Skocz do zawartości
xDSL

Hosting

Polecane posty

Ze względu iż dostałem nakaz wyniesienia się z moim serwisem ponieważ zużywam średnio 800mb na 3 minuty poszukuję firmy która mnie przygarnie , poszukuję serwera bez limitu transferu i konta z pojemnością 2GB

budżet 200zł/rok

co polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba budżet jest 10-dniowy i poszukaj raczej serwera dedykowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

800megabajtow na 3 min? To prawie 12 TB/m-c i zużycie łącza na poziomie 35mbitów/s, jeżeli by się rozkładało równomiernie w ciągu doby (a zapewne tak nie jest), więc chyba jednego zera w budżecie zapomniałeś, albo chodziło ci o miesięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Czyżby kolejny z rodziny DUŻO i TANIO albo NO-LIMIT ? Za taką cenę może i dostaniesz coś TANIO ale jak im wyssiesz 12 TB miesięcznie to ci po 14 dniach podziękują. Przy takim transferze tylko mocny VPS albo Dedyk. W OVH masz chyba transfer 15 TB per miesiąc ale za 344 PLN BRUTTO miesięcznie, sorry ale na shared to nie masz co liczyć...

 

Wszyscy którzy tłumaczą że no-limit zawsze jest limitowane albo bujdą, są potencjalnymi kandydatami na świętych. Ile razy można powtarzać to samo ? Bo napisali no-limit to znaczy że można im wyssać 10 HB ? No bez jaj, ludzka naiwność a i czasem durnota nie zna granic. Gdyby ludzka głupota umiała latać to PLL LOT miałby niezłą konkurencję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie wiem, czy dodanie jednego zera do budżetu wystarczy ; )

 

Podsumowując - autorze, podaj więcej informacji co tam się na tej stronie dzieje, że tak sączysz transfer.

Niemniej jednak no 200 to na miesiąc raczej minimum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Myślę, że podanie adresu strony mogłoby rozwikłać ewentualne niejasności. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi co to jest. Jest to skrypt wykonujący zadanie dla drugiego serwera , wykonujący pewne obliczenia

 

Jedynie pozostaje mi wybrać Hosting dedykowany z firmy ovh myślę ze kimsufi załatwi sprawę.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Security host ma ograniczenie CPU 8% pomimo że admin sh jest bardzo wyrozumiały (gdy przekraczasz o kilka procent limit cpu nic się nie stanie) ale..

Jak on zużywa 12TB miesięcznie to coś mi się wydaje że potrzebuje nieco więcej procka. Pod taką stronę raczej dedyk.

wykonujący pewne obliczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×