Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Picasso

pomoc vps

Polecane posty

Witam jestem zielony w tych sprawach dlatego piszę do was potrzebuje vpsa pod serwer ts3 oraz mumble . Nie wiem ile będę miał serwerów ts3 ale łączna suma slotów będzie 512 co do mumble to chciałem min 200 slotów i od razu moje następne pytanie czy mumble jest darmowe??? Jaka maszynkę oraz jaki host wybrać??

Proszę o wysyłanie linków a także pisanie która maszyna w danej firmie będzie dobra dla mnie gdyż bardzo mi to pomoże

Z góry dziękuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj mumble jak najbardziej jest darmowe, co do maszyn ja polecam:

http://biznes-host.pl/?s=plany_vps2 Plan#1 lub Plan#3

http://webh.pl/index.php?cmd=svps Pakiet Start lub Medium

http://vihost.pl Pakiet vps1 lub vps2

Tak naprawde to wszystko jest zależne od tego ile osób ma być na ts3/mbl wydaje mi się że w każdej z powyższych firm najniższe pakiety wystarczą pod ts3/mbl i ewentualnie strone www.

Wszystkie firmy oferują vpsy na wysokim poziomie u każdej stał duży serv ts3 i było okej także polecam, bok również świetny i miły.

Edytowano przez N0Name (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziękuje zastanawiałem sie nad webh i nie byłem pewien czy pakiet medium będzie dobry

moje kolejne pytanie czy licencja non profit w ts jest w 100% darmowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pakiet można w każdej chwili zmienić więc teoretycznie możesz zacząć od pakietu start.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy te firmy posiadaja wirtualny portfel?? bo jak tak wtedy mogl bym sobie powoli zbierac fundusze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwery gier - Usługa umożliwia uruchamianie serwerów gier w ramach serwerów VPS. (0.00 PLN jednorazowo + 6.15 PLN Koszt instalacji)

zacząłem kupować vps i zatrzymałem sie przy tym czy muszę to kupić teraz czy mogę dopiero w pewnym momencie użytkowania bo na początek chce mięć serwery ts dopiero potem myślałem nad cs minecraft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest opcja dla serwerów gier coś jak cs, cod itp. Dla serwera TS nie musisz kupować tej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle że wątpie aby na takim vps poleciał minecraft:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wątpie :) Mam pakiet full z webh.pl i stoi tam 50 slotowy serwer minecraft z pluginami :) 0 lagów oraz problemów, widać że nie stosują oversellingu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wątpie :) Mam pakiet full z webh.pl i stoi tam 50 slotowy serwer minecraft z pluginami :) 0 lagów oraz problemów, widać że nie stosują oversellingu :D

Tyle że mowa jest tu o pakiecie start, a nie full.

 

W ogóle to ta opcja z serwerami gier to chyba jest tylko w pakiecie start, tzn wykupienie:) pewnie reszta to cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem kupilem vps i jak go teraz skonfigurowac moze ktos podac mi linka??biggrin.png

 

@Edit

Oraz prosil bym o jakis poradnik lub co potrzebuje aby postawic strone na moim vps

i jeszcze jedna sprawa chcialbym podpiac domene pod tego vpsa

Edytowano przez Picasso (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klient na windowsa

http://addons.teamspeak.com/directory/tools/administration/YaTQA-Query-Admin-Tool-(German).html

podajesz dane i logujesz się na serveradmin i tam możesz dodawać kolejne serwery bądź

Panel do zarządzania serwerami przez WWW

http://addons.teamspeak.com/directory/tools/web-based/Teamspeak-3-Webinterface-by-Psychokiller.html

tutaj również możesz dodawać serwer, edytować itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ odświeżam

 

Czy mogę postawić na swoim vps serwer ventrillo i go sprzedawać oraz czy mogę sprzedawać serwery mumble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postawić możesz, ale sprzedawać wersji (2.1.4) już nie z racji że polskim firmom licencja nie jest sprzedawana. A co do sprzedaży mumble nie trzeba żadnej licencji, ale musisz mieć zarejestrowaną działalność gospodarczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby sprzedawać Ventrilo musisz mieć licencję nie jest ważna liczba slotów; licencje na wersje 2.1.4 nie sprzedają polskim firmom, licencje na wersje 3.0 już sprzedają, ale nie wiem jaka cena. Do użytku prywatnego możesz mieć nikt Ci nic nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×