Skocz do zawartości
krbodzio

Prośba o ocenę strony: on-news24.com

Polecane posty

Witajcie!

Chciałbym Wam zaprezentować stronę, opartą na silniku wordpress. Jest to serwis informacyjny, próbujemy zrobić, aby było na nim wszystko, aby dogodzić czytelnikom. Serdecznie proszę Was o ocenę, oraz opinię, co należy zmienić. Każdy pomysł jest równie ważny!

Link do portalu: http://on-news24.com/pl/

Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za wszystkie opinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Nie kopiuj na chama newsów z innych stron :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wolno się wczytuje , dość duża kompresja zdjęć , i ta zakładka

Regulamin/Licencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z kopiowaniem już skończyliśmy :) A przynajmniej kończymy, bo był to zły pomysł, ale dziękuję, że zwróciłeś na po uwagę.

sshd

wolno się wczytuje , dość duża kompresja zdjęć , i ta zakładka

Regulamin/Licencje

Dziękuję Ci serdecznie, na pewno zajmę się tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od siebie mogę dodać że dodajecie ciekawe newsy- w moim guście (nagłówki trochę zachęcają do przeczytania ;) ), chyba zaczne odwiedzać wasz portal regularnie.

 

Mam jedno zastrzeżenie: Kiepskie logo-> przydałby się jakiś lepszy napis + logotyp coś oryginalnego, waszego.. Wiesz ocb wink.png

Edytowano przez Kede (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Grafikę zoptymalizujcie... Ogólnie samo tło mi się ostatnie wczytało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasz "grafik" zrobił coś takiego jako logo: http://on-news24.com/pl/wp-content/uploads/2012/05/logo2.png

 

Co o tym sądzicie?

 

Niestety, zakładka regulamin/licencje będzie musiała zostać. Rozmawiałem z naszym prawnikiem i aby móc korzystać z tego stylu, nawet przerobionego przeze mnie więc niestety...

 

Pozdrawiam i dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamów pozycjonowanie albo czytaj poradniki i rób to na własną rękę. Nie masz nawet tzw. "przyjaznych linków" nie pracowałem na WP ale chyba taką funkcję powinien mieć w standardzie ? Jak rozwiniesz serwis, to możesz napisać do mnie przygotujemy jakiś fajny szablon z kilkoma najciekawszymi newsami i roześlemy. Ustalimy stawkę CPC, myślę że się dogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po pracuj trochę nad ctrl + c i ctrl + v a może lepiej coś od siebie ? :

 

Przykład:

 

http://on-news24.com/pl/?p=3246

 

Wenecja jest również z szkła weneckiego i masek weneckich.

 

Haha, tutaj niestety się mylisz. Mamy bardzo chaotycznego redaktora i tak wyszło. Staramy się już nie praktykować kopiowania, był to zły pomysł jak już pewnie wspominałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Logo wykonane przez waszego "grafika" raczej kiepskie ;)

 

Co do "Regulamin/Licencje" to po co wam ta zakładka skoro w stopce już widnieje link do tej podstrony. Wydaje mi się że skoro w stopce jest odnośnik to w menu już nie jest potrzebny. Swoją drogą to wcale mi jakoś ta zakładka nie rzuciła się w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Layout nawet fajny ale jeśli chcesz porady co do wyglądu strony to http://themeforest.n..._preview/132954 zobacz ten szablon. Masz też fajne miejsca na reklamy tekstowe google itd. moim zdaniem warto go kupić.

 

Wspaniały jest, jednak najpierw musimy go przetestować i skonfigurować na innym serwerze, możliwe że trochę to potrwa. Ale rzeczywiście styl godny porządnego serwisu informacyjnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prezentuje sie całkiem dobrze ale chyba wolę prostrze, czytelniejsze szablony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×