Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kammil1

Dekoder EchoStar HDS-400E Cyfrowego Polsatu jak z USB?

Polecane posty

Witam, a więc posiadam Dekoder EchoStar HDS-400E Cyfrowego Polsatu i chciałbym się was zapytać jak to jest ze złączem USB dokładnie chodzi mi o to czy przykładowo mogę podłączyć sobie pena lub dysk przenośny na którym mam jakieś filmy i je po prostu oglądać ? Z góry dziękuje za odpowiedzi :)

0.jpg

8.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm tez czytałem na jakimś forum ale post był napisany w 2010 r a teraz jest 2012 więc oprogramowanie mogło być już zaktualizowane, sam sie boję podłączać bo nie chcę jak coś uszkodzić dekodera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego dekodera CP już zbytnio nie wspiera. Do modelu hd5000 i innych mają dodać iplę, na razie są betatesty i ciągle są błędy(tyle, że tu mowa u złączu ethernet).

Do hd5000 także pisali, że mają dodać funkcję tunera DVB-T. Ale jak to będzie to nie wiem. Być może nigdy nie doczekamy się obsługi tego złącza. W hd5000 i innych do USB można podiąć dysk CP, oczywiście żaden inny nie działa smile.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego dekodera CP już zbytnio nie wspiera. DO modelu hd5000 i innych mają dodać iplę, na razie są betatesty i ciągle są błędy(tyle, że tu mowa u złączu ethernet).

Dd hd5000 także pisali, że mają dodać funkcję tunera DVB-T. Ale jak to będzie to nie wiem. Być może nigdy nie doczekamy się obsługi tego złącza. W hd5000 i innych do USB można podiąć dysk CP, oczywiście żaden inny nie działa smile.png

 

Mhm rozumiem, rozjaśniłeś mi trochę to wszystko , dzięki za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×