Skocz do zawartości
juvenito

Spolszczenie BoxBilling

Polecane posty

Skoro coś się dzieje w sprawie BB, to mam kilka pytań, aby nie zakładać nowego tematu.

Wiecie może czy warto się przesiadać z wersji 3.6.11 na 4.20 ? W sumie bym się przesiadł, ale jakoś ta instrukcja aktualizacji http://docs.boxbilling.com/en/latest/reference/updating.html mnie nie przekonuje... rozumiem, że wszystkie pliki z pobranego archiwum mam nadpisać?

Skoro coś się dzieje w sprawie BB, to mam kilka pytań, aby nie zakładać nowego tematu.

Wiecie może czy warto się przesiadać z wersji 3.6.11 na 4.20 ? W sumie bym się przesiadł, ale jakoś ta instrukcja aktualizacji http://docs.boxbilling.com/en/latest/reference/updating.html mnie nie przekonuje... rozumiem, że wszystkie pliki z pobranego archiwum mam nadpisać?

Z tego co się orientuję (mogę się mylić) nowsza wersja nie ma chyba pluginu do integracji z DA.

bynajmniej ja nei znalazłem jak jakiś czas temu szukałem.

Z tego co się orientuję (mogę się mylić) nowsza wersja nie ma chyba pluginu do integracji z DA.

A no właśnie, też to zauważyłem. Jednak zostanę przy starszej wersji.

Macie może pluginy do jakichś polskich systemów płatności? Ostatnio gdzieś widziałem z DotPaya, ale gdzieś mi umknął.

Mówisz o pluginie do DA? Wiesz co, nie testowałem, może by zadziałało, ale już sobie konfiguruje starszą wersje i raczej przy niej zostanę.

Nie umiem tylko znaleźć żadnego pluginu do polskich płatności... a wiem, że ktoś jakiś miał.

Mówisz o pluginie do DA? Wiesz co, nie testowałem, może by zadziałało, ale już sobie konfiguruje starszą wersje i raczej przy niej zostanę.

Testowane.

Nie działa.

https://github.com/WHSuite , spolszczenie gotowe w 90%, jak będzie skończone to dam znać. Sam skrypt łatwy do rozbudowy o moduły płatności i obsługuje DA bez problemu.

To do wersji 3.6.11 czy już tej nowej 4.20?

Czy ta wersja 3.6.11 ma ten plugin do DA w standardzie, czy trzeba dogrywać?

Edytowano przez zenon65 (zobacz historię edycji)

Gość Kamikadze

To do wersji 3.6.11 czy już tej nowej 4.20?

To inny panel billingowy.

Normalnie mnie zaraz trzaśnie coś :)

Co jest z tymi językami w BoxB?

Raz przy odświeżeniu strony jest dobrze, a raz znów angielski.

Ustawiłem na hiszpański. Odświeżam lub przechodzę na inną zakładkę to mi się co jakiś czas wykrzacza na język domyślny.

Też tak macie?

chi.com.pl

demo@chi.com.pl

demo

Normalnie mnie zaraz trzaśnie coś :)

Co jest z tymi językami w BoxB?

Raz przy odświeżeniu strony jest dobrze, a raz znów angielski.

Ustawiłem na hiszpański. Odświeżam lub przechodzę na inną zakładkę to mi się co jakiś czas wykrzacza na język domyślny.

Też tak macie?

chi.com.pl

demo@chi.com.pl

demo

Ja tam problemów nie mam.

Korzystam ze spolszczenia z githuba. Nie jest co prawda w pełni przetłumaczony, ale w miarę wolnego czasu tłumaczę :).

github

Mógłbym poprosić konkretnie który do plik? Sprawdziłem już kilka i nie dochodzi do "activate"

Niby połaczenie z serwerem jest ale mam jakiś bład 9999

post-11266-0-47573000-1480960039_thumb.png

post-11266-0-97782800-1480960049_thumb.png

Tak już rozwiazałem problem. Dzięki.

EDIT:

Ok, wszystko pięknie łączy się i zakłada konta dla nowych użytkowników. Tylko:
1. Nie wysyła, żadnych mail zaraz po mojej aktywacji usługi. Chyba powinny dochodzić jakieś?

2. Mimo że w BB mam konto hostingowe o nazwie 12345M i pakiet o takiej samej nazwie 12345M w DAdminie, to tego pakietu automatycznie klientowi nie przypisuje. Musze ręcznie wybierać pakiet 12345M dla użytkownika automatycznie stworzonego przez BB.

3. Po aktywacji mojej usługi w panelu admina BB, klient nie ma hasła, po którym mógłby się zalogować na konto. Gdy zmienia user hasło z poziomu BB do swojego konta hostingowego, pojawia się komunikat o prawidłowej zmianie tego hasła, po czym hasło NIE zostało zmienione. Czyli dalej user nie ma hasła.

Witam,

chciałbym odkopać, czy ktoś posiada spolszczenie do tego systemu ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się