Skocz do zawartości
Kamil Szymański

Szukam skryptu pod portfolio

Polecane posty

Witam.

 

Jak zwykle uderzam do Was o pomoc. Tym razem szukam dosyć lekkiego skryptu pod małe portfolio. Owe portfolio będzie opierać się na obrazkach + mały opis. Dobrze by było aby były kategorie dla obrazków przykładowo temat1 > praca1, temat2 > praca2 /> praca3, oraz aby był dosyć intuicyjny panel "admina" gdzie mógłbym dodawać obrazki + opisy. Nie musi być automatycznego uploadu obrazków na serwer. Przeróbką i uploadem mogę zająć się sam.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Kopaczewski

Jest dużo pluginów do wordpressa to może właśnie takie rozwiązanie Ci przypasuje? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dopisać że WP biorę w ostateczności. Niestety o dziwo Custom Fields ma dziwny problem z większą ilością obrazków wrzuconych we wpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram Tomasza.

 

Skoro to tylko 5 prac w miesiącu to CMS jest moim zdaniem zbędny. Templatka HTML + ew. PHP i w ciągu kilkunastu minut masz to co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na TF trzeba płacić, a jak na razie nie przewiduje wydawania pieniędzy na site template, dlatego też chcę skorzystać z czegoś darmowego i zobaczyć czy moja wizja portfolio się przyjmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zapytam - czym się zajmujesz, że szkoda Ci wydać ~50zł na szablon?

Nie ważne czym się aktualnie zajmuje, jednak do takiego efektu jakie chcę otrzymać wolę przetestować na darmowych skryptach. Jeśli pomysł wypali to dopiero wtedy zakupie pasujący mi styl/skrypt.

 

Proszę o nie zbaczanie z tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro ma się opierać na obrazkach to oprzyj się o skrypt dowolnej galerii, np: http://gallery.ajaxmint.com/demo/

 

 

@edit

Darmowych skryptów jest wiele, wystarczy dostosowac do swoich potrzeb.

Tak na dobrą sprawę to każdy skrypt ala portal bądź blog powinien sprostać twoim zachcianką, kwestia odpowiednej edycji skryptu.

Edytowano przez alizee (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolek10

Jeżeli będziesz miał już jakisz zarys tego co chcesz i templatke, zapraszam na PW, nieodpłatnie napisze Ci ten skrypt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×