Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Rangal

Jaki hosting? Powierzchnia minimum 100gb + nielimitowany transfer

Polecane posty

Witam serdecznie, tak jak w temacie. Poszukuję serwera z nielimitowanym transferem i powierzchnią minimum 100gb, obsługą php + cURL. Pomożecie ?

 

[edit]

Zapomniałbym, ważna jest możliwość edycji php.ini (czasu wykonywania skryptu i memory_limit tak na 512mb)

Edytowano przez Rangal (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Pomożemy!

A jaki budżet? Preferencje lokalizacji serwera...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie orientuje się w cenach hostingu, nie chce przepłacić i dlatego tutaj piszę. Lokalizacja dowolna.

W OVH nie ma żadnych gwiazdek typu "po przekroczeniu 10TB szybkość spada do 100kb/s" ?

Edytowano przez Rangal (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Ja mogę polecić Chmurka.pl, ale to drogie rozwiązanie... 150 zł mc netto.

https://www.chmurka.pl/ (ref)

Korzystam (nie z najdrożeszego planu) i sobię cenię. Od końca grudnia tylko jeden pad chyba był.

Lokalizacja: Niemcy

 

Zobacz też http://smoko.com.pl/ i http://castpol.pl/oferta/hostingdlafirm

 

Możesz także napisać do niektórych firm o indywidualne rozwiązanie. Polecam np. mZone.pl

Edytowano przez mSurf.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby w ovh nie było tej gwiazdki o której mówiłem, i dało się chociaż ten max_execution_time wydłużyć (bo tę pamięć jakoś zniosę) to byłoby super.

Edytowano przez Rangal (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy co rozumiemy pod pojęciem download smile.png. Będą tam przechowywane tymczasowe pliki. Jednocześnie będzie dużo pobierań, po paru godzinach usuwane. I tak w koło Macieju. Powierzchnia jest potrzebna do tego bo może się tego trochę nagromadzić tam.

Edytowano przez Rangal (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam rozejrzeć się za serwerem dedykowanym bądź chmurą. Biorąc shared musisz liczyć się z trym, że nie masz gwarantowanego łącza. Jak przyjdzie tysiąc osób pobierać 100GB to zapchasz łącze, do tego dochodzą inni klienci na serwerze, a przypuśćmy, że łącze do serwera to 10mb, czy tam 100mb. Lepiej mieć gwarantowane łącze ;)

 

Polecam przejrzeć oferty:

 

www.e24cloud.com

www.Ovh.pl

www.Kimsufi.pl

www.Hetzner.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

patrząc na wymagania to najlepsza będzie chmurka od e24cloud

możesz sam dostosować parametry serwera vps oraz masz pełną kontrolę na wszystkim co na nim stoi

(ref w podpisie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rangal, jaki masz budżet na to?

Na razie niewielki, orientuje się tylko w cenach. Wcześniej niż za 2 tygodnie i tak tego nie zrealizuje. Dlatego nie chce nic proponować, chce zobaczyć oferty, porównać ceny, zobaczyć jaki budżet jest mi potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu pozostanie Ci tylko VPS i jakiś super dobroduszny dostawca usługi, który da Ci unlimit.

Przy najtańszej wersji licz co najmniej 500 złotych rocznie.

 

Do tego dolicz instalacje i przygotowanie takiego serwera + ewentualna administrację.

Na shared to raczej nie licz, ewentualnie sprawdź tą Chmurkę poleconą przez Kaszuba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

A niby jak skonfigurujesz tego VPSa? Bo chyba tutaj nie zrozumiałeś do końca o co chodzi z tym VPS-em...

 

100GB dysku realnie wykorzystywanego? Szykuj tak z 1000zł rocznie, moooże się uda. Jeśli nie będzie setek tysięty plików, podejrzanych plików (czyli jeśli będą to legalne pliki), to może uda się nie zostać wykopanym z shareda. Generalnie będzie bardzo ciężko.

Na pewno możesz spróbować się dogadać z jakimś mniejszym usługodawcą, który przy przedpłacie np. półrocznej będzie skłonny w to wejść. Ciekawe też jaki transfer potrzebujesz, bo 100GB na dysku to kosztuje jedno, a transfer drugie...

 

Trochę chyba jednak za wiele oczekujesz przy takich funduszach, jakie masz.

 

EDIT:

Doczytałem (wcześniej nie zauważyłem), że chodzi o nielimitowany transfer.

Realnie patrząc to wydaje mi się, że zostaje mocny VPS gdzieś na Zachodzie albo w USA. W 1000zł rocznie powinieneś się wyrobić. Plus administracja (nawet drugie tyle).

Nie ma co się oszukiwać, oczekujesz czegoś w stylu przewozu 100 ton betonu 2 razy dziennie przez pół kraju. Nie oczekuj, że cena będzie równa podwiezieniu taksówką z dworca do najbliższego hotelu...

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za samo zużycie dysków ze shareda szybko możesz polecieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niby jak skonfigurujesz tego VPSa? Bo chyba tutaj nie zrozumiałeś do końca o co chodzi z tym VPS-em...

 

100GB dysku realnie wykorzystywanego? Szykuj tak z 1000zł rocznie, moooże się uda. Jeśli nie będzie setek tysięty plików, podejrzanych plików (czyli jeśli będą to legalne pliki), to może uda się nie zostać wykopanym z shareda. Generalnie będzie bardzo ciężko.

Na pewno możesz spróbować się dogadać z jakimś mniejszym usługodawcą, który przy przedpłacie np. półrocznej będzie skłonny w to wejść. Ciekawe też jaki transfer potrzebujesz, bo 100GB na dysku to kosztuje jedno, a transfer drugie...

 

Trochę chyba jednak za wiele oczekujesz przy takich funduszach, jakie masz.

 

EDIT:

Doczytałem (wcześniej nie zauważyłem), że chodzi o nielimitowany transfer.

Realnie patrząc to wydaje mi się, że zostaje mocny VPS gdzieś na Zachodzie albo w USA. W 1000zł rocznie powinieneś się wyrobić. Plus administracja (nawet drugie tyle).

Nie ma co się oszukiwać, oczekujesz czegoś w stylu przewozu 100 ton betonu 2 razy dziennie przez pół kraju. Nie oczekuj, że cena będzie równa podwiezieniu taksówką z dworca do najbliższego hotelu...

 

Nie wiem dlaczego to takim tonem napisałeś, ja niczego nie oczekuje. Orientuje się tylko jakie są ceny. Dostałem odpowiedź że przy odrobinie szczęścia za 500zł dorwę no to piszę że 500zł to dobra cena.

Nie potrzebuje managed vps bo sam sobie daje rade z administracją. To nie będzie na tyle wymagające.

Podsumowując, chce się tylko zorientować co dostane za jakie pieniądze.

 

Za samo zużycie dysków ze shareda szybko możesz polecieć wink.png

 

Właśnie powyżej już mi odradzano to rozwiązanie :)

Edytowano przez Rangal (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

A tak mi wyszło, bo dużo tu takich, co wchodzą i pytają gdzie za 2 stówy "anlymytet" znajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to wydaje mi się że OVH ma najlepszą oferte, nie orientuje się ktoś z was czy da się zmienić max_execution_time tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

U nich to bym nie liczył... chyba że byś został ichniejszym klientem biznesowym i bulił grubą kasę co miecha to nawet zatrąbią hejnał na d... :D W innych firmach prędzej doczekasz się zmiany parametrów, pewnie nawet bez bulenia wielkiej kasy, chociaż zależne jaki to parametr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OVH ma dobrą ofertę, dużo polskich stron z obrazkami (a'la wiochy), male hostingi plików czy zdjęć tam stoją. Nie jest to hosting najwyższych lotów, choć narzekać też nie ma na co. Zmienić raczej Ci nie zmienią, bo oferta jest już na wstępie atrakcyjna, ale na pewno potrzebne Ci są ponad 2 minuty na wykonanie skryptu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio natknąłem się na ofertę sdc, według mnie podejdzie pod Twoje wymagania. klik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nich to bym nie liczył... chyba że byś został ichniejszym klientem biznesowym i bulił grubą kasę co miecha to nawet zatrąbią hejnał na d... biggrin.png W innych firmach prędzej doczekasz się zmiany parametrów, pewnie nawet bez bulenia wielkiej kasy, chociaż zależne jaki to parametr...

Baaa, nawet upominki wysyłają dobrym klientom :)

tak na szybko parę w szufladzie znalazłem nawet: http://img151.imageshack.us/img151/6215/dsc00237dj.jpg

 

Ale nie odbiegając od tematu: Może odpowiednim wyjściem będzie np kimsufi 2g? Jeśli procesor Ci by nie odpowiadał to u mnie znajdzie się jakiś lepszy np dwurdzeniowy 2x2.0ghz. I masz wszystko samemu pod kontrolą...

 

Ja bym się w żadne sharedy na Twoim miejscu nie bawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OVH ma dobrą ofertę, dużo polskich stron z obrazkami (a'la wiochy), male hostingi plików czy zdjęć tam stoją. Nie jest to hosting najwyższych lotów, choć narzekać też nie ma na co. Zmienić raczej Ci nie zmienią, bo oferta jest już na wstępie atrakcyjna, ale na pewno potrzebne Ci są ponad 2 minuty na wykonanie skryptu?

 

Nie jest bardzo potrzebne, ale fajnie by było gdyby się dało. W sumie zależy od tej przepustowości łącza.

I od ilości osób korzystających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(nie moge edytować więc pisze nowy post)

Dla konta hostingowego nie ma gwarantowanej przepustowości. Maksymalna przepustowość jaką może osiągnąć użytkownik strony to 5MB/s.

No a prócz tego nie można edytować php.ini, czar pryska. wink.png

 

Kimsufi 2g chyba będzie moim nowym faworytem, 5 terabajtów transferu to nie jest bez ograniczeń ale powinno starczyć :D

Edytowano przez Rangal (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×