Skocz do zawartości
cezary188

Rejestracja na OVH

Polecane posty

Witam mam jedno szybkie pytanie do tych co korzystaja z usług OVH. Co jest wymagane przy rejestracji o nich? W sensie po wypelnieniu danych czy wymagaja jakiegos potwierdzenia danych w postaci przelwu ze swojego osobistego konta bankowego czy moze wyslania skanu dowodu osobistego. Jak to sie odbywa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może się zdarzyć, że dostaniesz list w celu potwierdzenia adresu/danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakładając tam konto nie dostałem żadnych listów czy czegokolwiek do potwierdzenia danych. Nie wiem jak podczas zamawiania usługi,ale rejestracja wymaga tylko danych osobowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbym posiadał ten list, to zeskanowałbym go wam abyście zobaczyli ;) No ale niestety piec go już zjadł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także nic nie dostałem, od jakiegoś czasu firmy ekologicznie przestawiły się na e-faktury, i nie ukrywam, że dla mnie jest to wygodniejsza opcja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też potwierdzam info Miłosza.

Gdy się rejestrowałem a było to kilka lat temu też musiałem potwierdzić listem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Kopaczewski

Ja około 4 lata temu na serwer RPS, ani na domeny nie dostałem żadnych listów.

Może w przypadku firm i osób prywatnych jest inna procedura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli co jak bede chcial od nich serwerek to ewentulanie list przyjdzie na moje dane ? Tylko tyle? Bo np. w hetznerze ktorego uzywam musiałem dwa razy wysyłać im skan dowodu z obu stron bo mimo że był czytelny to wedłuch nich za mało. Dlatego jestem ciekaw czy tutaj cos podobnego bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zarejestrujesz usługę jako osoba prywatna to wątpie aby żądali od Ciebie potwierdzenia że Ty to Ty ;)

Miałem 2 hostingi w ovh i trzymam też tam kilka domen, nie wymagałi ode mnie skanów ani nie przyszedł do mnie nigdy żaden list. No chyba że nazywasz się Krzysztof Ibisz i Ci nie dowierzają tongue.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chyba że nazywasz się Krzysztof Ibisz i Ci nie dowierzają tongue.png

ha ha

 

Czyli co jak bede chcial od nich serwerek to ewentulanie list przyjdzie na moje dane ? Tylko tyle? Bo np. w hetznerze ktorego uzywam musiałem dwa razy wysyłać im skan dowodu z obu stron bo mimo że był czytelny to wedłuch nich za mało. Dlatego jestem ciekaw czy tutaj cos podobnego bedzie.

Takie listy są wysyłane wybiórczo. I przychodzą z Francji, a nie polskiego oddziału. Nie masz czego się obawiać, nie musisz wysyłać żadnych skanów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w OVH także dostałem list kilka lat temu, jednak o ile się nie mylę samemu wybrałem opcję weryfikacji adresu z panelu.

A propos osobowości, ostatnio pod album rodzinny bralem .pl w promocji az.pl na dziadka, Kazali przesłać skan dowodu, chyba nie dowierzali w date urodzenia-1943r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzenia życzą sobie np. przy rejestracji domen tylko dla firm(.pro). Osobiście nic do mnie nie przyszło, do mojej firmy również.

Ale już nie zażądają potwierdzenia mojego prywatnego konta, bo już to parę razy przy cesjach robiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×