i kwiczy.

 

co do supportu się zgodzę a jeżeli chodzi o stabilność to mam u nich hosting www jak i serwer VPS i jak na razie żadnych problemów nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Livenet akurat do stabilnych nie należy. Support leży i kwiczy.

 

Stabilność ≠ Support ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie miejsce do dyskusji o firmach, co nie? :)

 

Jeśli chodzi o stronę, to logo jest niezbyt dobre - rozmazane, jakby powiększone. Styl też jest słaby, za prosty jak na wielotematyka. Za mało kolorów, przydałoby się mu trochę więcej... e... fajerwerków.

Dodatkowo na samym dole nie domknąłeś jakiegoś obrazka - widać "alt=".

 

Forum jest trochę puste, choć widać że powoli się wszystko zapełnia. Jednakże bardzo mało osób ci dziennie zagląda. A to z gośćmi to trochę podejrzane... korzystasz z autosurfa? :) To raczej niewiarygodne by tylu gości siedziało i żaden się nie zarejestrował/zalogował.

 

No i domenka by się przydała, ale to opcjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakis tam jest chyba ale już dawno ptk raczej nie ma , gości zawsze są tylko się nie regaja i ciegle ci sami .tzn sporo ich nie ma jest tak ze 20 osób odwiedza co jakiś czas. A to dla mnie przyjazny znak ograniczać tez nie ograniczam tylko 15 postów dziennie...

może w końcu się przełamią co niektórzy ale pewno patrzą nie ma ludzi to i ja sie nei bede regał po co .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witaj,

 

Twoja strona nie jest zbyt przekonująco, jeśli by ktoś proponował 5 zł za zarejestrowanie - zastanawiałbym się ;)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok oczywiście szanuje to, dziękuje za opinie , powiedz co zmienić co nie pasuje. Do opinii zachęcam innych użytkowników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgr. inż GreeN

Pierwsze co - zmień hosting, bo domena przerażająco się prezentuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgr. inż GreeN

Tak mój błąd, inaczej myślę, i inaczej pisze na ten temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już lepiej postawić na jakimś darmowym niż na hostingu który oferuje 1-3 GB transferu...

 

Cóż chciałem skorzystać z hostingu bez limitu transferu, ale...

keedplrejestracja.jpg

 

A takie fajne parametry ma

Do 600% szybszy przy plikach statycznych (grafika, tekst, itp.)

Do 150% szybszy przy skryptach PHP i CGI !

i taki chamerykański jest. A tu zonk.

Edytowano przez młody kszysiu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie @młody kszysiu chyba pomyliłeś wątkiale skoro już spamujesz w tym temacie to odpowiem.Napisałem wczoraj w wątku o prowadzeniu darmowych hostingów że na keed są wprowadzane małe zmiany i strona będzie wyłączona 21 maja.

Dodam że wszystkie strony (domeny, subdomeny) użytkowników działały tylko i wylącznie strona główna serwisu została wyłączona.

 

Cóż chciałem skorzystać z hostingu bez limitu transferu, ale...

2 sprawa nie ma rzeczy nieogarniczonych no chyba że ludzka glupota o czym już ktoś wspomniał nie raz na forum. Nie oferujemy nieograniczonego transferu , jeżeli chcesz się zapoznać z ofertą/parametrami -> http://www.keed.pl/hosting.html

 

Przepraszam za offtop.

Edytowano przez Kede (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie kochani , ciesze się,ze rozmawiamy itd ale kurcze ponawijajmy trochę postów o e forum bo zboczyliśmy troch z toru. Ciesze się ,ze jest aktywność ale..... nie by mi to przeszkadzało ale wpadnie mod zamknie i tyle budziet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×