Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
JohnyByk

Grafik - systematyczna współpraca

Polecane posty

Witam.

 

Zajmujemy się głównie projektowanie stron, sklepów oraz aplikacji internetowych. Poszukujemy osoby/ firmy chętnej do współpracy w zakresie tworzenia layoutów do stron.

 

Prosiłbym o wycenę prac na podstawie niżej przedstawionych schematów:

 

1. Sklep internetowy:

- projekt strony głównej zawierający oprócz podstawowych elementów, dodatki typu banner slider, kategorie w formie ikonek, widget kontaktu (pojawiający się po najechaniu na jego ikonkę), rozwijane menu kategorii, newsletter, facebook, bestsellery, ostatnio odwiedzane. Zawartość może być różna w zależności od projektu. Do tego czasami potrzebny jest nieskomplikowany banner (czasami 2) z hasłami typu: u nas najniższe ceny, zniżki dla stałych klientów, itp. Czasami jest potrzeba wkomponowania logotypów/ certyfikatów partnerów (zaufane opinie, rzetelna firma, itp.)

 

- listowanie produktów w kategorii

 

- widok szczegółowy produktu (najczęściej z zakładkami do cech, polecanych produktów, kontaktu i opinii)

 

- "podskinowanie" koszyka. Na ogół bez wodotrysków (lista produktów, wybór metody płatności i wysyłki oraz podsumowanie)

 

2. logo na potrzeby strony, bez księgi znaków

 

3. Strona "wizytówka" - header, slider, strona główna, o nas, kontakt, oferta, galeria

 

Oprócz powyższych zdarzają się bannery (statyczne/ flash) oraz projekty przeznaczone do wydruku (ulotki, wizytówki).

 

Proszę o wycenę projektu layoutu wg podanych wzorów oraz czas realizacji projektu.

 

Projekty tworzymy w oparciu o sugestie dostarczone przez klienta. Oczywiście nie zawsze są przesłanki, czasami klient nie wie, czego chce wink.png. W grę wchodzą poprawki na podstawie uwag klienta. Czasami poprawki trzeba nanosić po kilka razy (nie zawsze klientowi podoba się to, co wymyślił) - często drobne rzeczy, ale uczulam na to wink.png.

 

 

W grę wchodzi stała współpraca, ale proszę nie spodziewać się nawału zleceń. Byłyby to zlecenia systematyczne, ale niekoniecznie częste. Prosimy potraktować to jako propozycję dorobienia, a nie stałej pracy (jak już napisałem dorabiania systematycznego, ale nie super częstego). Nie będę ukrywał, że chodzi nam o odciążenie osoby, która aktualnie zajmuje się grafiką. Proszę nie produkować się i nie marnować własnego, cennego czasu na pisanie do nas.

 

Proszę o przesłanie przykładowych wycen różnych elementów (np. sklep, strona-wizytówka, nieskomplikowany banner flash).

 

Nie obiecujemy nie wiadomo czego w nie wiadomo jakich ilościach wink.png.

Jest szansa, że nie będziemy odpowiadać potencjalnym zainteresowanym. Nie dlatego, że nam się nie chce czy też z braku szacunku, a dlatego, że nic to nie wniesie do ewentualnej, przyszłej, współpracy, a pisanie tekstów typu dzięki za zgłoszenie - odezwiemy się jak coś będzie (tzw. "oddzwonimy") nie ma sensu.

Jak pojawi się zlecenie to napiszemy do osoby, która będzie wg nas odpowiednia do realizacji danego zlecenia i albo się dogadamy albo nie smile.png.

 

Także powtarzam, niech nikt z potencjalnie zainteresowanych osób nie poświęca swojego czasu na rozbudowaną odpowiedź - wystarczy orientacyjna wycena prac oraz ewentualnie link do portfolio. CV i listy motywacyjne nie są nam potrzebne, nie odczuwamy potrzeby przetwarzania niczyich danych osobowych. Jeśli ktoś bardzo chce wysłać CV bo jest ładne to oczywiście nie ma problemu wink.png.

 

Jak się komuś nie podoba to ogłoszenie/ nie jest zainteresowany to niech poprstu przejdzie koło niego obojętnie.

Chodzi przede wszystkim o to aby nikomu nie zabierać czasu i nie obiecywać mega kariery, pracy w super dynamicznym zespole i rozwijającej się firmie, która podbija kosmos, możliwości awansu, zdobycia doświadczenia oraz najlepszego systemu premiowego uzależnionego od niewiadomo kogo i czego smile.png.

 

Możemy zagwarantować, że to do czego się zobowiążemy i to co uzgodnimy będzie dopełnione.

 

Jakby osoba zainteresowana była z Gdyni lub okolic to na pewno byłoby łatwiej - w przypadku projektu byłaby możliwość ewentualnego spotkania i omówienia wszystkiego, ale uwaga: nie jest to absolutnie konieczne - po prostu pewne kwestie byłyby łatwiejsze do realizacji (być może nie tyle dla nas co dla potenjalnego zainteresowanego). My przywykliśmy, jako komputerowe nerd'y do komunikacji "nieosobistej" smile.png.

 

Jeśli chodzi o rozliczenia to preferujemy fakturę VAT, ale może być również umowa o dzieło (najchętniej z przeniesień praw autorskich). Na końcu zlecenia oczekujemy plików źródłowych (PSD, CDR, FLA, itd. - w zależności od projektu).

 

Jak ktoś jest zainteresowany i chciałoby mu się cokolwiek napisać to niech napisze na adres mailowy: łukąśź#selmax.pl (w adresie proszę zamienić wszystkie polskie fonty na wersje bez ogonków oraz za # wstawić @ - większość pewnie wie, ale może nie wszyscy (nie chcę otrzymywać spamu więcej niż dotychczas). wink.png

 

Pozdrawiam

Edytowano przez JohnyByk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o wycenę projektu layoutu wg podanych wzorów oraz czas realizacji projektu.

 

Kolego, a może byś się dostosował do regulaminu działu w którym postujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego, a może byś się dostosował do regulaminu działu w którym postujesz?

 

Tak, faktycznie. Biję się w pierś.

Jeśli ktoś nazywa regulaminem zdanie pod nazwą kategorii to go nie zauważyłem. Serio. Musiałem użyć ctrl+F żeby znaleźć ten regulamin. Mam wrażenie, że jest to nie do końca widoczne, no ale może tylko ja miałem problem ze znalezieniem/ zauważeniem tego.

 

Żeby pozostać w zgodzie z regulaminem to podaję widełki kwotowe. W zależności od złożoności zlecenia, budżetu projektu i jego typu możemy zapłacić 100 - 1000 zł. Czyli maksa możemy przyjąć za 1000 zł.

 

Pozdrawiam

Edytowano przez JohnyByk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ogłoszenie IMO jest policzkiem dla użytkowników tego forum.

Takie coś to można na webhelpie napisać, nie tutaj... napisane niby na luzie, ale chaotycznie, żadnych konkretów, za dużo tekstu i owijania w bawełnę. A to, czy jesteście spoko ("ko ko ko ko..."), to chciałbym sprawdzić na Waszej stronie internetowej (W ogóle to jest ogłoszenie od FIRMY? Serio taka prezencja Was interesuje?).

 

Sposób podania budżetu to policzek z drugiej strony twarzy.

Podsumowując, proszę nie marnować naszego cennego czasu pisaniem takich wywodów (z copywritingu dwója).

 

Piszę to wszystko jako grafik-webmaster z Gdańska teoretycznie będący wśród odbiorców tego "ogłoszenia" - ja jestem zbulwersowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie IMO jest policzkiem dla użytkowników tego forum.

Takie coś to można na webhelpie napisać, nie tutaj... napisane niby na luzie, ale chaotycznie, żadnych konkretów, za dużo tekstu i owijania w bawełnę. A to, czy jesteście spoko ("ko ko ko ko..."), to chciałbym sprawdzić na Waszej stronie internetowej (W ogóle to jest ogłoszenie od FIRMY? Serio taka prezencja Was interesuje?).

 

Sposób podania budżetu to policzek z drugiej strony twarzy.

Podsumowując, proszę nie marnować naszego cennego czasu pisaniem takich wywodów (z copywritingu dwója).

 

Piszę to wszystko jako grafik-webmaster z Gdańska teoretycznie będący wśród odbiorców tego "ogłoszenia" - ja jestem zbulwersowany.

 

Przykro mi, że czujesz się spoliczkowany.

Faktycznie podałem wycenę bez konkretów.

 

OK. Proszę bardzo:

- sklep: 400 - 600 zł

- sklep, dla klienta kręcącego, który zapewne będzie problematyczny (w fazie rozmów można takiego wyczuć): 700 - 1000

- sklep dla klienta, który wiadomo, że będzie strzelony za pierwszym razem (tacy się zdarzają, czasami nieśmiało proszę o zmianę koloru belki na inny): 300 - 400zł

- strona - wizytówka: 200 - 400zł

- projekt ulotki: 30 - 80zł

- projekt banera flashowego: 50 - 120zł

- projekt banera statycznego: 30 - 60zł

 

Czy wg Ciebie może jednak jeszcze powinienem coś uściślić.

 

Jeśli bardzo chcesz oglądać naszą stronę to przecież możesz to zrobić. Czy masz problem ze znalezieniem adresu?

 

W tekście próbujesz doszukać się nie wiadomo czego. Może Ci się nie podobać i to jest Twoja indywidualna sprawa. Napisałem tak, jak chciałem napisać i to akurat jest moja sprawa. Nie zależało mi na tym aby być spoko, ale przede wszystkim na tym żeby nikomu nic nie obiecywać. Najwyraźniej źle to odebrałeś.

 

BTW: to, że w tekście napiszesz "ko ko ko ko" tym bardziej nie czyni Cię spoko wink.png

Edytowano przez JohnyByk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×